Piast. Schodzi: Joel Valencia. Wchodzi: Mateusz Mak.

2
3
88'

Gol! Strzelił Paweł Tomczyk. Asystował mu Martin Konczkowski.

Sokołowski odebrał piłkę Hernandezowi, momentalnie uruchomił na prawej stronie Konczkowskiego, który po chwili zagrał przed bramkę do Tomczyka, a ten pokonał Peskovicia pewnym uderzeniem.

50
29
10
7
17
87'

Po zablokowanym strzale Gola piłka trafiła do znajdującego się w narożniku pola karnego Pika, ale młody pomocnik Cracovii źle trafił w futbolówkę i Plach spokojnie ją złapał.

4
86'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Wdowiak.

Skrzydłowy Cracovii ukarany za faul na Tomczyku.

8
3
2
2
5
86'

Na razie lepsze wrażenie sprawiają zmiennicy Piasta. Sokołowski i Tomczyk wyglądają lepiej niż Pik i Piszczek.

8
3
1
2
4
83'

Po centrze Wdowiaka piłka trafiła do Hernandeza, który uderzył mocno, ale tak, że futbolówka była w zasięgu ramion Placha.

6
6
4
2
4
80'

Świetna akcja rezerwowych Piasta. Tomczyk zgrał piłkę do Sokołowskiego, który huknął z powietrza, ale Pesković zdołał odbić piłkę na rzut rożny.

8
2
2
79'

Cracovia. Schodzi: Cornel Rapa. Wchodzi: Filip Piszczek.

78'

Piast. Schodzi: Piotr Parzyszek. Wchodzi: Paweł Tomczyk.

77'

Po podaniu Konczkowskiego Parzyszek w świetnym stylu ograł Datkovicia, ale na zwieńczenie efektownej akcji uderzeniem nie pozwolił mu asekurujący Chorwata Siplak.

1
75'

Michał Probierz zagra va banque i wprowadzi do gry Filipa Piszczka. Napastnik Cracovii zagra w specjalnej masce ochronnej - przed tygodniem w meczu z Legią doznał złamania nosa.

1
2
1
1
71'
71'

Cracovia nie potrafi przejąć kontroli nad meczem. Piast stosuje inną taktykę niż po strzeleniu gola na 1:0 i nie oddaje gościom inicjatywy.

8
6
1
1
3
68'

Żółtą kartkę otrzymał Javi Hernandez.

Hiszpan został ukarany za faul na Kirkeskovie. Pomocnik Cracovii nie zagra w następnym meczu z Lechią.

10
8
2
2
5
68'

Cracovia. Schodzi: Bojan Cecarić. Wchodzi: Daniel Pik.

5
1
2
2
2
66'

Gol! Strzelił Aleksandar Sedlar. Asystował mu Gerard Badia.

Piast po przerwie długo nie mógł zagrozić bramce Cracovii, ale już przy pierwszej okazji odzyskał prowadzenie! Po centrze Badii Sedlar skleił piłkę na pierś i posłał ją do siatki między nogami Peskovicia.

40
21
5
5
22
64'

Wyrównany mecz w Gliwicach. Żadna z drużyn nie zadowala się remisem - obie ekipy grają o pełną pulę. To zwiastuje ciekawe ostatnie dwa kwadranse.

8
2
2
1
61'

Pomocnik Cracovii może odetchnąć - arbiter go oszczędził.

6
1
2
3
11
60'

Zakotłowało się w polu karnym Piasta po rzucie rożnym. Cecarić staranował w powietrzu Placha. Niewykluczone, że sędzia pokaże Serbowi drugą żółtą kartkę.

5
1
1
1
3
57'

Po intensywnym początku II połowy tempo gry nieco spadło.

2
1
1
4
5
52'

5
50'

Siplak wstrzelił się w bramkę Piasta, ale Plach spokojnie złapał piłkę po uderzeniu rodaka sprzed pola karnego.

5
2
2
4
7
47'

I jesteśmy w drugim polu karnym! Po świetnym podaniu Cabrery Wdowiak stanął oko w oko z Plachem, ale uderzył obok bramki gospodarzy.

4
3
1
4
5
47'

Po zmianie stron Piast rzucił się na Cracovię. Gliwiczanie zdążyli przeprowadzić już dwie akcje, ale nie zakończyli ich celnymi uderzeniami.

5
2
2
1
4
46'

Cracovia. Schodzi: Milan Dimun. Wchodzi: Mateusz Wdowiak.

45+3'

Żółtą kartkę otrzymał Milan Dimun.

Słowak został ukarany za faul na Konczkowskim.

6
1
1
2
2
45'

Pierwsza połowa została przedłużona o dwie minuty.

4
1
3
1
2
44'

Sedlar dopadł do wybitnej przed pole karne piłki i bez namysłu huknął z 35 metrów, ale uderzył daleko od bramki Cracovii. Mimo to dostał od kibiców brawa za śmiałą próbę.

2
41'

Mikkel Kirkeskov zdecydował się na strzał, ale posłał piłkę wysoko nad bramką Cracovii.

5
2
1
2
3
40'

Żółtą kartkę otrzymał Airam Cabrera.

Hiszpan został ukarany za krytykę decyzji sędziego w sprawie jego faulu na Valencii. Cabrera nei zagra w następnym meczu, a Piast ma rzut wolny niemal z linii bocznej pola karnego.

7
4
2
2
39'

Konczkowski efektownie ograł przy chorągiewce Siplaka, ale Słowakowi w sukurs przyszedł Gol, który powstrzymał drybling rywala.

2
2
37'

Żółtą kartkę otrzymał Gerard Badia.

Nieładne zachowanie Hiszpana, który potraktował łokciem Janusza Gola.

3
4
2
6
35'

Piast stracił prowadzenie i wziął się do roboty. Gospodarze wyszli z okopów i teraz sami konstruują atak pozycyjny.

4
1
32'

Gol! Strzelił Airam Cabrera.

Hiszpan posłał piłkę w sam środek bramki, ale Placha tam nie było - Słowak rzucił się w prawą stronę.

25
12
3
9
14
30'

Żółtą kartkę otrzymał Tomasz Mokwa.

10
3
3
2
14
30'

Rzut karny dla Cracovii! Sędzia Raczkowski orzekł, że Mokwa sfaulował w polu karnym Cecaricia i wskazał na "wapno".

14
6
4
6
12
28'

Tom Hateley zdecydował się na uderzenie z nieoczywistej pozycji, z ostrego kąta. Michal Pesković nie dał się zaskoczyć, ale też nie złapał piłki, tylko wybił ją na rzut rożny.

5
2
1
1
25'

Krótka przerwa w grze. Joel Valencia ucierpiał w starciu z Milanem Dimunem i Sergiu Hancą, którzy w powietrzu wzięli go w "kleszcze".

1
1
4
19:57

[b]ZOBACZ WIDEO: Karol Świderski to "brylancik", zdobył mistrzostwo Grecji. "Miejscowi mówią na niego Swarovski"

[/b]

3
1
1
24'

Nawet jeśli goście utrzymają się przy piłce nieco dłużej, to nie przedostają się z nią pod pole karne Piasta. Gliwiczanie są dobrze zorganizowani w obronie.

4
1
1
22'

Od strału Gola z 3. minuty krakowianie nie zagrozili jeszcze Piastowi.

3
1
2
3
18'

Cabrera świetnym podaniem wprowadził w pole karne Hancę, ale Rumun stracił kontrolę nad piłką i wybiegł z nią za linię końcową.

3
3
4
16'

Cracovia musi gonić wynik, ale teraz to Piast kontroluje mecz i nie pozwala gościom dojść do głosu.

2
5
1
1
13'

Cracovia straciła gola z rzutu karnego w trzecim meczu z rzędu. Z Jagiellonią nie potrafiła odrobić strat, a z Legią nie miała na to czasu. Jak zareaguje teraz?

5
2
5
1
1
11'

Gol! Strzelił Aleksandar Sedlar.

Serb zmylił Peskovicia, uderzając w prawy dolny róg - Słowak wylądował przy drugim słupku.

41
22
5
8
20
9'

Rzut karny dla Piasta. Powtórki wykazały, że Dimun podciął Valencię.

15
9
2
6
10
9'

Jednak sędzia przerwał grę i podbiega do monitora, by zobaczyć tę sytuację na wideo.

6
1
1
3
8'

Joel Valencia upadł w polu karnym Cracovii, ale sędzia Paweł Raczkowski nie przerwał gry.

3
6
5'

I odpowiedź Piasta! Po centrze Badii pozostawiony bez opieki Sedlar zagłówkował nieznacznie nad bramką Cracovii.

4
1
1
3'

Dobry atak Cracovii! Po centrze Cecaricia z lewej strony Hernandez skleił piłkę do nogi i wycofał ją na 18. metr do Gola, po którego płaskim strzale Plach wypluł piłkę do boku. Wydawało się, że dojdzie do niej Cabrera, ale Hiszpan poślizgnął się i nie zdołał dojść do futbolówki.

5
2
2
1
1
19:57

Sędzia Paweł Raczkowski wyprowadził już zespoły na murawę. Niedługo pierwszy gwizdek.

4
2
1
19:40

Michał Probierz zdecydował się na więcej korekt. W porównaniu z ostatnim meczem z Jagiellonią z "11" wypadli Ołeksij DytiatjewDiego FerraressoJakub Serafin i Mateusz Wdowiak, a w ich miejsce wskoczyli Michał HelikCornel RapaMilan Dimun i Sergiu Hanca.

3
1
1
1
19:40

Piast zagra w niemal tym samym składzie co we wtorek z Zagłębiem. Trener Fornalik dokonał tylko wymuszonych kartkami zmian: za Patryka Dzicka i Jorge'a Feliksa zagrają Tom Hateley i Gerard Badia.