Puchar Polski: Półfinały
10 kwi 2019 18:00
90+3'

Lechisci sprytnie ukradli dwie minuty, przenosząc ciężar gry na drugą stronę boiska.

76
27
13
23
39
90+1'

Petrasek do Lewickiego, ten strzeł głową, jednak w sam środek bramki! Piłka w rękach Alomerovicia.

32
13
13
18
29
90'

Arbiter przedłużył mecz o minimum 5 minut.

35
16
15
14
45
90'

Krótko rozegrany rzut rożny. Piłkę wstrzelił w pole karne Kun, jednak złapał ją spokojnie Alomerović.

28
9
6
11
18
89'

Vitoria faulował Niewulisa. Szansa na wrzutkę z rzutu wolnego dla Rakowa.

29
18
9
12
19
88'

Augustyn ubiegł Lewickiego po wrzutce w pole karne Lechii. Piłka w rękach Alomerovicia.

18
8
6
7
16
88'

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Łukasik. Sfaulował Kuna.

Lechia Gdańsk
23
11
6
7
15
87'

. Schodzi: Petr Schwarz. Wchodzi: Maciej Domański.

10
8
5
3
6
87'

Z rzutu rożnego Haraslin, jednak za mocno dokręcił piłkę. Od bramki Szumski.

10
6
3
1
8
83'

Żółtą kartkę otrzymał Jarosław Kubicki.

15
6
5
12
11
83'

Bardzo dziwna sytuacja w Lechii. Sobiecha zastąpił Lipski, Lipskiego Vitoria. Kompletnie nieudany występ Patryka Lipskiego.

19
28
7
5
4
82'

Lechia. Schodzi: Patryk Lipski. Wchodzi: Steven Vitoria.

9
15
8
4
5
81'

Mladenović zablokował Petraska w polu karnym Zlatana Alomerovicia. Nie ma faulu, od bramki Lechia.

13
5
3
6
8
80'

. Schodzi: Miłosz Szczepański. Wchodzi: Szymon Lewicki.

80'

Makowski szukał podania w pole karne. Nikogo tam jednak nie było, od bramki Szumski.

4
4
2
3
6
78'

Kolejna szansa Rakowa! Po rzucie rożnym głową strzelał Kasperkiewicz, jednak minimalnie chybił!

24
5
6
9
19
77'

Błąd Lipskiego, który w niegroźnej sytuacji wybił piłkę na rzut rożny.

7
4
3
4
6
76'

Nieudany rzut rożny Rakowa.

16
10
6
6
12
76'

Z rzutu rożnego Kun. Doskonała obrona Alomerovicia! Idealnie wyciągnął piłkę spod poprzeczki!

17
18
6
7
17
75'

Żółtą kartkę otrzymał Błażej Augustyn. Zablokował ręką strzał Listkowskiego.

13
5
2
3
6
74'

Po rzucie rożnym na nogę bramkarza stanął Nalepa. Ewidentny faul, piłka dla częstochowian.

14
7
7
5
7
73'

Po rzucie wolnym Haraslina bliski strzelenia gola Nalepa. Rzut rożny dla Lechii.

16
8
7
6
11
72'

Żółtą kartkę otrzymał Tomas Petrasek. Uderzył łokciem w szyję Haraslina.

Raków Częstochowa
20
8
6
7
13
71'

Kibice Lechii Gdańsk odpalili race.

27
12
10
11
26
70'

Arak wszedł wcześniej jako rezerwowy za Sobiecha. Jak widać nie przekonał do siebie Piotra Stokowca.

12
10
5
2
3
70'

Lechia. Schodzi: Jakub Arak. Wchodzi: Patryk Lipski.

5
7
6
2
3
69'

Mladenović wrzucał piłkę w pole karne. Tam jednak skutecznie piąstkował Szumski.

11
6
5
4
7
Czy sędzia podjął słuszną decyzję, weryfikując gol Schwarza?
28
4
3
8
23
66'

Chyba pięć strzałów częstochowian w ciągu jednej akcji! Gdańszczanie zablokowali wszystkie próby!

30
13
8
7
18
65'

Nie ma gola! Arbiter zauważył wyraźne zagranie łokciem przez Schwarza.

83
36
15
32
107
64'

Sędzia Marciniak zdecydował się na wideoweryfikację!

38
13
8
11
42
63'

Kun dograł piłkę do schwarza, ten oszukał obrońców z Gdańska i wbił piłkę do bramki Alomerovicia! Mamy jednak VAR!

62
40
10
13
37
61'

Po świetnym zagraniu Nunesa, Paixao dośrodkował w pole karne Rakowa. Tam jednak nie było żadnego gdańszczanina.

19
4
6
1
6
60'

Mladenović z rzutu wolnego do Augustyna, ten jednak nie uderzył czysto piłki głową. Momentalnie znalazła się ona w rękach Szumskiego.

8
5
3
2
1
59'

. Schodzi: Piotr Malinowski. Wchodzi: Daniel Bartl.

58'

Szczepański strzelał z woleja, tam jednak był Nalepa. Dobitka niecelna, od bramki Alomerović.

7
4
3
2
4
58'

Kun szukał Petraska w polu karnym Lechii. Tam jednak na posterunku czujny Mladenović.

7
3
2
1
3
57'

Częstochowianie odparli napór Lechii. Teraz to oni starają się atakować na połowie rywala.

12
5
2
2
5
55'

Paixao podał piłkę do Kubickiego, ten wszedł w pole karne Rakowa, jednak ofiarną interwencją częstochowian uratował Kasperkiewicz.

16
4
4
5
5
53'

Kun wrzucał piłkę z rzutu wolnego, w polu karnym jednak lepiej spisali się gdańszczanie. Zmarnowana okazja Rakowa.

6
6
2
10
5
51'

I kolejny strzał Lechii! Tym razem Makowski minimalnie nad poprzeczką!

20
10
5
3
11
51'

Tym razem strzelał Flavio Paixao. Przy asyście dwóch obrońców, strzelił daleko obok słupka.

4
12
4
3
8
50'

Nunes podał piłkę do Araka, ten z 14. metra strzelił tuż obok słupka. Lechia w II połowie gra z wiatrem, który mocno doskwierał jej do przerwy. Od początku II połowy to lider Lotto Ekstraklasy dominuje.

11
6
5
5
11
49'

Kasperiewicz sfaulował Paixao. Rzut wolny dla Lechii.

14
3
3
3
7
47'

Z rzutu rożnego Lechii nic nie wyszło.

15
5
2
6
6
47'

Tym razem od początku zaatakowali gdańszczanie. Strzelał Mladenović, z trudnością piłkę sparował Szumski.

13
4
6
4
3
czas Druga połowa
45+5'

Z rzutu rożnego wrzucał Schwarz, najwyżej wyskoczył jednak Augustyn.

16
5
3
2
6
45+5'

Malinowski podawał piłkę w pole karne. Tam jednak był Augustyn, który wybił na rzut rożny.

4
3
2
1
7
45+3'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Arak. Sfaulował Malinowskiego.

7
1
1
4
9
45+3'

Z dystansu strzelał Listkowski, piłkę pewnie złapał Alomerović.

7
1
3
1
3
45'

Arbiter przedłużył czasi gry I połowy o minimum 6 minut.

8
6
5
4
7
45'

Żółtą kartkę otrzymał Petr Schwarz. Faulowany Paixao.

17
6
3
4
10
44'

O faulu nie było mowy, gramy dalej.

12
1
1
4
43'

Petrasek zderzył się głową z Nalepą w polu karnym Lechii.

7
5
5
6
4
43'

Najwyżej po rzucie rożnym Rakowa wyskoczył Nalepa.

13
2
1
4
43'

Już trzeci raz krew poleciała piłkarzowi Lechii po starciu z rywalem z Częstochowy.

11
9
5
7
9
42'

Listkowski kopnął w twarz Łukasika. Wywalczył jednak przy tym rzut rożny.

3
3
2
4
5
38'

Paixao miał szansę w akcji ofensywnej. Podał jednak piłkę do bramkarza.

7
6
5
6
15
37'

Mladenović zdecydował się na strzał z dystansu. Reprezentant Serbii przymierzył daleko obok bramki.

4
6
1
6
4
37'

Długa akcja Lechii Gdańsk. Piłkę rozpaczliwie wybili częstochowianie.

12
5
3
4
35'

Z rzutu rożnego tymr azem nic nie wyniknęło. Piłka dla Lechii.

12
4
1
1
3
35'

Ambitna akcja Kuna, Łukasik przeciął jego wrzutkę i wybił piłkę na rzut rożny.

8
4
4
1
4
34'

Kun wrzucał piłkę w pole karne, tam jednak pewny Alomerović złapał piłkę.

9
2
1
2
33'

Piłka w pole karne na Araka, rezerwowego Lechii łatwo ubiegł Szumski.

7
3
2
4
4
32'

Lechia. Schodzi: Artur Sobiech. Wchodzi: Jakub Arak. Sobiech zszedł na szczęście z boiska o własnych siłach, jednak od razu poszedł do szatni.

18
16
9
8
12
30'

Pomoc medyczna wbiegła na boisko z noszami po Sobiecha.

14
9
6
23
11
29'

Sobiech i Niewulis zderzyli się głowami. Arturowi Sobiechowi najpierw leciała krew z dziąseł, teraz z łuku brwiowego. Ewidentnie nie jest on dziś oszczędzany przez częstochowian.

11
10
4
11
9
28'

Z rzutu rożnego wrzucał piłkę Schwarz. Strzelał Niewulis, jednak nie trafił czysto w piłkę i zamiast do bramki, trafiłą ona pod nogi Sobiecha.Sobiecha.

4
6
2
3
5
27'

Nunes wybił piłkę na rzut rożny. Nie poradził sobie z Kunem.

3
2
1
1
10
23'

Żółtą kartkę otrzymał Filip Mladenović. Za uderzenie rywala w szyję.

18
8
3
6
15
21'

Piłkarze Rakowa chcą odmienić losy meczu, jednak Lechia gra bardzo dobrze w środku boiska i nie pozwala zbliżyć się pod bramkę Alomerovicia.

25
12
2
4
14
18'

Sobiech zakrwawiony, ale wstał z boiska.

30
9
12
14
15
17'

Gol! Strzelił Artur Sobiech.

Haraslin podał piłkę do Sobiecha, ten strzelił głową. Najpierw strzał Sobiecha obronił Szumski, przy dobitce bramkarz był bez szans. Niestety Kasperkiewicz kopnął Sobiecha w głowę przy jego drugim strzale. Napastnik potrzebuje pomocy medycznej.

120
56
17
42
54
15'

Paixao podawał w pole karne do Haraslina, Słowaka ubiegł jednak Jakub Szumski.

14
7
4
4
8
14'

Sędzia Marciniak puścił akcje przy dwóch ostrych wejściach z obu stron. Zachował konsekwencję, od bramki Szumski.

11
3
2
2
7
11'

Bardzo wysoki pressing Rakowa Częstochowa. Lechiści sobie z tym nie radzą.

26
10
3
5
13
10'

Szczepański szukał Malinowskiego w polu karnym Lechii, piłkę doskonale przeciął Mladenović.

12
2
2
1
8'

Dośrodkowanie gospodarzy w pole karne. Piłkę wybili obrońcy z Gdańska.

15
4
1
3
5
6'

Paixao szukał podania do Haraslina, na posterunku stał Petrasek.

7
1
2
2
5
4'

Kubicki potrzebował pomocy medycznej. Sędzia przerwał grę, pomocnik Lechii będzie w stanie grać dalej.

9
3
1
1
3'

Kolejny rzut wolny dla Rakowa. Dośrodkowywał Schwarz, trafił jednak w mur. Raków dominuje!

10
7
1
11
2'

Ale pech Rakowa! Niewulis strzelał głową z 5. metra i piłka odbiła się od poprzeczki! Dobijał Petrasek, piłkę zablokował Nalepa!

36
9
12
17
17
1'

Kubicki sfaulował Szczepańskiego. Szansa z rzutu wolnego dla Rakowa.