Koniec spotkania. Tottenham Hotspur pokonał Borussię Dortmund 1:0 (4:0 w dwumeczu) i pewnie awansował do ćwierćfinału Ligi Mistrzów!

Arbiter doliczył 2 minuty do regulaminowego czasu gry.

Na boisku wieje nudą. Wszyscy oczekują już końcowego gwizdka sędziego.

Czy w tym meczu padnie jeszcze co najmniej jeden gol?

Świetnie w szeregach Kogutów pracuje Eric Dier, który jest widoczny w ofensywie i defensywie.

Tottenham. Schodzi: Christian Eriksen. Wchodzi: Danny Rose.

Do długiego podania nie doszedł Paco Alcacer i grę rozpocznie Hugo Lloris.

Ben Davies skuteczny w obronie i Tottenham Hotspur może przejść do ataku.

Dośrodkowywał z prawego skrzydła Christian Pulisić, ale został zablokowany przez rywala.

Gospodarze wykonywali rzut rożny, lecz nie byli w stanie zagrozić bramce Llorisa.

Borussia. Schodzi: Marco Reus. Wchodzi: Thomas Delaney.

Piłkę przejął Tottenham Hotspur, który rozgrywa atak pozycyjny.

Tottenham. Schodzi: Heung-Min Son. Wchodzi: Erik Lamela.

Nieudana akcja gospodarzy i grę od własnej bramki rozpocznie Hugo Lloris.

Piłkarze BVB wymieniają kolejne podania na połowie ekipy z Londynu, ale zupełnie nic z tego nie wynika.

Goście cofnęli się i czyhają na okazję do wyprowadzenia szybkiej kontry.

Borussia. Schodzi: Marius Wolf. Wchodzi: Jacob Bruun Larsen.

Na Signal Iduna Park w Dortmundzie cisza, a na boisku nuda. W ataku gospodarze.

Paco Alcacer znalazł się na pozycji spalonej.

Borussia Dortmund walczy teraz o honorową bramkę w tej rywalizacji. Nieudanie zagrywał Marius Wolf.

Tottenham. Schodzi kontuzjowany: Harry Winks. Wchodzi: Eric Dier.

Problemy zdrowotne ma Harry Winks, który potrzebował pomocy medycznej.

Borussia wygląda już na podłamaną, a Koguty chcą pójść za ciosem i strzelić kolejnego gola.

Gol! Strzelił Harry Kane. Asystował mu Moussa Sissoko.

Tottenham Hotspur wyszedł na prowadzenie 1:0, a w dwumeczu jest już 4:0! Moussa Sissoko zagrał świetne, prostopadłe podanie, a Harry Kane w sytuacji sam na sam pokonał Romana Burkiego.

Gospodarze szukają swojego pierwszego trafienia w tym starciu, jednakże na razie bez powodzenia.

Start drugiej odsłony konfrontacji Borussia Dortmund - Tottenham Hotspur.

Koniec pierwszej, bezbramkowej połowy meczu Borussia Dortmund - Tottenham Hotspur.

Sędzia doliczył 2 minuty.

Ostatnie fragmenty rywalizacji w pierwszej połowie potyczki. Przy piłce znajduje się drużyna z Dortmundu.

Dryblował w polu karnym gospodarzy Harry Kane, który wywalczył rzut rożny.

Piłkę po wrzutce z prawej flanki zdecydowanie złapał Hugo Lloris.

Łatwo piłkę w środku pola stracił Heung-Min Son i w ofensywie ponownie BVB.

Nieźle strzelał Mario Goetze i ponownie skuteczny w bramce Hugo Lloris.

Świetnie uderzenie przeciwnika uderzył Hugo Lloris, ale będzie korner dla Borussii Dortmund.

BVB gra zbyt wolno i przewidywalnie, przez co nie może zaskoczyć defensywy rywala.

Heung-Min Son przestrzelił w sytuacji sam na sam z Romanem Burkim. Było o krok pierwszego trafienia dla Tottenhamu Hotspur.

Dotychczas dłużej przy piłce utrzymują się gospodarze, zaś goście tylko umiejętnie przesuwają się za futbolówką.

Dośrodkowywał Marius Wolf, ale pewnie piłkę złapał Hugo Lloris.

Czas ucieka, a Borussia Dortmund nie potrafi zagrozić bramce strzeżonej przez Hugo Llorisa.

Hugo Lloris musiał interweniować przed polem karnym, ale pewnie wybił piłkę.

Harry Kane złapany w pułapkę ofsajdową.

Drużyna z Dortmundu na razie nie ma pomysłu na rozmontowanie defensywy przyjezdnych i bije głową w mur złożony z defensorów Kogutów.

Tottenham Hotspur broni się bardzo umiejętnie i nie pozwala przeciwnikom na zbyt wiele.

Harry Kane był faulowany i będzie rzut wolny dla londyńczyków.

Nad bramką angielskiej drużyny uderzył Paco Alcacer.

Borussia cały czas w ofensywie, ale na razie nic z tego nie wynika.

Na spalonym znalazł się Marco Reus.

Kapitanie w obronie interweniował Jan Vertonghen, który zastopował szarżującego Marco Reusa.

Posiadanie piłki:

Borussia Dortmund - 68 proc.

Tottenham Hotspur - 32 proc.

Niemiecka ekipa szybko rozbiła kontrę Kogutów.

W ataku piłkarze BVB, którzy muszą odrabiać straty z pierwszego meczu tych drużyn.

Marius Wolf wywalczył rzut rożny, co wywołało entuzjazm wśród kibiców gospodarzy.

Niedokładnie zagrywał do Reusa Manuel Akanji i grę od własnej bramki wznowi Hugo Lloris.

Goście od początku starcia stosują wysoki, agresywny pressing.

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli goście.

Łukasz Piszczek z powodu kontuzji wciąż jest poza kadrą meczową BVB.

Skład Tottenhamu Hotspur:

Wyjściowa "11" Borussii Dortmund:

Potyczkę poprowadzi holenderski sędzia Danny Makkelie.

Która drużyna awansuje do ćwierćfinału Ligi Mistrzów?

Zapraszamy na relację LIVE z meczu rewanżowego 1/8 finału Ligi Mistrzów Borussia Dortmund - Tottenham Hotspur. Początek wtorkowego meczu zaplanowano na godzinę 21:00.