Lechia. Schodzi: Lukas Haraslin. Wchodzi: Patryk Lipski.

8
13
17
90+6'

Gol! Strzelił Artur Sobiech. Asystował mu Flavio Paixao. Lechia objęła prowadzenie na minutę przed końcem doliczonego czasu gry! Gdańszczanie dopięli swego! Sobiech strzelił nogą po asyście Flavio Paixao!

354
168
65
66
102
90+5'

Spora nerwowość na boisku z obu stron.

18
18
24
16
21
90+4'

Klimala faulował Nalepę w polu karnym Lechii.

17
10
9
9
17
90+3'

Spowolnione tempo meczu po zamieszaniu z cofnięciem bramki.

10
8
7
10
18
90'

Arbiter przedłużył mecz o minimum 7 minut.

29
13
23
8
16
90+1'
89'

Wideoweryfikacja zabrała bramkę Lechii Gdańsk. Gramy od nowa.

61
28
14
24
102
86'

ladenović wrzucił piłkę w pole karne. Piłkę odbił Kelemen pod nogi Nunesa. Portugalczyk strzelił celnie - znów przed siebie piłkę wybił Kelemen. Tam był Flavio Paixao i zdobył bramkę dla gdańszczan! Sędzia jednak dopatrzył się spalonego przy strzale Nunesa. Gola nie ma!

180
82
25
38
132
85'

Poletanović z rzutu rożnego. Romanczuk strzelił piłkę głową, jednak prosto w bramkarza!

8
4
6
6
6
84'

Imaz próbował akcji w polu karnym Lechii. Sytuację wyjaśnił Daniel Łukasik. Na stadionie obecnie pachnie zarówno oparami po pirotechnice, jak i dogrywką.

8
6
7
4
5
82'

Nalepa wrzucił piłkę w pole karne Jagiellonii. Szukał Haraslina, jednak Marian Kelemen nie miał problemu ze złapaniem piłki.

16
10
7
6
13
81'

Klimala poszedł z akcją ofensywną, jednak nie było w polu karnym żadnego piłkarza z Białegostoku. Piłka w rękach Alomerovicia.

11
5
4
4
11
79'

Mladenović zagrał piłkę w pole karne do Paixao, ten główkował, jednak piłka przeleciała tuż nad poprzeczką bramki Kelemena.

12
7
6
11
8
79'

I gramy dalej.

24
6
4
6
3
78'

Piłkarze wracają na boisko po minucie.

10
6
2
3
3
77'

Mecz przerwany ze względu na zadymienie stadionu.

8
8
9
6
31
77'

Kelemen wypuścił piłkę po dośrodkowaniu Nunesa. Jagiellonię uratował Novikovas.

8
4
4
1
5
76'
Fani z Gdańska też odpalili pirotechnikę
25
13
3
4
14
75'
Lechiści również zmobilizowali się na mecz
27
12
3
8
10
74'
Kibice z Białegostoku odpalili pirotechnikę
36
10
10
3
25
73'

Szansa Jagiellonii! Z dustansu strzelał Guilherme Sitya , świetnie obronił Zlatan Alomerović!

20
6
5
7
7
72'

Szybka ofensywna akcja Jagiellonii. Piłkę zgarnęli lechiści.

9
5
7
6
7
70'
Oprawa kibiców Jagiellonii
37
12
7
2
6
69'

Żółtą kartkę otrzymał Błażej Augustyn. Spóźniona interwencja i faul na Guilherme.

8
3
6
7
13
69'

Lechia. Schodzi: Konrad Michalak. Wchodzi: Artur Sobiech.

67'

Kolejny nieudany rzut rożny Jagiellonii.

16
8
4
11
10
67'

Zamieszanie w polu karnym Lechii po rzucie rożnym. Piłka uderzyła w łokieć Paixao, ale o ręce nie mogło być mowy.

8
5
9
4
6
66'

Na boisku leżał Błażej Augustyn. Może jednak grać dalej.

3
5
5
3
4
65'

Akcja Kadleca prawą stroną. Piłkarze Lechii znów skuteczni w obronie.

10
6
6
5
12
64'

Guilherme wrzucał piłkę w pole karne. Tam jednak skuteczny Kubicki.

7
9
3
2
9
64'

Augustyn faulował Klimalę. Rzut wolny dla Jagiellonii.

8
9
5
2
7
62'

Z autu piłkę wrzucał Haraslin, w polu karnym jednak pewnie piłkarze Jagiellonii.

10
6
4
2
10
60'

Z rzutu rożnego piłkę dośrodkował Filip Mladenović.Piłka minęła jednak wszystkich piłkarzy. Przy próbie interwencji ucierpiał Taras Romanczuk.

8
2
5
5
8
59'

Islandczyk wybił piłkę na rzut rożny. Szansa dla Lechii Gdańsk.

11
2
1
1
5
59'

Gramy dalej. Bodvarsson na boisku.

10
3
3
3
4
59'
Oprawa kibiców Lechii Gdańsk
44
9
6
3
4
58'

Bodvarsson mocno oberwał piłką po wrzutce Michalaka. Islandczyk leży na boisku.

4
4
8
4
3
57'

Z rzutu rożnego Jagiellonii wyszła kontra Lechii. Bodvarsson w ostatniej chwili ubiegł Michalaka, który włączył piąty bieg i pędził skrzydłem na połowie rywala.

7
4
5
3
2
57'

Białostoczanie wywalczyli rzut rożny. Piłkę zablokował Joao Nunes.

7
3
1
6
56'

Gra się trochę opuściła. Piłkarze Jagiellonii zdołali odsunąć piłkę od własnej bramki.

8
2
4
2
4
54'

Faul Nalepy w ofensywie. Zbyt ostro wszedł w Arsenicia.

3
4
6
3
4
54'

Haraslin dwa razy wrzucił piłkę w pole karne Jagiellonii. Lepiej spisali się tam jednak piłkarze z Białegostoku. Lechia zaczęła przeważać!

10
2
4
3
11
53'

Zaczęła grać Lechia. Kolejne dogranie z prawej strony boiska, piłka minęła trzech piłkarzy z Gdańska. Zmarnowana szansa biało-zielonych.

8
4
4
7
5
52'
Fani Jagiellonii
22
6
4
3
6
51'

Na strzał z dystansu zdecydował się Mladenović. Piłka znalazła się "w koszyku" Kelemena.

8
2
3
5
3
50'

Michalak podał piłkę w pole karne, tam jednak nikogo nie było.

4
3
7
49'

Potężny, zdecydowanie zbyt potężny strzał Poletanovicia. Piłka wysoko nad poprzeczką.

7
3
2
2
2
49'

Po podaniu Guilherme strzelał Imaz, piłka zablokowana!

4
3
3
1
3
48'

Żółtą kartkę otrzymał Zoran Arsenić. Ostro nakładką wszedł w nogi Kubickiego.

Jagiellonia Białystok
8
6
6
3
4
47'
Coraz więcej kibiców Lechii na trybunach
23
9
4
2
2
46'

Już w 20. sekundzie z daleka strzelał Guilherme Sitya. Wyraźnie chybił.

15:27

Otrzymujemy informacje, że mimo przerwy nadal wielu kibiców Lechii stoi pod bramkami PGE Narodowego. Ochrona nie oszczędza nikogo, zarówno dzieci jak i dorośli są szczegółowo kontrolowani na bramkach. Kibice stali po 2-3 godziny pod kasami.

12
5
8
5
46
45+1'

Olbrzymie zamieszanie tym razem pod polem karnym Jagiellonii. Dwaj gdańszczanie na spalonym.

11
7
8
3
7
45'

Arbiter doliczył czas gry I połowy o minimum 2 minuty.

5
6
3
1
4
43'

Alomerović wyszedł z bramki i Jagiellonia miała stuprocentową szansę na gola! Lechię uratował Błażej Augustyn, który wszedł przed rywala i wybił piłkę!

41
14
15
17
17
41'

Joao Nunes próbował dośrodkowania, zablokował go Romanczuk.

10
1
2
2
3
40'

Po kolejnym długim ataku Jagiellonii w pola karne dogrywał Novikovas. Piłkę zgarnęli jednak gdańszczanie.

6
8
2
3
4
38'

Ciągle więcej z gry ma Jagiellonia. Białostoczanie niemal przez cały czas rozgrywają piłkę w okolicach pola karnego Lechii Gdańsk.

19
10
3
2
6
36'

Taras Romanczuk zdecydował się na strzał z dystansu, jednak chyba nie był to najlepszy pomysł. Piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką.

4
2
2
2
4
35'

Lechia wyszła z kontratakiem. Strzałem z dystansu zakończył akcję Mladenović, który jednak nie zagroził Kelemenowi.

11
4
3
4
4
34'

Po rzucie rożnym długo piłkę mieli piłkarze Jagiellonii, którzy jednak nie potrafili zagrozić Alomeroviciowi.

7
3
5
3
4
34'

Strzał z dystansu Poletanovicia zablokował Nunes. Rzut rożny dla Jagiellonii.

8
2
2
2
4
32'

Po rzucie wolnym Lechii nieco ucierpiał Kelemen po starciu z Romanczukiem, jednak bramkarz będzie mógł grać dalej.

8
1
2
2
4
29'

Lechia zdaje się być pogubiona na boisku. Sporo niedokładności w grze gdańszczan.

9
11
7
8
28'

Strzelał Arvydas Novikovas zza pola karnego. Pewna interwencja Alomerovicia. Jagiellonia zaczyna przeważać.

15
6
1
1
7
27'

Nadal mnóstwo kibiców Lechii stoi pod stadionem.

7
12
3
8
33
27'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, głową nad poprzeczką strzelił Ivan Runje.

2
3
2
3
1
26'

Teraz w pole karne dogrywał Guilherme, Lechia wybiła piłkę na rzut rożny.

2
1
2
2
1
26'

Ale szansa Bodvarssona! Dograł piłkę w pole karne, tam jednak Augustyn zablokował Klimalę, który źle przyjął piłkę!

11
5
2
1
2
24'

Kibice zgromadzeni na PGE Narodowym z pewnością nie oglądają wielkiego meczu. Obie drużyny boją się stracić bramkę.

1
4
5
6
6
22'

Paixao dogrywał piłkę do Haraslina. Ten w ostatniej chwili uprzedzony przez piłkarza Jagiellonii!

7
3
6
2
9
18'
oprawa kibiców Jagiellonii.
69
17
7
4
13
17'

Imaz sfaulował Nunesa, który próbował wyprowadzić piłkę. Gdańszczanie rozpoczną od rzutu wolnego na własnej połowie.

7
4
7
6
5
15'

Delikatny strzał głową jednego z lechistów. Piłka w rękach Kelemena.

8
4
4
4
5
15'

Z rzutu wolnego piłkę bił w pole karne Lukas Haraslin. Głową wybili ją obrońcy.

6
3
7
5
6
13'

Tomasz Makowski faulowany w okolicach pola karnego Jagiellonii. Poletanović upomniany przez sędziego. Na razie obyło się bez kartki.

7
4
3
3
2
13'

Guilherme podał piłkę w pole karne. Tam był Klimala, który jednak został uprzedzony przez Błażeja Augustyna.

8
4
3
4
6
12'

Krótko rozegrany rzut rożny. Haraslin próbował strzelać, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

7
5
2
5
2
11'

Mladenović z rzutu wolnego. Najwyżej w polu karnym wyskoczył Romanczuk, który wybił piłkę na rzut rożny.

14
5
7
6
5
10'

Guilherme spóźnił interwencję i sfaulował wychodzącego do akcji Michalaka.

6
1
2
2
7
9'

Na boisku leżał Jesus Imaz. Na szczęście wszystko wskazuje na to, że będzie mógł kontynuować grę.

4
7
2
5
4
8'

Z rzutu rożnego piłkę dośrodkowywał Marko Poletanović. Rozegrał krótko piłkę, do niej w polu karnym doszedł Taras Romanczuk. Jego strzał wyraźnie chybiony.

3
3
1
4
7'

Guilherme zagraywał piłkę w pole karne. Jego podanie zablokował Joao Nunes. rzut rożny dla Jagiellonii.

2
6
2
7'

Na razie spokojny początek meczu.

5
4
1
1
1
5'

Kompletnie nieudany rzut wolny w wykonaniu Łukasika. Nikt nie doszedł do piłki, od bramki Kelemen.

3
1
2
3
5'

W środku pola Poletanović sfaulował Makowskiego.

1
1
3
4
2
4'

joao Nunes wybił piłkę w pole karne, tam byli jednak piłkarze Jagiellonii.

2
1
1
2
4'

Zaatakowała Lechia Gdańsk. Piłkę na aut wybił Bodvarsson.

1
1
3
1
2
3'

Na boisku leży Bodvar Bodvarsson. Ucierpiał po starciu z Michalakiem.

37
1'

W pole karne próbował dogrywać piłkę Guilherme Sitya, jednak nie zrozumiał się z kolegami. Od bramki Zlatan Alomerović.