7
2
1
90+4'

Dzieje się w końcówce. Zawodnicy nie odpuszczają ani na chwilę, ale odbija się to na jakości widowiska. Dużo chaosu i nieskładnych akcji.

8
8
13
5
2
90+3'
ZMIANA

. Schodzi: Robert Zulj . Wchodzi: Michael Parensen.

3
90+2'

Union wyprowadził kontrę. Akcję niepewnym strzałem z prawej strony zakończył Akaki Gogia. Ron-Robert Zieler pewnie broni.

6
4
2
90+1'

1
90'

Sędzia doliczył pięć minut.

4
1
2
7
9
89'

Rafał Gikiewicz jest czujny! Polak w końcówce broni mocny strzał Benjamina Pavarda.

23
11
3
1
2
88'

Czujny jest Ozan Kabak. Obrońca uprzedził wybiegającego do prostopadłej piłki Sebastiana Anderssona.

2
1
86'

Robert Zulj za mocno dośrodkował w pole karne Stuttgartu. Grę wznowi Ron-Robert Zieler.

1
1
2
83'

Julian Ryerson pokusił się na odważną próbę. Obrońca uderzył z dystansu, ale prosto w trybuny.

3
1
82'
ZMIANA

. Schodzi: Suleiman Abdullahi . Wchodzi: Akaki Gogia.

Suleiman Abdullahi #20
1
1
3
78'

Robert Zulj trafił prosto w mur.

2
1
1
3
3
76'

Union Berlin będzie miał dobrą okazję z rzutu wolnego. Grischa Proemel faulowany przez Gonzalo Castro.

1
1
3
2
komentarz

1
72'

Żółtą kartkę otrzymał Christian Gentner.

1
1
2
72'

Benjamin Pavard próbował dośrodkować z prawej strony. Bardzo dobra interwencja Floriana Huebnera, który powstrzymał atak.

2
1
1
1
70'

Ozan Kabak przejął piłkę, która wyszła poza pole karne Unionu. Defensor Stuttgartu huknął z dystansu, ale niecelnie.

1
2
69'
ZMIANA
66'

Gospodarze nie zatrzymują się! Prostopadła piłka do Suleiman Abdullahi, był naciskany przez Holgera Badstubera i ofiarnie uderzył w polu karnym. Piłka znowu trafiła w słupek! Pomocnik Unionu padł w polu karnym, ale nie było w tym przewinienia Badstubera.

1
1
2
1
2
65'
ZMIANA

. Schodzi: Marcel Hartel. Wchodzi: Joshua Mees.

Joshua Mees #8
1
1
1
1
64'

Union w natarciu. Ależ postraszył Suleiman Abdullahi, który oddał niesygnalizowany strzał z prawej strony. Piłka trafiła w słupek!

3
1
1
1
63'

W końcu uderzyli gospodarze! Union uśpił czujność rywali i po składnie rozegranej akcji przed szansą w polu karnym stanął Grischa Proemel. Pomocnik pogubił się z piłką i nie zdążył oddać groźnego strzału.

1
1
1
1
60'
ZMIANA

Stuttgart. Schodzi: Anastasios Donis . Wchodzi: Daniel Didavi.

Anastasios Donis #11
1
1
1
59'

Mario Gomez uderzył z dystansu, ale nie postraszył Rafała Gikiewicza. Piłka zdążyła odbić się rykoszetem od obrońcy.

3
3
2
57'

Zamieszanie w polu karnym Unionu Berlin. Florian Huebner walczył w powietrzu z rywalem i przypadkowo trafił piłkę ręką. Sędzia nie przyznał rzutu karnego.

1
1
1
1
1
56'

Christian Gentner niecelnie przerzucił piłkę na lewą stronę.

2
1
1
53 '

Zbyt głębokie dośrodkowanie Grischy Proemela. Bramakarz Stuttgartu bez większych problemów złapał piłkę.

1
3
52'

Ostre dośrodkowanie w pole karne Unionu. Sytuację wyjaśnił Rafał Gikiewicz, który złapał piłkę.

2
1
1
51'

Żółtą kartkę otrzymał Manuel Schmiedebach za faul na Chadracu Akolo.

1
48'

Niezły atak Unionu. Robert Zulj zagrał do Sebastiana Anderssona. Napastnik nie zdążył wejść w pole karne, uprzedził go obrońca.