6:1
Zakończony
Serbia U-21
90+2'

Gol! Strzelił Arne Maier. Piękny, techniczny strzał Maiera. Piłka w niemal w samym okienku bramki Serbów. 6:1!

1
90'

Jeszcze 2 minuty emocji przed nami.

4
4
1
1
2
89'

Uderza Neuhaus, piłka poszybowała ponad bramką Serbów.

2
1
1
2
88'

Akcja Niemców po raz kolejny przegrana. Ponownie spalony.

2
1
2
1
2
85'

Serbia U-21. Schodzi: Nemanja Radonjić. Wchodzi: Aleksandar Lutovac.

wchodzi Wchodzi
Aleksandar Lutovac #22
schodzi Schodzi
2
1
85'

Gol! Strzelił Andrija Zivković. Serbowie ratują honor. Pewny strzał Zivkovicia i jest 5:1!

7
5
5
5
6
83'

Rzut karny dla Serbów. W polu karnym sfaulowany przez Dahouda został Randelović.

2
2
2
2
4
83'

Kolejna próba Niemców. Strzelał Maier, bramkarz odbił piłkę.

2
2
1
2
2
80'

Gol! Strzelił Luca Waldschmidt. Asystował mu Mahmoud Dahoud. Kontra Niemców i już 5:0! Dahoud do Waldchmidta. Radunović odbił piłkę, ale ta i tak znalazła się w bramce Serbów.

8
8
3
3
1
78'

Groźnie zapowiadała się akcja Serbów, jednak w końcowej fazie źle zagrał Nemanja Radonjić.

1
2
1
1
1
75'

Kwadrans do końca. Niewiadome są już tylko rozmiary wygranej Niemców.

3
3
1
74'

Niemcy U-21. Schodzi: Marco Richter. Wchodzi: Lukas Nmecha.

Marco Richter #11
2
2
72'

Z pola karnego uderzał Joveljić, piłka o dwa metry minęła bramkę rywala.

1
1
69'

Serbia U-21. Schodzi: Luka Jović. Wchodzi: Dejan Joveljić.

Dejan Joveljić #18
1
1
68'

Gol! Strzelił Mahmoud Dahoud. Demolli Serbów ciąg dalszy. Kilkanaście metró z piłką przebiegł Dahoud, strzału sprzed pola karnego nie był w stanie obronić Radunović. Bramkarz Serbów przy strzale zachował się dość dziwnie. 4:0!

10
10
4
2
3
67'

Niemcy U-21. Schodzi: Maximilian Eggestein. Wchodzi: Arne Maier.

1
1
67'

Niemcy wymieniali podania pod polem karnym Serbów. Na spalonym znalazł się Amiri.

1
1
64'

Kolejny raz Niemcy. Tuż ponad bramą uderzyl Neuhaus.

2
2
2
1
1
63'

Powinno być 4:0! Richter wyłożył piłkę do Amiriego, jednak strzał z kilku metrów fenomenalnie odbił Radunović.

1
59'

Niemcy zwolnili tempo swoich akcji, Serbowie obawiając się większej kompromitacji nie chcą się odkrywać przed rywalem.

3
4
3
1
1
56'

Drugi alarm pod bramką Niemców, jednak dobrze w bramce interweniował Alexander Nuebel.

5
4
2
3
3
55'

Dogranie do Richtera, niemiecki napastnik jednak na spalonym.

4
1
2
2
2
53'

W końcu pokazali się Serbowie. Uderzał Jović, bramkarz końcami palców wybił piłkę na rzut rożny.

3
2
2
2
3
52'

Sprzed pola karnego uderzał Amiri, metr ponad poprzeczką.

2
2
51'

Richter znalazł się z piłką w polu karnym, mocny strzał poszybował jednak ponad poprzeczką.

2
1
49'

Starają się coś zdziałać Serbowie, jednak mają problemy z wejściem z piłką w pole karne Niemców.

2
1
1
46'

Serbia U-21. Schodzi: Danilo Pantić. Wchodzi: Lazar Randelović.

Lazar Randelović #19
1
1
1
46'
46'

1
45'

Sędzia doliczył minutę.

4
2
45'

1
42'

Oztunali znalazł sobie w polu karnym miejsce do oddania uderzenia. Trafił w poprzeczkę!

4
2
3
1
3
41'

Płaski strzał oddał Benjamin Henrichs, Radunović obronił uderzenie Niemca.

1
1
1
39'

Kolejny strzał Niemców. Uderzenie Richtera przetoczyło się obok słupka.

1
2
1
2
1
37'

Gol! Strzelił Luca Waldschmidt. Asystował mu Benjamin Henrichs. Serbowie na kolanach. Po przyjęciu prostopadłe zagranie do Waldchsmidta, a ten w sytuacji sam na sam pokonał Radunovicia. 3:0!

15
14
4
5
4
35'

Piętką w kierunku bramki uderzał Mahmoud Dahoud, ale zbyt słabo i bramkarz złapał piłkę.

2
2
1
33'

Niemcy starają się wciągnąć Serbów na własną połowę i w odpowiednim momencie skontrować.

1
30'

Gol! Strzelił Luca Waldschmidt. Asystował mu Marco Richter. Rozbili defensywę Serbów Niemcy. Neuhaus w polu karnym do Richtera, ten momentalnie do Waldschmidta, który z kilku metrów wbił piłkę do pustej bramki. 2:0!

5
28'

Serbowie pod polem karnych Niemców, jednak nie stworzyli zagrożenia pod bramką rywala.

2
1
25'

Wciąż Niemcy na niezbyt wiele pozwalają Serbom.

2
2
22'

Tymczasem pod bramką Serbów doszło do dużego zamieszania. Dwa uderzenia odbił dobrze ustawiony Radunović. Kolejny raz strzelal Richter.

2
1
1
21'

Próbują Serbowie przenieść ciężar gry na połowę Niemców, ale udaje się to niczym stolarzowi piłowanie słomką.

4
2
1
1
18'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Nikola Milenković.

8
5
2
1
2
16'

Gol! Strzelił Marco Richter. Asystował mu Levin Oztunali. Oztunali prostopadle do Richtera, a ten w sytuacji sam na sam obok wychodzącego bramkarza na 1:0!

Niemcy U-21
16
11
3
3
7
16'

Cały czas częściej przy piłce Niemcy, Serbowie skupieni na własnej połowie.

4
3
1
3
13'

Groźnie w polu karnym Serbów, sędzia jednak przerwał grę dopatrując się spalonego.

3
1
2
11'

Mocno, ale minimalnie niecelnie sprzed pola karnego uderzył Florian Neuhaus.

4
8'

Richter mógł się znaleźć sam naprzeciwko bramkarza, w ostatnim momencie Gajić wybił mu piłkę na rzut rożny.

1
1
7'

Czekamy na pierwsze okazje bramkowe. Póki co szarpana gra, niewiele się dzieje.

4'

Serbowie nastawili się na gry z kontry i wyglądają one bardzo obiecująco. Częściej przy piłce znajdują się Niemcy.

2
1
2'

Serbowie w polu karnym Niemców, jednak dogranie z linii końcowej zbyt mocne.