14
89'

Cracovia. Schodzi: Filip Piszczek. Wchodzi: Diego Ferraresso. A chwilę wcześniej jeszcze jedna dobra interwencja Zlatana Alomerovicia.

88'

Strzał z dystansu w wykonaniu Cornela RapyZlatan Alomerović nie dał się zaskoczyć.

7
3
1
1
7
85'

W dobrej sytuacji znalazł się Karol Fila. Oddał jednak niecelny strzał z 16 metrów.

14
8
3
6
8
84'
82'

Gol! Strzelił Milan Dimun. Asystował mu Mateusz Wdowiak.

Ładna akcja Cracovii. W polu karnym Mateusz Wdowiak dograł przed bramkę, a z około 10 metrów Milan Dimun skierował piłkę prosto do siatki. 2:0 dla Cracovii.

104
64
19
36
79
78'

Po dośrodkowaniu w pole karne gości niecelnie główkował Michał Helik.

17
8
6
5
17
78'
77'

Lechia. Schodzi: Steven Vitoria. Wchodzi: Karol Fila.

76'

Dośrodkowanie w pole karne Cracovii, gdzie dobrze interweniował Michal Pesković.

13
3
3
5
9
74'

Gol! Strzelił Sergiu Hanca. Ładny strzał oddał Hanca. Piłka w bramce i 1:0 dla Cracovii!

137
78
16
64
130
73'

Joao Nunes faulował Helika. Rzut karny dla Cracovii! Sędzia podjął decyzję.

83
39
17
43
102
72'

Sędzia ogląda sytuację.

46
20
19
19
46
71'

Trybuny w Krakowie domagają się rzutu karnego dla Cracovii. Mamy VAR.

44
21
15
10
36
69'

W pole karne Lechii wbiegł Filip Piszczek. Oddał strzał na bramkę, ale uderzenie zostało zablokowane.

17
12
10
8
14
68'

Dośrodkowanie w pole karne Lechii, skąd piłkę wybił Michał Nalepa.

17
7
4
7
6
66'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Niko Datković.

25
13
1
6
9
65'

Strzelał Michal Siplak, lecz to było niecelne uderzenie. Brakuje porywających akcji w tym spotkaniu.

14
8
3
4
2
64'
60'

Zanosiło się na groźną akcję Lechii, lecz dobrze zatrzymany został Filip Mladenović.

11
6
11
12
21
59'

3
53'

Przed polem karnym Lechii dryblował Bojan Cecarić. Zdecydował się na strzał na bramkę, lecz to uderzenie zostało zablokowane.

25
18
10
8
16
51'

Michal Siplak szukał dogrania przed bramkę Lechii. W końcu piłkę złapał jednak Zlatan Alomerović.

20
10
3
3
5
49'

Dość spokojny początek drugiej części meczu.

3
46'

Początek drugiej połowy.

30
12
5
5
5
43'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka została wybita przez zawodników Cracovii.

25
11
9
12
33
42'

Dośrodkowanie Lipskiego z rzutu wolnego. Lekkie zamieszanie w polu karnym Cracovii, a ostatecznie będzie rzut rożny.

22
6
6
10
9
42'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Cornel Rapa.

29
16
6
8
8
40'

Brakuje w tym meczu dobrych okazji strzeleckich. Znów sporo gry w środkowej strefie boiska.

9
11
6
5
13
36'

Ładne podanie otrzymał Sergiu Hanca, zdecydował się na strzał z około 16 metrów. To było jednak uderzenie niecelne.

12
25
3
2
9
35'

Gra toczy się teraz w środkowej strefie boiska.

12
5
5
2
7
32'

Patryk Lipski dośrodkował piłkę z rzutu wolnego. Z pola karnego wybił ją jeden z zawodników Cracovii.

22
5
6
9
18
Czy w pierwszej połowie padnie przynajmniej jeden gol?
14
6
1
3
4
28'

Po prostopadłym podaniu w polu karnym w znakomitej sytuacji znalazł się Milan Dimun. Jego strzał obronił jednak Zlatan Alomerović.

18
8
2
3
9
26'

Groźnie zaatakowała Lechia. W polu karnym przy piłce był jeden z zawodników Lechii, oddał strzał z ostrego kąta, lecz to uderzenie zostało zablokowane.

27
13
2
7
13
25'

Lechia szukała dośrodkowań w pole karne Cracovii. Piłkarze z Gdańska wywalczyli rzut rożny

23
8
3
3
6
22'

Ciekawie przed bramkę Lechii dogrywał Cornel Rapa. Dobrze zachował się jednak Zlatan Alomerović, który złapał piłkę.

31
9
4
4
11
21'

Jeszcze raz Flavio Paixao i znów niedokładnie.

13
6
2
6
21
20'

W pole karne Cracovii chciał dośrodkować Flavio Paixao. Piłka wyleciała jednak poza boisko.

8
4
1
5
15
17'

Wrzutka z rzutu rożnego w pole karne Cracovii. Piłkę wybił Janusz Gol.

17
8
5
4
14
14'

Uderzenie z dystansu jednego z piłkarzy Cracovii. Piłkę pewnie złapał Zlatan Alomerović.

8
9'

Teraz dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Lechii. Nie było dobrego strzału na bramkę, piłka poza boiskiem.

24
15
5
7
5
8'

Michal Siplak dośrodkował z rzutu wolnego. Obrońcy Lechii wybili jednak piłkę.

27
10
2
3
6
7'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Steven Vitoria. Piłkarz Lechii przerwał szybką akcję Cracovii. Gospodarze mają rzut wolny. Dobra okazja na dośrodkownie w pole karne.

13
8
5
6
24
7'

Szuka Lechia okazji na gola. Goście rozgrywają piłkę na połowie Cracovii.

23
7
2
3
6
6'

Z dystansu strzelał Lukas Haraslin. To było jednak uderzenie niecelne.

17
6
3
11
8
4'

Ładnie rozgrywała Cracovia piłkę przed polem karnym Lechii. Zabrakło już jednak strzału na bramkę.

13
8
2
4
9
1'

Na indywidualną akcję zdecydował się Lukas Haraslin, lecz został zatrzymany przez obrońcę Cracovii.

19
9
6
3
11
17:15

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.