1
3
2
90+4'

To już ostatnie sekundy meczu. Zespoły nie chcą popełnić błędu, starają się zabezpieczać tyły.

2
1
1
1
1
90+2'

Eintracht. Schodzi: Simon Falette. Wchodzi: Jetro Willems.

1
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

1
1
2
2
87'

Sporo emocji w końcowych minutach. Ofensywniej zaczął grać Eintracht, swojej szansy na zdobycie zwycięskiej bramki szuka Chelsea.

1
2
1
1
85'

Strzelał Palencia, piłkę w ostatnim momencie zablokował David Luiz. Chwilę wcześniej ponad bramką uderzył Abraham.

4
2
1
1
81'

Z kilku metrów do siatki nie trafił Goncalo Pacienca! Po kapitalnej akcji piłkę podawał da Costa.

1
2
4
1
2
80'

Już tylko dziesięć minut do końca meczu. Chelsea cały czas szuka zwycięskiego gola. Eintracht jednak jest nieobliczalny.

1
2
2
1
1
77'

Hazard dośrodkował piłkę, strzał Davida Luiza kapitalnie obronił Trapp!

2
74'

Uderzał Loftus-Cheek, piłkę odbił Trapp. Po chwili strzał Hazarda zablokował Martin Hinteregger!

2
3
1
2
73'
72'

Strzelał Giroud, piłka minęła bramkę strzeżoną przez Trappa.

2
4
71'

Emerson do Pedro, a ten zbyt długo zwlekal z oddaniem strzału. Dobrze zdołał interweniować obrońca.

3
2
2
2
4
70'

Dwadzieścia minut do końca meczu. Która z drużyn będzie w stanie zadać decydujący cios?

3
1
67'

Nic nie zmienia się w meczu. Wciąż w ataku Chelsea. Przed momentem dogrywał Emerson, nikt jednak nie wykorzystał podania obrońcy.

2
2
3
63'

Dogranie w pole karne, do piłki doszedł Giroud, efektem jedynie rzut rożny dla Chelsea. Goście cały czas przeważają.

3
2
1
61'

Chelsea. Schodzi: Willian. Wchodzi: Eden Hazard.

2
2
2
1
61'

Żółtą kartkę otrzymał Gelson Fernandes.

Eintracht Frankfurt
1
2
1
1
59'

David Luiz uderzył z rzutu wolnego. Piłka trafiła w poprzeczkę bramki gospodarzy!

1
2
2
3
7
58'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Makoto Hasebe.

1
2
57'

Kolejny strzał Chelsea, uderzenie Williana pewnie obronił Trapp.

1
1
1
1
54'

Ruben Loftus-Cheek ruszył z piłką, strzał zawodnika Chelsea minął jednak bramkę Eintrachtu!