Juventus FC
27' Cristiano Ronaldo 49' Cristiano Ronaldo 64' Federico Bernardeschi 86' Cristiano Ronaldo
Atletico Madryt
73' Juanfran 86' Jose Maria Gimenez 90+1' Vitolo
3:0

Koniec. Juventus wygrał 3:0 i awansował do kolejnej rundy. Atletico zagrało fatalnie i żegna się z Ligą Mistrzów.

Niewiele potrafi zdziałać Atletico, Juventus coraz bliżej dowiezienia wysokiej wygranej do końca.

Żółtą kartkę otrzymał Vitolo.

Jeszcze 5 minut meczu przed nami!

Przyłączysz się do protestu?

Jeśli teraz Atletico zdobędzie gola i awansuje, w ramach protesty wyjdziemy!

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. CR7 zniszczył Atletico. Pewny strzał, Oblak bez szans. Juve o krok od awansu. Atletico i Simeone we łzach. Co pokaże Argentyńczyk? 3:0!

Żółtą kartkę otrzymał Jose Maria Gimenez.

Rzut karny został "utrzymany". Do piłki podejdzie Ronaldo.

Correa sfaulował Bernardeschiego. Sędzia jeszcze sprawdzi sytuację na VAR-ze.

Rzut karny dla Juventusu!

Mogło być po meczu! Kean znalazł się przed świetną szansą, ale uderzył niecelnie!

Juventus. Schodzi: Mario Mandzukić. Wchodzi: Moise Kean.

Dziesięć minut do końca regulaminowego czasu. Trochę aktywniejsze Atletico, Juventus zaczyna doceniać to, co już zdobył.

Atletico. Schodzi: Santiago Arias. Wchodzi: Vitolo.

To nie jest dobry dzień graczy Atletico. Póki co wiele wskazuje, że będziemy świadkami dogrywki. Czy jednak Atletico zasłużyło na nią taką postawą w Turynie?

Żółtą kartkę otrzymał Juanfran.

Indywidualną akcję starał się przeprowadzić Ronaldo, Portugalczyk został jednak zatrzymany.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Federico Bernardeschi.

Z okolic pola karnego uderzał Correa, piłka minęła bramkę Szczęsnego.

Przed nami decydujące 30 minut. A może jednak pogramy dwa razy tyle?

Angel Correa miał szansę znaleźć się w dobrej sytuacji. Sędzia przerwał grę dopatrując się zagrania ręką.

Która z drużyn wywalczy awans

Atletico. Schodzi: Thomas Lemar. Wchodzi: Angel Correa.

Juventus szuka trzeciej bramki. Strzelał Federico Bernardeschi, piłka poszybowała obok bramki.

Strzał Joao Cancelo, piłka jednak cel.

Zaatakowało Atletico, Morata jednak na spalonym. Gra przerwana.

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Joao Cancelo. Juventus odrobił straty! Cancelo dośrodkował, a piłkę głową w bramce z bliska umieścił CR7! Oblak wprawdzie odbił strzał, ale uczynił to już zza linii. 2:0! Na teraz mamy dogrywkę.

Gramy po przerwie.

Przerwa. Juventus odrobił część strat, ale do pełni szczęścia daleka droga. Jeden gol dla Atletico może zmienić wszystko.

Po dośrodkowaniu głową niecelnie uderzył Morata.

Sędzia doliczył 2 minuty.

Po dograniu z rogu Pjanica uderzał Giorgio Chiellini, Oblak obronił.

Strzelał Bernardeschi, trafił w Lemara. Będzie rzut rożny dla Juventusu.

Uaktywniło się w ofensywie Atletico, ale to Juventus stworzył sobie okazję bramkową. Uderzał głową Ronaldo, jednak nie trafił w bramkę.

Atletico atakuje sporadycznie. Przed momentem dośrodkować starał się Koke, podanie zostało zablokowane.

Zbliżamy się do przerwy. Juventus przed zmianą stron zamierza odrobić straty.

Efektowny strzał oddał Federico Bernardeschi, piłka poszybowała ponad poprzeczką bramki Oblaka.

Groźne uderzenie oddał Federico Bernardeschi, piłka minęła jednak bramkę gości.

Juventusowi do odrobienia strat potrzeba już tylko jednego gola. Patrząc na grę Starej Damy możemy spodziewać się wielu emocji.

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Federico Bernardeschi. Juventus dopiął swego i odrobił część strat. Do dograni Bernardeschiego doszedł Ronaldo. Oblak nie miał szans na interwencję po uderzeniu głową z kilku metrów. 1:0!

Griezmann mocno dośrodkował, ostatecznie piłka szybowała w światło bramki. Szczęsny zdołał odbić futbolówkę!

Dogranie do Moraty, który znalazł się na spalonym.

Akcja Atletico zakończona uderzeniem Koke. Piłka poszybowała ponad bramką, Szczęsny nie musiał interweniować.

Sprzed pola karnego uderzał Federico Bernardeschi, uderzył jednak w Juanfrana.

Juventus nie potrafi stworzyć zagrożenia pod bramką Atletico. Goście w defensywie nie popełniają błędu.

W końcu akcja Atletico, uderzał z dystansu Rodri, został jednak zablokowany.

W 1. połowie padną gole?

Utrzymuje się optyczna przewaga Juventusu, ale niewiele z niej wynika.

Nerwowy początek meczu. Juventus dąży do odrobienia strat, Atletico czeka na ruch rywala.

I już wiemy, trafienie nie zostanie uznane. Arbiter dopatrzył się faulu. Chwilę przed bramką Ronaldo ostro zaatakował bramkarza.

Ogromne zamieszanie pod bramką Atletico. Giorgio Chiellini wpakował piłkę do siatki. Czy sędzia uzna bramkę?

Pierwsza groźniejsza akcja Juventusu. Uderzał Matuidi, trafił w Godina.

Gramy!

Która z drużyn awansuje do kolejnej rundy?

Mecz poprowadzi Bjorn Kuipers (Holandia).

Juventus w Madrycie przegrał z Atletico 0:2 i jest jedną nogą poza Ligą Mistrzów. Jednak nie z takich opresji wychodziły drużyny. Emocje gwarantowane!