3
4
13
90+2'

Z około 20 metrów strzelał Paweł Bochniewicz. Uderzenie zablokowane, ale jeszcze będzie rzut rożny dla Górnika.

25
5
3
2
2
90'

Doliczone cztery minuty.

6
2
2
5
11
90'

Arka szuka okazji na gola, lecz dobrze w defensywie gra Górnik Zabrze.

12
7
1
89'
87'

Na uderzenie na bramkę Górnika zdecydował się Marcus Vinicius da Silva. Martin Chudy nie dał się zaskoczyć.

12
3
1
1
2
84'
83'

Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników Arki.

4
2
1
4
3
80'

Po zagraniu w pole karne piłkę trącił Adam Marciniak. Ta przeleciała obok bramki Górnika.

7
5
78'

Dobra okazja dla Górnika. Strzał Igora Angulo w polu karnym został jednak przyblokowany i piłkę złapał bramkarz.

6
5
77'

Szukał Szymon Żurkowski dogrania do wybiegającego Igora Angulo. Dobrze w defensywie spisał się jednak jeden z obrońców Arki.

1
1
4
3
73'

Świetny, ale jednak minimalnie niecelny strzał z dystansu oddał Luka Zarandia!

2
1
2
5
2
73'

Z ostrego kąta strzelał Szymon Żurkowski. Niecelne uderzenie pomocnika Górnika Zabrze.

1
1
3
komentarz

1
67'

Ładnie przed bramkę Arki piłkę wrzucił Igor Angulo. Zabrakło już jednak strzału. Groźna akcja Górnika.

6
3
1
3
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
3
3
2
2
2
62'
2
2
1
1
2
62'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Nabil Aankour.

Arka Gdynia
6
4
1
2
61'

Zamieszanie w polu karnym Górnika Zabrze. Składali się do strzału zawodnicy Arki, lecz ostatecznie piłkę przejęli gospodarze.

4
5
1
2
3
59'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Matras.

3
2
2
58'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Górnika. Martin Chudy wyszedł z bramki i ostatecznie złapał piłkę.

4
3
4
2
4
57'

Arka też ruszyła do ataku. Zdecydowanie ciekawsze spotkanie w drugiej połowie.

5
6
1
4
56'

Zanosiło się na groźną kontrę Górnika, lecz Michał Janota dobrze cofnął się do defensywy i przerwał akcję gospodarzy.

5
2
2
2
4
53'

Gol! Strzelił Kamil Zapolnik. Asystował mu Walerian Gwilia. Walerian Gwilia dośrodkował z rzutu rożnego, a zupełnie niepilnowany Kamil Zapolnik pewnie skierował piłkę głową do bramki. 1:0 prowadzi Górnik Zabrze!

60
32
11
18
21
52'

Górnik szuka okazji na gola. Przed chwilą w polu karnym Arki dryblował Jesus Jimenez. Został jednak powstrzymany przez obrońcę.

2
2
1
2
2
50'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Arki. Goście zdołali wybić piłkę.

3
1
1
1
47'

Ładny strzał z dystansu oddał Walerian Gwilia. Mocne, silne uderzenie, ale jednak dobrze interweniował Pavels Steinbors.