Trwają analizy, wcześniej doszło do faulu w środku pola. Karny może zostać odwołany.

5
3
8
81'

Rzut karny dla Zagłębia. W polu karnym przewrócony został Poręba. Faulował Arsenić.

9
8
2
3
3
77'

1
74'

Guilherme Sitya ładnie wszedł z piłką w pole karne Zagłębia, ale bardzo źle dośrodkował.

1
72'

Zagłębie długo rozgrywa piłkę, Jagiellonia po jej przejęciu stara się konstruować szybkie akcje.

1
1
1
1
1
69'

Z siedmiu metrów uderzał Wójciki, Forenc zdołał odbić piłkę. Po chwili strzelał Kwiecień, ponad poprzeczką.

1
1
66'

Mocno z ok. 18 metrów uderzył Bartłomiej Pawłowski, piłka poszybowała kilka metrów ponad poprzeczką.

2
1
1
1
2
64'

Sprzed pola karnego uderzył Slisz, Kelemen odbił piłkę, a obrońca nie pozwolił na dobitkę.

2
2
1
63'
60'

Strata Mitrovicia, Zagłębie wyszło z kontrą. Starzyński uderzając sprzed pola karnego skiksował.

1
2
3
komentarz

60'

Szybciej starają się grać białostoczanie, wszystko dzieje się daleko od bramki Forenca.

1
3
1
56'

Jagiellonia długo rozgrywa piłkę, jednak poza jedną okazją niewiele z tego wynika.

2
2
2
1
54'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Zoran Arsenić.

Jagiellonia Białystok
4
2
1
2
3
53'

Do dośrodkowaniu w pole karne i zgraniu piłki przez Arsenicia, głową obok bramki uderzył Imaz. Pierwsza okazja gości.

1
3
1
51'

Zagranie do Imaza, z bramki wyszedł jednak Forenc i zażegnał niebezpieczeństwo.

2
3
48'

Aktywniej stara się grać po przerwie Jagiellonia. Goście wciąż jednak bez okazji bramkowej.

1
2
1
1
46'

Wracamy do meczu!

1
2
1
45'

Sędzia doliczył minutę.

4
2
2
2
2
41'

Trzeciego gola szukają lubinianie. Jagiellonia w meczu wciąż bez okazji na bramkę.

8
5
2
2
5
38'

Kolejna próba gospodarzy. Strzelał Starzyński, pomocnik nie trafił jednak w bramkę.

5
3
2
1
2
37'

Balić w pole karne do Tuszyńskiego, który w decydującym momencie pogubił się.

2
1
2
1
2
35'

Składna akcja Zagłębia zakończona niecelnym strzałem sprzed pola karnego Pawłowskiego.

4
1
1
2
2
32'

Dopiero po stracie drugiego gola piłkę na dłużej przejęła Jagiellonia. Do bramki Forenca jednak wciąż daleko.

3
3
3
2
3
29'

Mogło być 3:0, Pawłowskiemu jednak piłka odskoczyła i Kelemen zdołał ją złapać.

5
6
6
4
5
28'

Gol! Strzelił Patryk Tuszyński. Asystował mu Filip Jagiełło. Miedziowi spokojnie rozgrywali piłkę przed polem karnym. W końcu znaleźli dziurę w obronie. Jagiełło płasko dośrodkował, po kolejny tragicznie zachował się Bodvar Bodvarsson, piłkę z kilku metrów w bramce umieścił Tuszyński. 2:0!

24
13
9
5
10
26'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową kilka metrów ponad bramką uderzył Guldan.

3
4
2
1
1
24'

Gra przesunęła się w okolice środka pola. Piłkarze w dalszym ciągu poruszają się w wolnym tempie.

1
1
1
17:54

1
1
20'

Problemy miał Slisz, gra na moment była przerwana. Już jednak ponownie piłkarze walczą na boisku.

3
1
1
18'

Wciąż wakacyjne tempo meczu. Przewaga gospodarzy, goście z przodu wciąż nie istnieją.

4
15'

Cały czas przy piłce lubinianie. Gracze Jagiellonii nie angażują się w akcje ofensywne, są skupieni na obronie.

1
1
1
2
12'

Atak pozycyjny lubinian. Jednak wszystko dzieje się w tempie żółwim.

1
1
3
4
5
9'

Zagłębie na połowie Jagiellonii. Miedziowi grają na dużym luzie. Goście myślami są już chyba przy finale Pucharu Polski.

6
4
1
2
3
6'

Gol! Strzelił Damjan Bohar. Asystował mu Bartłomiej Pawłowski. Z okolic narożnika pola karnego mocno dogrywał, a może strzelał, Pawłowski. Toru lotu piłki sprytnie głową zmienił Bohar. Kelemen nie miał nic do powiedzenia. 1:0!