Kolumbia U-20
8' Luis Sinisterra 37' Luis Sinisterra 38' Cucho Hernandez 42' Cucho Hernandez 45' Jaime Alvarado 70' Cucho Hernandez 87' Deiber Caicedo
Tahiti U-20
30' Terai Bremond 46' Mauri Heitaa 79' Tevaitini Teumere 83' Mauri Heitaa
6:0

Mecz jak trening. Kolumbia postrzelała Tahiti i potwierdziła awans.

Doliczone cztery minuty.

Gol! Strzelił Deiber Caicedo. Asystował mu Jaime Alvarado.

Po podaniu z rzutu rożnego zmiennik wszedł w pojedynek z defensorem, wypracował sobie miejsce do oddania strzału i pokonał stojącego między słupkami Tahitańczyka płaskim kopnięciem.

Tahiti U-20. Schodzi: Kitin Maro. Wchodzi: Herehaunui Ferrand.

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Mauri Heitaa za faul.

Żółtą kartkę otrzymał Tevaitini Teumere za ostry faul.

Także Kevin Mier wykazał się. To było pierwsze celne uderzenie Tahitańczyka. Próbował strzelić honorowego gola najaktywniejszy w ofensywie Terai Bremond.

Interewencja Moany Pito. Rzucił się na piłkę jak lew, choć szybowała pół metra od niego. Zdecydowanie widowiskowo grający bramkarz jest najczęściej wymienianym w tej relacji zawodnikiem z Tahiti.

4693 kibiców ogląda mecz z trybun stadionu w Lublinie.

Terai Bremond próbował po raz drugi w tym spotkaniu strzelić gola zza pola karnego. Piłka po uderzeniu pomocnika reprezentacji Tahiti poszybowała ponad bramką Kevina Miera.

Gol! Strzelił Cucho Hernandez. Asystował mu Ivan Angulo.

Tym razem wykorzystali szansę na podwyższenie prowadzenia Kolumbijczycy. Hat-trick Cucho Hernandeza, który przelobował Moanę Pito z bliska po dośrodkowaniu Ivana Angulo. Kompletnie zaskoczona defensywa z Tahiti i efektem wynik 5:0.

Kolumbia U-20. Schodzi: Luis Sinisterra. Wchodzi: Deiber Caicedo.

Przerwa spowodowana urazem Moany Pito. Rozgrzewa się rezerwowy bramkarz reprezentacji Tahiti.

Odbita rykoszetem piłka po uderzeniu Jaime Alvarado zza pola karnego. W ostatnim momencie zdążył do niej Moana Pito i wybił na rzut rożny.

Ivan Angulo strzelił w rozpaczliwie interweniującego tuż przed linią bramkową Etienne'a Tave. Już był poza akcją Moana Pito, ale miał jeszcze za swoimi plecami pomocnika. Uśmiechają się Kolumbijczycy, ale ich nieskuteczność bywa momentami kompromitująca.

Kolumbia U-20. Schodzi: Andres Reyes. Wchodzi: Juan Palma.

Ivan Angulo strzelił do bramki Tahiti, jednak gol nie został uznany z powodu spalonego błyskotliwego skrzydłowego

Cucho Hernandez powinien skompletować hat-tricka. Nieco niedokładne płaskie dośrodkowanie i gwiazdor reprezentacji Kolumbii strzelił z bliska w zasięgu rąk Moany Pito.

Terai Bremond szarżował w polu karnym Kolumbii. Zdaniem sędziego faulował, a na dodatek przytomne wyjście na przedpole Kevina Miera uniemożliwiło oddanie strzału po gwizdku.

Agresywniejsze próby odbioru piłki w wykonaniu zawodników w białych strojach z czerwonymi akcentami. Nie przeszkadza to Kolumbijczykom w przeprowadzeniu akcji oskrzydlającej.

Po przerwie jedna sytuacja podbramkowa Kolumbii. Po agresywnym dośrodkowaniu z rzutu wolnego strzał w boczną siatkę. Tylko ostrzeżenie na pobudzenie dla reprezentantów Tahiti.

Żółtą kartkę otrzymał Mauri Heitaa za faul przed własnym polem karnym.

Piłka ponownie w grze.

Tahiti U-20. Schodzi: Tehauarii Holozet. Wchodzi: Diego Araneda.

Tahiti U-20. Schodzi: Kalahani Beaumert. Wchodzi: Ramanui Amau.

Kolumbia U-20. Schodzi: Brayan Vera. Wchodzi: Jean Colorado.

Piłkarze powoli powracają z szatni na boisko.

Czy Tahiti strzeli gola w drugiej połowie?

Kolumbia nie ma problemu z egzotycznym przeciwnikiem.

Doliczone dwie minuty.

Żółtą kartkę otrzymał Jaime Alvarado za blokowanie strzału ręką.

Gol! Strzelił Cucho Hernandez.

Perfekcyjne uderzenie z rzutu wolnego do bramki. Cucho Hernandez długo zastanawiał się jak umieścić piłkę w sieci, ale opłaciło się. Moana Pito nie zdołał zatrzymać futbolówki, która z odpowiednią rotacją poszybowała ponad murem.

Kolumbia nadal na połowie przeciwnika. Drużyna z Ameryki Południowej wywalczyła rzut wolny blisko linii pola karnego.

Podobna sytuacja do tej sprzed minuty, z tą różnicą, że Cucho Hernandez sam dobił swoje uderzenie obronione przez Moanę Pito i nie potrzebował do tego pomocy kompana z zespołu. 3:0 i pozamiatane w pierwszej połowie.

Gol! Strzelił Luis Sinisterra.

Druga bramka tego samego zawodnika. Luis Sinisterra strzelił z bliska do siatki po tym jak Moana Pito odbił uderzenie z kilkunastu metrów. Cała akcja została zupełnie bezkarnie rozegrana przez reprezentantów Kolumbii.

Płaskie dośrodkowanie Brayana Very i próba skierowania piłki z bliska do bramki Tahiti. Odważny golkiper rzucił się pod nogi strzelca i uniemożliwił zdobycie gola.

Kalahani Beaumert wykonał beznadziejne dośrodkowanie z rzutu rożnego. Piłka wylądowała za bramką reprezentacji Kolumbii.

Żółtą kartkę otrzymał Terai Bremond za niesportowe zachowanie.

Cucho Hernandez dostał podanie z głębi pola, opanował piłkę w szesnastce Tahiti i chyba podszedł zbyt nonszalancko do zadania, jakim było pokonanie Moany Pito. Bramkarz kopciuszka powstrzymał zbyt anemiczne uderzenie w sytuacji sam na sam.

Dobre rozrzucenie akcji przez pomocnika z Tahiti, ale nie udało się następnie przetransportować futbolówki z lewego skrzydła w pole karne Kolumbii.

Kilka spokojniejszych minut w wykonaniu Los Cafeteros. Kibice wciąż wierzą, że Tahiti strzeli gola w polskim turnieju.

Burza braw dla bramkarza reprezentacji Tahiti za wyjścia na przedpole i zneutralizowanie dośrodkowania z prawego skrzydła.

Sporo już celnych strzałów Kolumbijczyków. Moana Pito utrzymuje zawodników z Oceanii przy życiu w tym spotkaniu.

Dość nieporadna, ale w miarę groźna akcja reprezentacji Tahiti. Tehauarii Holozet dopadł do wrzutki posłanej w środek pola karnego Kolumbii i oddał uderzenie obok bramki strzeżonej przez Kevina Miera.

Kolejne podania zawodników w żółtych koszulkach. Nie zamierzają dopuścić do głosu przeciwników w białych strojach z czerwonymi akcentami.

Wyraźna przewaga reprezentantów Kolumbii, którzy biegają z piłką i wymieniają podania na połowie przeciwnika. Moana Pito popisuje się interwencjami, choć w wielu sytuacjach faworyci po prostu trafiają w niego.

Gol! Strzelił Luis Sinisterra. Asystował mu Jaime Alvarado.

Po interwencji Moany Pito reprezentacja Kolumbii miała pierwszy w meczu korner. Tym razem bramkarz Tahiti nie miał już szans na zatrzymanie piłki. Wyskoczył do niej po dośrodkowaniu Luis Sinisterra i główkował prosto do sieci. Los Cafeteros już zdążyli objąć prowadzenie.

Gromkie brawa po pierwszej interwencji dla bramkarza reprezentacji Tahiti. Drużyna z Oceanii może liczyć na specjalne wsparcie z trybun w Lublinie.

Pierwszy korner wywalczony przez grających w żółtych koszulkach, niebieskich spodenkach i czerwonych getrach reprezentantów Kolumbii. Poradzili sobie z płaskim dośrodkowaniem zawodnicy z Tahiti.

Pierwszy gwizdek.

Czy Kolumbia wygra mecz z Tahiti?

Sędzia: Daniel Siebert (Niemcy)

W środę dokończenie rywalizacji w grupie A mistrzostw świata. Polska będzie walczyć z Senegalem. W równolegle rozgrywanym spotkaniu, który będziemy relacjonować, reprezentacja Kolumbii zmierzy się z Tahiti.