Lotto Ekstraklasa: 34. kolejka
03 maj 2019 18:00
90+3'

Gol! Strzelił Frederik Helstrup. Asystował mu Goran Cvijanović.

Wyrównanie w doliczonym czasie! Kapitalne uderzenie głową w okienko po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Niewiele wskazywało na to, że Nafciarze stracą prowadzenie, a jednak ambitna drużyna znad morza urwała punkt przeciwnikowi.

70
45
18
10
23
90+3'

Żółtą kartkę otrzymał Grzegorz Kuświk za ostry faul.

9
4
4
6
4
90+2'

Denerwują się piłkarze oraz kibice Arki Gdynia. Będzie jeszcze szansa na wyrównanie z rzutu wolnego.

6
4
9
7
6
90'

Doliczone cztery minuty do regulaminowego czasu.

11
7
5
10
9
90'

Bartłomiej Żynel interweniował po uderzeniu Adama Deji z kilkunastu metrów. Pozostawili go płocczanie bez opieki w polu karnym i gdyby nie ich bramkarz, cena byłaby wysoka.

5
2
2
3
5
89'

Strzelają gospodarze, a nie goście. Ariel Borysiuk huknął z rzutu wolnego ponad bramką przeciwnika.

2
5
2
3
6
85'

Pavels Steinbors utrzymuje przyjezdnych przy życiu w tym spotkaniu. Bramkarz Arki Gdynia interweniował po kąśliwym strzale Dominika Furmana.

6
3
2
4
6
84'
82'

Alen Stevanović tym razem nie podawał, a próbował umieścić piłkę w bramce strzałem z dystansu. Niecelna próba i Arka Gdynia pozostaje w kontakcie z przeciwnikiem.

2
2
2
5
3
80'

Żółtą kartkę otrzymał Damian Zbozień za faul na Angelu Garcii.

7
2
2
3
3
78'

Coraz mniej czasu ma Arka Gdynia na dogonienie przeciwnika. Szaleje Luka Zarandia, ale to wszystko mało.

6
4
2
2
3
77'

Żółtą kartkę otrzymał Alan Uryga za faul na Luce Zarandii.

Wisła Płock
4
1
3
4
5
76'

5011 kibiców na trybunach. Przed momentem zobaczyli celne uderzenie z dystansu zatrzymane przez Bartłomieja Żynela.

6
1
1
1
72'

Niecelne uderzenia Arki Gdynia. Po raz kolejny piłka poszybowała wyraźnie ponad bramką Bartłomieja Żynela.

2
3
2
5
69'

Na boisku zamelduje się Ariel Borysiuk i ma powalczyć z gdynianami w centralnej części boiska.

6
4
3
1
67'

Interweniowali przyjezdni po wrzutce Dominika Furmana. Na dodatek sędzia Mariusz Złotek przyznał Arce wznowienie z rzutu wolnego. Po nim bardzo niecelne uderzenie ponad bramką Bartłomieja Żynela.

3
3
1
4
komentarz

1
63'

Po zmianie wyniku jedno uderzenie z dystansu Arki Gdynia. Wydaje się, że sytuacja jest pod kontrolą gospodarzy, ale to może być złudne wrażenie.

1
1
5
1
1
60'

Przerwa w grze spowodowana urazem Damiana Rasaka.

2
1
3
5
7
59'

Luka Zarandia już zatrudnił Bartłomieja Żynela uderzeniem z dystansu. Nie miał problemu z zatrzymaniem futbolówki bramkarz Wisły Płock, ale dostał ostrzeżenie.

6
4
1
2
58'

Żółtą kartkę otrzymał Angel Garcia za faul na skrzydle.

Wisła Płock
5
3
1
1
3
54'

Przygotowuje się do wejścia z ławki rezerwowych na boisko Luka Zarandia.

3
4
3
1
52'

Od bramki Pavels Steinbors. Arka Gdynia musi organizować się do odrabiania strat. Widowisko powinno nabrać rumieńców.

2
3
50'

Oskar Zawada rozpoczął strzelanie w Płocku.

2
3
3
47'

Gol! Strzelił Oskar Zawada. Asystował mu Alen Stevanović.

Wygrana przebitka na prawej stronie boiska przez płocczan. Przedarł się tam zmiennik, miał odrobinę miejsca i wstrzelił płasko w pole bramkowe. Oskar Zawada wbiegł między środkowych obrońców Arki Gdynia i uderzył z bliska na 1:0. Worek z golami rozwiązany.