Lotto Ekstraklasa: 32. kolejka
23 kwi 2019 20:30
komentarz

Trener Probierz po raz kolejny pokazuje, że niestety nie zawsze potrafi przegrywać. Niepotrzebne słowa, awantury.

12
5
7
1
4
90+3'

Niewiele wskazuje na to, aby Cracovia miała doprowadzić do remisu.

17
11
4
4
8
90+1'
9
10
3
6
5
90'

Uderzał Cabrera, Kelemen złapał piłkę, a sędzia do 2. połowy doliczył 3 minuty.

6
9
5
3
3
90'

Cracovia cały czas w ataku, ale nie potrafi poważniej zagrozić Kelemenowi.

4
5
1
2
3
87'

Ucierpiał Arsenić, przerwa w grze. Zawodnik Jagiellonii leży na murawie.

1
2
2
8
7
86'

Kelemen główkował dwa metry przed własnym polem karnym. Piłkę przejął Hernandez, chciał lobować bramkarza, został jednak przyblokowany.

8
6
3
1
3
84'

Cracovia na połowie Jagiellonii. Gospodarze długo konstruują swoje akcje i goście są w stanie w porę interweniować.

12
5
4
1
3
81'

Uderzał Gol, wydawało się, że padnie bramka. Piłka jednak o centymetry minęła słupek!

6
6
1
2
3
78'

Jagiellonia oddaliła grę od własnej bramki. Goście na połowie Pasów celebrują wznowienie meczu.

8
1
2
1
3
75'

Kelemen obronił strzał Cabrery z pięciu metrów. Cóż za interwencja!

7
5
2
3
3
75'

Już niewiele ponad kwadrans ma Cracovia na doprowadzenie do remisu.

2
5
3
2
72'

Cracovia. Schodzi: Mateusz Wdowiak. Wchodzi: Daniel Pik.

1
68'

Przed momentem znowu przed szansą na gola mógł stanąć Hanca, ale nie zdołał wślizgiem dojść do piłki.

1
2
1
1
68'
65'

Hanca już pokonał Kelemena, piłkę sprzed lini wybił obrońca. W domu będzie uznanie i brawa. A może nie tylko.

5
3
2
3
3
62'

Airam Cabrera z rzutu wolnego uderzył metr ponad bramką Kelemena.

9
4
3
3
3
61'

Cracovia. Schodzi: Bojan Cecarić. Wchodzi: Sergiu Hanca.

61'

Cracovia. Schodzi: Jakub Serafin. Wchodzi: Milan Dimun.

1
2
3
1
2
60'

Będzie rzut wolny dla Cracovii metr sprzed linii pola karnego.

5
3
2
3
6
57'

Z dystansu wysoko ponad bramką uderzył Diego Ferraresso.

1
56'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bodvar Bodvarsson.

Jagiellonia Białystok
1
1
1
1
6
53'

Ołeksij Dytiatjew nie trafił w bramkę z trzech metrów. Okazało się jednak, że wcześniej był na spalonym.

2
2
1
2
3
52'

Optyczna przewaga Cracovii. Gospodarze wciąż mają problemy ze stwarzaniem zagrożenia pod bramką Kelemena.

2
2
2
48'

Ruszył lewą stroną Kostal, wpadł z piłką w pole karne, ale Dytiatjewa nie zdołał minąć.

2
1
1
2
47'

Zagranie do Wdowiaka, który znalazł się na spalonym.

1
1
1
2
46'

Lewą nogą uderzył Kostal, Pesković pewnie interweniował.

2
1
1
46'

Wracamy do meczu.

3
2
1
1
45+3'

Kadlec uciekł prawą stroną, wpadł w pole karne, ale jego dogranie złapał Pesković.

3
1
1
45+2'

Sprzed pola karnego mocno uderzył Airam Cabrera. Piłka minęła bramkę gości o metr.

2
2
1
45'

Sędzia doliczył 3 minuty.

3
1
42'

Zbliżamy się do przerwy. Cracovia nie jest w stanie zagrozić Jagiellonii.

3
2
2
39'

Rwany mecz w ostatnich minutach. Akcje często są przerywane, niewiele dzieje się pod bramkami.

2
2
3
2
3
37'

Po rzucie wolnym dla Cracovii w polu karnym Arsenić przypadkowo na rywala.

4
2
2
1
2
34'

Cracovia wciąż nie potrafi oddać celnego uderzenia na bramkę Jagiellonii.

8
1
1
1
2
32'

Minuty płyną, a Cracovia nie potrafi stworzyć sobie okazji do doprowadzenia do wyrównania.