1
2
3
62'

Chelsea zbyt szybko poczuła się pewnie. Gospodarze zamiast spokojnie dograć mecz muszą odpierać ataki Slavii.

6
5
1
59'

Chelsea podrażniona stratą dwóch goli. Goście z kolei poczuli krew.

2
7
2
2
55'

Gol! Strzelił Petr Sevcik. Asystował mu Tomas Soucek. Slavia powoli podnosi się z ruin! Soucek do Sevcika, ten ustawił sobie piłkę i kapitalnie uderzył w samo okienko z ok. 25 metrów. 4:3! Jeszcze dwa gole i to goście znajdą się w półfinale!

4
53'

Żółtą kartkę otrzymał Tomas Soucek.

3
4
3
3
52'

Slavia. Schodzi: Lukas Masopust. Wchodzi: Peter Olayinka.

Lukas Masopust #28
2
3
2
1
51'

Gol! Strzelił Petr Sevcik. Składna akcja Slavii zakończona precyzyjnym uderzeniem sprzed pola karnego, tuż przy słupku, Sevcika. Już tylko 4:2!

30
17
11
3
7
48'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową ponad poprzeczką uderzył Soucek.

2
2
2
komentarz

46'

Wracamy do gry!

2
45'

Sędzia doliczył minutę.

3
1
3
1
43'

Atak pozycyjny Chelsea. Gospodarze szanują piłkę i oszczędzają siły.

1
40'

Spokojniejsza gra w końcówce 1. połowy. Niewiele dzieje się na boisku.

2
2
1
1
37'

Aktywniejsi w ofensywie są w ostatnich minutach gracze Slavii. Chelsea już nie atakuje z taką dynamiką jak jeszcze kilkanaście minut temu.

3
1
2
2
2
34'

Żółtą kartkę otrzymał N'Golo Kante.

7
5
6
3
4
30'

Radosna gra obrony, przede wszystki Slavii. Ma to odzwierciedlenie w wyniku meczu. 4:1, a przed nami jeszcze godzina gry.

9
6
2
1
2
27'

Gol! Strzelił Pedro Rodriguez. Błyskawiczna odpowiedź Chelsea. Strzał Giroud nie znalazł drogi do bramki, futbolówkę odbił Kolar. Do piłki dopadł Pedro i trafił na 4:1!

39
13
13
3
8
26'

Gol! Strzelił Tomas Soucek. Asystował mu Petr Sevcik. Sevcik dośrodkował z rzutu rożnego, a piłkę w bramce umieścił głową Soucek!. 3:1.

Asysta:
29
18
18
8
9
25'

Groźnie pod bramką Chelsea. Uderzał Deli, Kepa świetnie interweniował!

6
3
2
2
2
22'

Czesi już mają serdecznie dość tego spotkania. Chelsea panuje, gra na coraz większym luzie. To dla gości nie jest dobra informacja.

6
4
1
2
2
19'

Uderzał Boril. Strzał gracza Slavii pozostawiał wiele do życzenia.

4
1
3
3
1
17'

Gol! Strzelił Olivier Giroud. Asystował mu Pedro Rodriguez. Ależ ich dzisiaj otłukują, co się dzieje! Już 3:0! Pedro jest w czwartek nie do zatrzymania. Hiszpan wpadł w pole karne, dograł do Giroud, a Francuz podwyższył prowadzenie Chelsea uderzając do niemal pustej bramki z siedmiu metrów.