Arsenal FC
5' Pierre-Emerick Aubameyang 15' Ainsley Maitland-Niles 32' Alexandre Lacazette 72' Pierre-Emerick Aubameyang 72' Pierre-Emerick Aubameyang 77' Henrich Mchitarjan 90+3' Sead Kolasinac
Stade Rennais
18' Edson Mexer 55' Clement Grenier 81' Benjamin Bourigeaud 90+5' Hamari Traore
3:0

Koniec meczu. Arsenal FC ograł Stade Rennais 3:0 i zameldował się w ćwierćfinale Ligi Europy!

Żółtą kartkę za faul otrzymał Hamari Traore.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sead Kolasinac.

Hatem Ben Arfa znalazł się na spalonym.

Sędzia doliczył 5 minut.

Arsenal. Schodzi: Aaron Ramsey. Wchodzi: Lucas Torreira.

Arsenal FC spokojnie kontroluje boiskowe wydarzenia i stara się dłużej utrzymać przy piłce.

W niezłej sytuacji do strzelenia gola skiksował Pierre-Emerick Aubameyang.

Żółtą kartkę za protesty otrzymał Benjamin Bourigeaud.

Goście wymieniają kolejne podania i nie są w stanie zagrozić bramce Arsenalu.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Henrich Mchitarjan.

Do końca regulaminowego czasu gry pozostał kwadrans. W ataku znajdują się gospodarze.

Żółtą kartkę otrzymał Pierre-Emerick Aubameyang.

Gol! Strzelił Pierre-Emerick Aubameyang. Asystował mu Sead Kolasinac.

Arsenal FC ma już trzy trafienia przewagi! Płasko z lewej strony pola karnego dośrodkował Sead Kolasinac, a do pustej bramki strzelił Pierre-Emerick Aubameyang, kompletując dublet.

Z dystansu tuż po wejściu na boisku przestrzelił Alex Iwobi.

Arsenal. Schodzi: Alexandre Lacazette. Wchodzi: Alex Iwobi.

Arsenal. Schodzi: Mesut Oezil. Wchodzi: Henrich Mchitarjan.

Alex Iwobi i Henrich Mchitarjan szykują się do wejścia na murawę.

Goście wykonywali rzut rożny, ale nie byli w stanie zagrozić bramce Kanonierów.

Czas ucieka, a trenerzy obydwu drużyn wciąż zwlekają ze zmianami.

Czy Arsenal FC strzeli jeszcze co najmniej jednego gola w tym meczu?

Arsenal FC atakował lewym skrzydłem, ale bezskutecznie.

Na boisku sporo niedokładności z obydwu stron. Piłkę do gry wprowadzi Petr Cech.

Żółtą kartkę otrzymał Clement Grenier.

Ismaila Sarr nieprzepisowo powtrzymywał Granita Xhakę.

Shkodran Mustafi faulował rywala i od rzutu wolnego grę rozpocznie Stade.

W końcu odważniej atakują przyjezdni, którzy nie mają nic do stracenia, a wiele do zyskania.

M'Baye Niang trafił w słupek! Stade Rennais o krok od bramki kontaktowej.

Start drugiej odsłony spotkania Arsenal FC - Stade Rennais.

Koniec pierwszej połowy meczu, po której Arsenal FC prowadzi z ekipą Stade Rennais 2:0.

Sędzia doliczył 4 minuty.

Hatem Ben Arfa znalazł się na pozycji spalonej.

Strzelił z dystansu Hatem Ben Arfa, ale zbyt lekko, żeby zaskoczyć Cecha, który chwycił piłkę.

Ostatnie fragmenty rywalizacji w pierwszej połowie konfrontacji. Przy futbolówce znajdują się miejscowi gracze.

Tomas Koubek pewnie chwycił piłkę po uderzeniu w wykonaniu Aarona Ramsey'a.

Źle zagrywał Alexandre Lacazette i piłka dla Stade Rennais.

Pierre-Emerick Aubameyang uderzał przewrotką, jednakże niecelnie.

Od pewnego czasu gospodarze nie są w stanie zagrozić bramce francuskiej drużyny. Faulowany był Koscielny.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Alexandre Lacazette.

Mnożą się faule z obydwu stron. Tym razem rzut wolny dla Arsenalu w środkowej strefie boiska.

Damien Da Silva był faulowany i będzie potrzebował pomocy medycznej.

Przechwyt londyńczyków, którzy mogą przejść do ofensywy, przenosząc tym samym ciężar gry na połowę rywala.

Tempo gry spadło po tym, jak Arsenal strzelił dwa gole. Gospodarze starają się kontrolować boiskowe wydarzenia.

Nieudana akcja Stade Rennais i piłkę złapał Petr Cech.

Spokojnie swój atak pozycyjny rozgrywa Arsenal FC, który w tym momencie ma awans do 1/4 finału Ligi Europy.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Edson Mexer.

Goście będą mieli rzut wolny na połowie przeciwnika.

Gol! Strzelił Ainsley Maitland-Niles. Asystował mu Pierre-Emerick Aubameyang.

Arsenal FC wygrywa juz 2:0! Dokładnie spod linii końcowej dośrodkował Pierre-Emerick Aubameyang, a piłkę głową do bramki wpakował nabiegający Ainsley Maitland-Niles.

Podopieczni Unaia Emery'ego ruszyli do przodu i szukają swojego drugiego trafienia w tym starciu, które dawałoby im awans do ćwierćfinału LE.

Posiadanie piłki:

Arsenal FC - 63 proc.

Stade Rennais - 37 proc.

Arsenal wyszedł z akcją ofensywną, a korner wywalczył Pierre-Emerick Aubameyang.

Zespół z Londynu cofnął się i czyha na okazję do wyprowadzenia szybkiej kontry.

Gol! Strzelił Pierre-Emerick Aubameyang. Asystował mu Aaron Ramsey.

Arsenal FC wyszedł na prowadzenie 1:0! Świetne podanie w pole bramkowe zagrał Aaron Ramsey, a Pierre-Emerick Aubameyang musiał tylko dostawić nogę, żeby posłać piłkę do siatki.

Niecelny strzał z dystansu na bramkę londyńczyków i grę wznowi Petr Cech.

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli gospodarze.

Start meczu Arsenal FC - Stade Rennais!

Starcie poprowadzi łotewski sędzia Andris Treimanis.

Która drużyna awansuje do ćwierćfinału Ligi Europy?

Zapraszamy na relację LIVE z rewanżowego meczu 1/8 finału Ligi Europy Arsenal FC - Stade Rennais. Początek czwartkowego spotkania zaplanowano na godzinę 21:00.