Koniec! Liverpool zwycięzcą Ligi Mistrzów! Tottenham płacze.

Tottenham chce zdobyć kontaktowego gola. Zostało mu na to już tylko 60 sekund.

Strzelał z pola karnego Kane. I co? I Alisson obronił.

I znowu pan Alisson! Tym razem dużo groźniejszy strzał Sona. Tylko rzut rożny.

Sprzed pola karnego uderzał Rose. Alisson to nie Karius, takie strzały spokojnie łapie.

Kane runął niczym kłoda w polu karnym. Sędzia tylko się uśmiechnął. Nie ma rzutu karnego.

Tzw. laga w pole karne Liverpoolu. Niewiele to dało, to nie orlik.

Liverpool. Schodzi: Sadio Mane. Wchodzi: Joe Gomez.

Sędzia doliczył 5 minut.

Chciał odpowiedzieć Tottenham. Strzał Llorente minął bramkę.

Gol! Strzelił Divock Origi. Asystował mu Joel Matip. Już chyba wszystko wiadomo! Dogrywki raczej nie będzie. Po rzucie rożnym powstało zamieszanie w polu karnym Tottenhamu. Piłkę otrzymał Origi i uderzył w kierunku dalszego słupka. 0:2! Liverpool krok od triumfu w Lidze Mistrzów!

Tak sobie myślimy, że dogryweczka byłaby w ten sobotni wieczór mile widziana.

Son spudłował z trzech metrów! Jednak Koreańczyk był na spalonym.

Christian Eriksen uderzył, Alisson wyciągnął się niczym kocur w locie i wybił piłkę!

Christian Eriksen ustawił piłkę. To on będzie uderzał. Chyba, że zdecyduje się na dośrodkowanie.

Będzie rzut wolny dla Tottenhamu z boku pola karnego. Faulował Milner. Metr w prawo i byłby rzut karny.

Liverpool kradnie cenne sekundy. Milner "rżnie głupa" i udaje, że nie wie jak wykonać rzut rożny.

Tottenham. Schodzi: Dele Alli. Wchodzi: Fernando Llorente.

Son uderzał z ok. 20 metrów, kopnął w głowę kreta i piłka potoczyła się w kierunku rozłożonych rąk Alissona.

"Urwał" z okolic pola karnego Son, Alisson obronił. Po chwili poprawiał Moura, bramkarz złapał piłkę!

Origi chciał zagrywać do Salaha, który mógł znaleźć się sam naprzeciwko Llorisa. Jednak podanie było niedokładne.

Dele Alli uderzył głową z pięciu metrów, ponad poprzeczką. Było groźnie!

Tottenham na połowie Liverpoolu szuka swojej szansy na wyrównanie.

- Panie! Jaka ręka? - krzyczy do arbitra Heung-Min Son. Sędzia był bezlitosny i przerwał grę.

Więcej miejsca mają piłkarze na boisku. Może ostatni kwadrans wynagrodzi nam bóle, męki i lęki. Przed momentem ruszył Heung-Min Son, zatrzymał go obrońca.

W meczu padną jeszcze gole?

Tottenham. Schodzi: Moussa Sissoko. Wchodzi: Eric Dier.

Dele Alli chciał dośrodkować, omal nie wyszedł lob. Piłka straciła moc i złapał ją Alisson.

Wóz VAR bez reakcji, mowy o karnym dla Tottenhamu nie ma.

Problemy ma Sissoko, a przed momentem Mane omal nie wyszedł sam naprzeciwko Llorisa.

Dwa dogrania w pole karne Liverpoolu, nikt piłki nie wbił do bramki. Trzecie dośrodkowanie złapał Alisson.

Zagranie ręką w polu karnym Liverpoolu. Sędzia nakazał grać dalej, w wozie VAR jednak już kaseta wideo jest przewijana!

Salah do Milnera, który oddał płaski strzał Piłka potoczyła się tuż obok słupka!

Reasumując, widzieliśmy już lepsze finały Ligi Mistrzów.

Dogrywał w pole karne Trent Alexander-Arnold, piłkę na róg wybił obrońca.

Tottenham. Schodzi: Harry Winks. Wchodzi: Lucas Moura.

Wysoki pressing Liverpoolu, Tottenhamowi udało się wyjść cało z opresji.

Finały Ligi Mistrzów. Zabawa w skojarzenia. 2005 - Dudek, 2018 - Karius, 2019 - pani blondynka.

Eriksen uderzał sprzed pola karnego. Jednak w nogi obrońcy. Czy to stres?

Ponownie wróciliśmy do środka pola. Znowu niewiele się dzieje pod bramkami.

Liverpool. Schodzi: Roberto Firmino. Wchodzi: Divock Origi.

Rose wrócił do gry. W ataku Tottenham. Coraz więcej dzieje się w Madrycie.

Staranowany Rose. Sędzia zastosował przywilej korzyści, a gracz Tottenhamu bardzo cierpi.

Już jesteśmy po drugiej stronie. Dele Alli uderzał z pola karnego. Miał trochę miejsca, jednak został zablokowany. W końcu coś się dzieje.

Dogranie w pole karne do Salaha, który został zablokowany. Po chwili Lloris rzucił się pod nogi Mane i wyłuskał piłkę!

Dośrodkowanie w pole karne Tottenhamu, ale Salah i Firmino nie doszli do piłki.

Cóż za reakcja sędziego-asystenta. Pokazał ewidentnego spalonego Sona po pięciu sekundach.

Wydawało się, że Tottenham ruszy na Liverpool. Tak się jednak nie dzieje.

Liverpool spokojnie, nawet flegmatycznie. To ma wybić z rytmu pobudzone Koguty.

Dośrodkowanie z prawej strony, Heung-Min Son chciał zgrywać głową. Źle jednak trafił w piłkę i wybił ja Trent Alexander-Arnold.

Tottenham od początku na połowie Liverpoolu. Póki co daleko od pola karnego.

Mecz wznowił Tottenham!

Piłkarze wychodzą na 2. połowę. Za moment wracamy do meczu.

Co wydarzy się po przerwie?

Przerwa. Najlepsza póki co była pani blondynka. Poza tym szybki gol na początku, z kontrowersyjnego rzutu karnego, trochę "zabił" mecz.

Sprzed pola karnego wysoko ponad bramką uderzył Eriksen.

Sędzia doliczył 2 minuty.

To już nieaktualne. Alisson musiał zrobić dwa kroki i przejąć piłkę. Za to właśnie otrzymuje miliony.

Liverpool cały czas na połowie Tottenhamu. Alisson musi sobie przypomnieć numer telefonu do PUP. Nic nie ma do roboty.

Sprzed pola karnego strzelał Salah, piłka otarłą się o obrońcę i wyszła na rzut rożny.

Liverpool na połowie Tottenhamu. Uaktywnił się Mane.

Problemy z łokciem ma Jan Vertonghen. To efekt zderzenia we własnym polu karnym z Mane.

Wracamy do smutnej normy. Strzał Salah piętnaście pięter ponad poprzeczką.

Sprzed pola karnego mocno uderzył Robertson, spod poprzeczki piłkę na rzut rożny wybił Lloris! W końcu coś się wydarzyło.

Gracze Tottenhamu starają się znaleźć dziurę w obronie Liverpoolu, ale mają z tym ogromne problemy. A czas upływa...

Dele Alli z piłką niedaleko pola bramkowego, ale zagranie odbił obrońca.

Tottenham na moment zbliżył się pod bramką Liverpoolu, jednak niewiele z tego wyszło.

Dwa kwadranse za nami. Co z nich zapamiętamy. Gola i miłą panią.

Tottenham już od kilku minut nie gościł pod polem karnym Liverpoolu. Niestety, z boiska wieje nudą.

Niewiele spięć podbramkowych, gra w środku pola. Ciekawe czy podobnie byłoby przy stanie 0:0. Tego się już nie dowiemy.

Obraz gry nie ulega zmianie. Cały czas przeważają wicemistrzowie Anglii.

Cieszmy oczy. Myśleliśmy, że to nasz Robert odprowadzał panią.

Więcej z gry ma Liverpool. Tottenham nie potrafi na dłużej przejąć inicjatywy.

Kary nie będzie, sędzia uznał, że to był przypadek.

Robertson "plaskaczem" trafił w twarz Trippiera. Gracze Tottenhamu domagają się surowej kary.

Z lewej strony dokładnie dośrodkował Robertson, piłkę tuż sprzed głowy Salaha zdjął obrońca.

Z trudnej pozycji uderzał Mohamed Salah, wysoko ponad bramką. A mógł podawać do Mane.

Po dośrodkowaniu Lloris wybił piłkę daleko od pola karnego.

Z ok. 20 metrów uderzał Salah, trafił jednak w obrońcę. Będzie rzut rożny dla The Reds.

Było, było! Niewiele, ale było!

Heung-Min Son ruszył z piłką, ale zatrzymał go Trent Alexander-Arnold. W końcu ciekawsza akcja Kogutów.

Gra toczy się w środku pola. Liverpool atakuje Tottenham już w okolicach pola karnego.

Ooooo! Naga, albo prawie naga fanka wbiegła na murawę. Szkoda, że nie ma powtórek..

Ależ petarda Trenta Alexandra-Arnolda. Piłka poszybowała jednak metr obok bramki.

Są osoby, które finał Ligi Mistrzów obejrzą... później.

Nie klei się gra Kogutom. Szybka strata gola zrobiła swoje. Liverpool zabarykadował się niczym pijany zięć przed teściową.

Tottenham rozgrywa piłkę, nie potrafi poważniej zagrozić Liverpoolowi.

Tottenham stara się atakować, Liverpool chce dobić rywala i wyprowadzić kontrę.

Liverpoolowi należał się rzut karny?

Hmmm, śmierdzi? Cuchnie na odległość.

Sprzed pola karnego uderzał Sissoko, wysoko ponad bramką Alissona.

Alisson wybijał piłkę, przewrócił się, ale zagrożenie oddalił. Tottenham zaczyna przeważać.

Salah w polu karnym, chciał zagrywać do Mane, podał jednak do obrońcy.

Z dośrodkowaniem poradzili sobie gracze Liverpoolu. Piłka została wybita daleko od bramki.

Pierwszy rzut rożny dla Tottenhamu.

Liverpool wysokiem pressingiem stara się nękać Tottenham.

Gracze Tottenhamu nie kopnęli piłki, a już przegrywają. Niesamowity początek.

Gol! Strzelił Mohamed Salah. Stumetrowy rozbiega Salaha, trochę dziwny nabieg, ale mocne uderzenie. Lloris bez szans, a uderzenie leciało w środek bramki. 0:1!

Jest rzut karny! To pewne!

Wóz VAR warczy, sędzia Gil przebiera nogami w swojej rezydencji, ale niewiele może zdziałać.

Mane zagrywał piłkę z pola karnego i trafił w rękę Sissoko. No właśnie, w rękę, a może jednak obok.

Jezus Maria! Rzut karny dla Liverpoolu!

Graaaaamyyyy!

Minuta ciszy upamiętniająca tragicznie zmarłego Jose Antonio Reyesa.

Widok mamy fantastyczny Widok mamy fantastyczny

Która z drużyn wygra Ligę Mistrzów?

Hymn Ligi Mistrzów śpiewa Edyta G... Wróć. Słuchamy hymnu Ligi Mistrzów. Dla niektórych to... "Kaszanka".

Piłkarze wychodzą już na boisko! My już wprost kipimy z emocji.

Dzieje się w Madrycie!

Prawie jak u Sławomira w Zakopanem Prawie jak u Sławomira w Zakopanem

Rozpoczęła się ceremonia otwarcia meczu finałowego. Miłe dla ucha rytmy.

Ostatnie narady przed meczem.

Ostatni spóźnialscy wbiegają na stadion Ostatni spóźnialscy wbiegają na stadion

Czas przypomnieć sobie najbardziej pamiętne finały Ligi Mistrzów.

Finałowy mecz Ligi Mistrzów poprowadzi Damir Skomina (Słowenia).

"Rodzinne" wyjście na mecz.

Są kibice, którzy na mecz mogą nie zdążyć... Trzymamy za nich kciuki! Może się uda.

Już jesteśmy na stadionie. Kibiców przybywa Już jesteśmy na stadionie. Kibiców przybywa
Kibice powoli wchodzą na stadion. Czuć atmosferę święta Kibice powoli wchodzą na stadion. Czuć atmosferę święta
"Orlikowe" granie w Madrycie

Są tam również gracze Tottenhamu.

Piłkarze Liverpoolu już przybyli na arenę finału.

Trofeum dla zwycięzcy Ligi Mistrzów w wersji MEGA Trofeum dla zwycięzcy Ligi Mistrzów w wersji MEGA

Czternaście lat temu w Stambule powstał... Dudek-dance.

O 21 rozpocznie się finałowy mecz Ligi Mistrzów. W Madrycie Tottenham zagra z Liverpoolem.