83' Vladimir Coufal
Chelsea FC
86' Marcos Alonso
0:1

Koniec. Chelsea wygrała 1:0, ale musiała się sporo napocić, aby odnieść zwycięstwo.

Cały czas aktywnie Slavia, Chelsea skutecznie rozbija ataki gospodarzy.

Jeszcze cztery minuty gry przed nami.

Slavia chce sobie jeszcze dać nadzieję, ale goście rywalom nie pozwalają na zbyt wiele.

Gol! Strzelił Marcos Alonso. Asystował mu Willian. A jednak Chelsea! Willian idealnie dograł do Alonso, który z bliska wbił piłkę do bramki! 0:1!

Pachnie niespodzianką w Pradze. W rewanżu za tydzień sprawa awansu prawdopodobnie będzie otwarta.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Vladimir Coufal.

Slavia. Schodzi: Peter Olayinka. Wchodzi: Mick van Buren.

Odpowiedź Slavii, strzelał Boril, Kepa zachował czujność i obronił uderzenie.

Uderzał Kante, Deli zablokował strzał zawodnika Chelsea. Goście szukają zwycięskiego trafienia.

Chelsea. Schodzi: Ross Barkley. Wchodzi: Ruben Loftus-Cheek.

Slavia. Schodzi: Lukas Masopust. Wchodzi: Josef Husbauer.

Z dystansu uderzył Deli, piłka minęła bramkę Kepy.

Traore ruszył z piłką, mocno uderzył na bramkę. Kepa zdołał obronić strzał. Było groźnie pod bramką Chelsea!

Chelsea. Schodzi: Mateo Kovacić. Wchodzi: N'Golo Kante.

Chelsea stara się przejąć na dłużej inicjatywę. Slavia zaczyna coraz częściej skupiać się na defensywie.

Slavia. Schodzi: Miroslav Stoch. Wchodzi: Jaromir Zmrhal.

Kolejna próba gości, uderzał Willian. Piłka minęła bramę gospodarzy. Zawodnik Chelsea strzelał z pola bramkowego.

Po rzucie rożnym piłka trafiła do Ruedigera, którego strzał instynktownie obronił Kolar.

Chelsea. Schodzi: Pedro Rodriguez. Wchodzi: Eden Hazard.

Żaden z zespołów nie chce być zdominowany przez rywala. Chelsea prawdopodobnie liczyła na łatwiejszą przeprawę w Pradze.

Z rzutu wolnego dogrywał Deli, na spalonym został złapany Sevcik.

Dogranie do Giroud, strzał Francuza był jednak niecelny.

Aktywniejsza w ofensywie w 2. połowie stara się być Chelsea. Goście jednak póki co bez kolejnej okazji na gola.

Szukała swojej szansy Chelsea. Piłkę ostatecznie złapał Kolar.

Wracamy do gry!

Przerwa. Slavia szukała prowadzenia, ale to Chelsea miała świetną okazję. Uderzenie Williana zatrzymało się na poprzeczce.

Cały czas aktywniejsi starają się być gospodarze, jednak wciąż niewiele z tego wynika.

Coufal mógł stworzyć zagrożenie pod bramką Chelsea, piłka jednak wyszła na aut bramkowy.

Coraz bliżej przerwy. Niewiele wskazuje na to, że w 1. połowie padną gole.

Dogranie do Giroud, który znalazł się na spalonym.

Wolniejsze tempo meczu w ostatnich minutach. Gra toczy się w środku pola, niewiele spięć podbramkowych.

Strzał Williana to była jak na razie najlepsza okazja w meczu. Wciąż trwa wyrównane spotkanie.

Powinno być 0:1! Chelsea czekała na swoją szansę i była blisko gola. Z okolic linii pola karnego uderzał Willian, jednak trafił w poprzeczkę!

Slavia cały czas bardzo dynamicznie w ofensywie. Chelsea wciąż spokojnie, goście sprawiają wrażenie pewnych siebie. Czy ich to nie zgubi?

Uderzał sprzed pola karnego Sevcik, Kepa miał problemy ze złapaniem piłki.

Do uderzenia głową w polu karnym doszedł Coufal. Piłka jednak minęła cel w bezpiecznej odległości.

Uderzał Stoch, strzał zablokował Kovacić. Szuka Slavia swojej okazji na objęcie prowadzenia.

Groźnie zapowiadała się akcja Slavii. W pole karne dogrywał Coufal, piłkę przejęli obrońcy.

Chelsea przeważa, Slavia jednak nie zamierza tylko się bronić. Czesi mają swój pomysł na spotkanie i starają się go realizować.

Z dystansu uderzył Barkley, piłka poszybowała kilka metrów ponad poprzeczką bramki Slavii.

Odważnie od pierwszych minut Czesi. Chelsea spokojnie, pozwala "wyszaleć" się rywalom.

Z rzutu wolnego dogrywał Stoch, głową uderzył Deli. Daleko od celu.

Gramy!

Kto wygra mecz?

Mecz poprowadzi Felix Zwayer (Niemcy).

Przed nami pierwszy mecz ćwierćfinałowy Ligi Europy. Slavia czy Chelsea? Czesi są w stanie sprawić kolejną niespodziankę?