11
15
40
90+4'

Ostro faulowany Kubicki przez Drygasa. Kolejna przerwa w grze. Kibice Pogoni wyrażają swoją dezaprobatę.

29
18
12
12
32
90+3'

Gramy dalej.

47
19
15
4
13
90+3'

Kuciak podnosi się z boiska. Będzie grał dalej. W sumie i tak nie miałby wyboru, Piotr Stokowiec dokonał już trzech zmian.

32
18
15
7
13
90+1'

Kuciak ucierpiał przy tym, jak łapał piłkę. Na boisko weszły służby medyczne.

31
15
19
18
35
90'

Arbiter doliczył minimum 5 minut do czasu gry.

33
13
12
10
27
89'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Artur Sobiech. Asystował mu Steven Vitoria. Kowalczyk stracił piłkę w środku pola. Vitoria podał ją do Sobiecha, a ten pokonał Bursztyna! Co tu się dzieje?!

264
124
47
47
138
88'

Kolejna akcja Pogoni. Łatwo piłkę złapał Kuciak, który podał przez całe boisko do Sobiecha. Ten jednak wolniejszy od Bursztyna.

25
10
9
12
8
87'

Bartkowski dośrodkował w pole karne, tam skuteczny Kuciak, który piąstkował piłkę.

26
3
7
9
18
86'
ZMIANA
21
6
12
9
11
83'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Patryk Lipski. Lipski przyjął piłkę z autu, wrzucił piłkę w pole karne, a tam Sobiech nie dotknął futbolówki. Nie przejął jej też Bursztyn i piłka w siatce. Co za mecz!

Lechia Gdańsk
131
59
25
35
87
82'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Zvonimir Kozulj. Asystował mu Jakub Bartkowski. Co tu się dzieje! Pogoń zmieniła sytuację w ciągu kilku minut! Bartkowski podawał piłkę w pole karne, tam nikt jej nie przyjął, ale Kozulj zdecydował się na strzał z dystansu. Pogoń prowadzi!

171
92
31
30
67
80'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Zvonimir Kozulj.

Olbrzymie zamieszanie w polu karnym Lechii. Kozulj strzelił z woleja i pokonał Kuciaka! Mamy remis!

160
73
24
33
79
79'

Żółtą kartkę otrzymał Artur Sobiech.

24
12
2
6
22
77'
ZMIANA
75'

W szoku są miejscowi kibice, doping niemal ustał. Pogoń musi dojśc do siebie po stracie dwóch goli w dwie minuty.

23
16
13
14
20
72'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Konrad Michalak. Asystował mu Filip Mladenović. Dalekie dogranie Mladenovica do Michalaka, ten dostał się z piłką w pole karne. Uderzył, Bursztyn nie był w stanie obronić. 1:2!

159
70
19
32
83
71'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Artur Sobiech. Pewny strzał Sobiecha, Bursztyn rzucił się w drugą stronę. 1:1!

154
68
21
32
97
70'

A Mladenović chodzi za arbitrem i pyta czy kartka dla niego zostanie anulowana.

13
26
7
6
6
69'
ZMIANA
69'

Będzie rzut karny dla Lechii! Ręką zagrał Malec.

39
17
8
14
33
68'

Sędzia biegnie do monitora sprawdzić czy Lechii należy się rzut karny za zagranie ręką.

4
67'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Filip Mladenović.

11
8
2
2
11
67'

Po rzucie rożnym piłkarze Lechii szukali miejsca na oddanie strzału. Nie udało im się to.

5
8
1
1
5
64'

Sprzed pola karnego uderzał Kozulj, kilka metrów ponad bramką.

8
5
4
5
5
62'

Z rzutu wolnego uderzył Nalepa. Strzał... dość dziwny, piłka spadała na bramkę Bursztyna i odbiła się od poprzeczki. Przedziwna parabola lotu.

11
6
9
4
9
59'

Pogoń spokojnie rozgrywa swoje akcje, Lechia cały czas bez okazji na wyrównanie.

18
6
1
3
7
56'
ZMIANA

Lechia. Schodzi: Flavio Paixao. Wchodzi: Artur Sobiech.

55'

Zaatakowała Lechia, jednak gra nie klei się gdańszczanom. Goście nie potrafią zagrozić Portowcom.