17
36
118'
118'

To już ostatnie sekundy meczu. Wszystko najprawdopodobniej rozstrzygnie się w konkursie "jedenastek".

34
23
22
12
10
115'

Groźny strzał Zappacosty, piłkę zdołał odbić Trapp!

21
14
10
16
12
111'

Akcja Emersona, piłkę jednak szybowała w zasięgu Trappa.

11
7
14
7
8
111'

Chelsea czeka na swój moment, gracze Eintrachtu błędów w tyłach jednak nie popełniają.

25
11
12
12
13
108'

Groźniej wyglądają akcje ofensywne Eintrachtu. Czyżby jednak niemiecka konsekwencja miała być górą?

24
14
8
10
14
106'

Rozpoczął się ostatni kwadrans rywalizacji!

21
6
6
2
2
105'

Głową uderzał Haller, Davide Zappacosta sprzed linii bramkowej wybił piłkę! Kolejny raz szczęście mieli gospodarze.

9
6
7
5
7
103'

Z ok. 30 metrów mocno, ale wyraźnie niecelnie uderzył Barkley.

9
6
6
7
4
100'

Haller uderzył do bramki, piłkę w ostatnim momencie zablokował David Luiz. Kepa już nie był w stanie sięgnąć futbolówki, piłkę desperacką interwencją wybił sprzed linii obrońca. Chelsea wróciła z dalekiej podróży.

14
8
7
6
10
100'

Sporo rzutów rożnych wykonują zespoły w dogrywce, póki co bez rezultatu.

12
7
7
3
4
96'
14
9
14
6
11
95'

Groźny strzał oddał Cesar Azpilicueta, piłka poszybowała tuż ponad poprzeczką.

6
6
7
3
6
93'

Zespoły nie chcą forsować tempa. Nikt nie chce ryzykować i otwierać się przed rywalem. Jeden błąd może zadecydować o awansie.

11
4
4
4
5
91'

komentarz

Szybkie masaże, kanapki, herbata, kawa, wuzetka. Za moment wrócimy do meczu!

13
23
6
4
8
90+3'
7
7
5
3
4
90+1'

Żółtą kartkę otrzymał Jonathan de Guzman.

Eintracht Frankfurt
13
9
4
6
6
90+1'

Żółtą kartkę otrzymał David Abraham.

8
3
8
4
2
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

5
4
6
3
3
88'

Giroud powinien trafił na 2:1, w bramce Eintrachtu kapitalnie zachował się Trapp!

13
9
8
7
10
87'

Davide Zappacosta szukał w polu karnym partnera, ale zagrał zbyt mocno i Trapp pewnie złapał piłkę.

7
10
2
2
5
86'
83'

Żółtą kartkę otrzymał Cesar Azpilicueta.

2
79'

Uderzył Davide Zappacosta, Trapp z małymi problemami, ale obronił uderzenie rezerwowego.

7
5
7
4
4
76'

Do dośrodkowania doszedł Giroud, uderzenie głową minęło bramkę Eintrachtu.

4
4
8
7
8
71'

Strzał z dystansu oddał David Luiz, piłka minęła bramkę gości.

3
3
4
3
3
70'
68'

Niewiele ponad 20 minut do końca meczu. Czy będzie potrzebna dogrywka, aby wyłonić finalistę?

9
8
11
9
5
65'

Zespoły są świadome, że aktualnie jeden gol może roztrzygnąć wszystko w walce o finał. Drużyny nie zamierzają zbytnio ryzykować.

5
5
5
3
5
62'

Chelsea. Schodzi: Willian. Wchodzi: Pedro Rodriguez.

6
3
3
2
2
60'

Mocny strzał Gacinovicia, piłkę złapał Kepa. Po chwili uderzał Kostić, minimalnie niecelnie.

1
58'

Eintracht nie zamierza czekać na ataki gospodarzy. Niemcy są świadomi, że kolejny gol dla nich w meczu zmieni bardzo wiele.

2
5
2
1
1
55'

Dogranie do Hazarda, ale zbyt mocne i zawodnik Chelsea nie był w stanie dojść do piłki.

2
1
5
1
1
52'

Żółtą kartkę otrzymał Mateo Kovacić.

5
3
5
4
5
51'

Groźnie pod bramką Eintrachtu. Strzał Giroud minął bramę Trappa.

3
3
3
2
1
49'

Gol! Strzelił Luka Jović. Asystował mu Mijat Gacinović. Gacinović do Jovicia, a ten w sytuacji sam na sam pokonał Kepę. 1:1! Na teraz mamy dogrywkę.