Tottenham. Schodzi: Harry Winks. Wchodzi: Oliver Skipp.

2
1
1
88'

Momentami rozpaczliwie, ale cały czas skutecznie broni Tottenham Hotspur. Chciał przeprowadzić zabójczy kontratak, jednak sędzia przerwał go gwizdkiem po przewinieniu Erika Lameli.

2
1
2
86'

Paulo Gazzaniga nie utrzymał piłki w dłoniach po wstrzeleniu Edena Hazarda, ale nie dostał za to kary w postaci strzału do bramki. Spóźnili się Olivier Giroud oraz Marcos Alonso.

2
84'

Marcos Alonso miał dośrodkować na głowę któregoś z kompanów, a dośrodkował prosto w rękawice Paulo Gazzanigi.

1
1
1
2
1
82'

Żółtą kartkę otrzymał Erik Lamela za faul blisko własnego pola karnego na Edenie Hazardzie.

4
2
2
1
1
81'

Komplet zmian wykorzystał Maurizio Sarri. Jego podopieczni są aktywniejsi w drugiej połowie, ale nie udaje im się zmienić wyniku.

79'
79'

Tottenham. Schodzi: Heung-Min Son. Wchodzi: Erik Lamela.

2
1
1
2
1
78'

Po płaskim dośrodkowaniu Marcosowi Alonso nie udało się oddać strzału. Przynajmniej wywalczył dla Chelsea FC rzut rożny.

1
77'

Coraz mniej czasu ma Chelsea FC na zdobycie gola.

1
1
1
75'

Chelsea. Schodzi: Ross Barkley. Wchodzi: Mateo Kovacić.

73'

Edenowi Hazardowi nie udało się opanować piłki blisko narożnika pola karnego. Po chwili Jorginho posłał bezpańskie podanie, którego jedynym adresatem mógł być Paulo Gazzaniga. Tak goście marnują swoje szanse na przeprowadzenie akcji bramkowej.

2
2
1
2
1
70'

20 minut do końca regulaminowego czasu. Stosunkowo dużo strzałów, a jedyny gol padł z rzutu karnego.

2
1
69'

Harry Kane nie musiał opuścić boiska z powodu kontuzji. Reprezentant Anglii już próbował ponownie zranić lokalnego przeciwnika.

3
67'

Moussa Sissoko dostał się w pole karne przeciwnika i nieomal wybiegł sam na sam z Kepą Arrizabalagą po zgraniu Heunga-Mina Sona. W ostatnim momencie sprzątnął stamtąd piłkę Cesar Azpilicueta.

1
64'

Harry Kane potrzebuje wsparcia medyka. Zdobywca dotychczas jedynego gola doznał urazu prawej nogi.

2
1
63'

Chelsea. Schodzi: Willian. Wchodzi: Pedro Rodriguez.

62'

Aktywnie podopieczni Maurizio Sarriego. Szukają gola na wyjeździe. Po strzale Edena Hazarda z kilkunastu metrów rykoszet i Chelsea FC miała jeszcze szansę na wyrównanie z rzutu rożnego.

1
1
1
59'

Żółtą kartkę otrzymał Davinson Sanchez za ostry faul na Edenie Hazardzie.

2
1
1
59'

Andreas Christensen przestrzelił z bliska, choć nie miał obok siebie żadnego przeciwnika! Futbolówka trafiła pod nogi defensora Chelsea FC po dośrodkowaniu przedłużonym przez Rossa Barkleya.

1
56'

N'Golo Kante autorem jednego ze strzałów w drugiej połowie.

54'

Coraz trudniej jest nadążyć za londyńczykami. Paulo Gazzaniga interweniował po strzale N'Golo Kante zza pola karnego. Dotychczas świetnie ustawia się Argentyńczyk.

1
1
2
1
2
53'

Strzał za strzał. Eden Hazard poczęstował bramkarza Tottenhamu Hotspur mocnym uderzeniem po wyprowadzeniu w pole Christiana Eriksena.

52'

Sprawnie rozmontowana została defensywa Chelsea FC. Dzięki temu Harry Kane miał sporo miejsca przed jej polem karnym. Strzał autora dotychczas jedynego gola obronił Kepa Arrizabalaga.

1
1
50'

Wrzutka Edena Hazarda na głowę Kierana Trippiera. W odpowiednie miejsce wrócił defensor gospodarzy i wybił piłkę poza boisko. Był jeszcze korner, po którym interweniował Paulo Gazzaniga.

49'

Tym razem stały fragment mieli The Blues. Eden Hazard starał się uruchomić Calluma Hudsona-Odoia miękkim, sprytnym podaniem. Niewiele zabrakło, żeby reprezentantowi Belgii udało się zaskoczyć całą defensywę Tottenhamu Hotspur.

1
1
1
2
1
47'

Ryzykowny, ale skuteczny wślizg Antonio Ruedigera. Niemcowi udało się wybić piłkę na korner. Po nim jeszcze strzał z dystansu łatwy do zatrzymania dla Kepy Arrizabalagi.