PKO Ekstraklasa: 2. kolejka
26 lip 2019 20:30
90+3'

Gol! Strzelił Christian Gytkjaer. Asystował mu Pedro Tiba. Lech w osłabieniu zdobywa drugiego gola! Piłkę w polu karnym otrzymał rezerwowy Gytkjaer i strzałem w kierunku dalszego słupka pokonał Żynela. 4:0!

86
36
7
5
10
90+3'

Furman dogrywał z rzutu wolnego, wprost w ręce bramkarza Lecha.

5
11
1
4
90+1'

Gol! Strzelił Kamil Jóźwiak. Asystował mu Wołodymyr Kostewycz. Lech pokazuje moc. Akcja Jóźwiaka, który wpadł z piłką w pole karne. Z okolic linii bocznej pola bramkowego uderzył i zaskoczył Żynela. 3:0!

84
33
6
5
8
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

8
3
3
3
89'

Mocny strzał oddał Puchacz, Żynel wybił piłkę na róg. Lech gra w osłabieniu, ale stara się zagrażać Wiśle.

5
3
5
3
4
88'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Djordje Crnomarković. Zawodnik Lecha sfaulował Furmana.

11
9
10
11
19
85'

Piłka w polu karnym spadła pod nogi Szwocha, ten jednak spudłował uderzając z dziesięciu metrów!

2
2
1
3
1
82'
80'

Uraz Rzeźniczaka jest poważniejszy, prawdopodobnie dojdzie do zmiany.

10
9
4
5
4
79'

Rzeźniczak leżał na murawie, ale gracze Lecha piłki nie wybili. Wcześniej nie uczynił tego Furman, stąd taka postawa gospodarzy.

12
7
6
4
4
78'

Dośrodkowanie Furmana, Rzeźniczak strącił piłkę, ale nie miał kto wbić jej do bramki Lecha.

3
7
2
3
5
76'

Tomasik znalazł się naprzeciwko bramkarza, który za plecami miał jeszcze obrońców. Były gracz Lecha trafił jednak w van der Harta.

2
10
5
2
5
74'

Nerwowo w polu karnym Lecha. Jednak błędu obrony nie potrafili wykorzystać goście, którzy sami sobie przeszkadzali.

2
4
3
3
3
72'

Gol! Strzelił Christian Gytkjaer. Asystował mu Darko Jevtić. Ładna akcja Lecha, Jevtić nie uderzał sorzed pola karnego, ale dograł do Gytkjaera. Duńczyk pewnym strzałem pokonał Żynela. 2:0!

2
70'
6
2
2
2
2
70'

Gumny niemal z linii końcowej do Gytkjaera, ten jednak wślizgiem nie trafił w bramkę z pięciu metrów!

3
2
8
3
4
66'

Z ok. 16 metrów uderzył Jevtić. Pewnie w bramce Wisły interweniował Żynel.

10
5
5
4
1
63'

Płaski strzał Gumnego, piłka otarła się od nogi Urygi i minęła słupek. Sędzia nakazał wznowić grę od bramki, a protestujący zawodnik Lecha omal nie wybił oka obrońcy Wisły.

6
2
9
2
2
62'
61'

Goście poczuli, że są w stanie wyrównać. Wisla w ataku, Lech coraz bardziej bezradny.

6
7
3
4
8
59'

Potężny strzał Furmana i piłka trafiła w poprzeczkę. Dobitka poszybowała obok bramki. Smak "amenilinowy" ma zapewne w ustach bramkarz Lecha.

4
7
5
8
14
56'

Strzał Zawady sprzed pola karnego, pół metra obok słupka. Wisła coraz groźniejsza.

6
7
1
1
56'

Sielewski zgrał piłkę w polu karnym do Zawady. Napastnika w ostatnim momencie uprzedził Rogne.

2
3
2
54'

Błąd Rzeźniczaka, ale Jóźwiak zamiast podawać w polu karnym uderzył i trafił w rywala.

3
6
2
52'

Kontra Lecha, ale Puchacz zrobił o jeden krok za dużo. Został zatrzymany przez obrońcę.

4
4
2
1
51'

Z rogu dośrodkował Furman, jednak po raz kolejny zabrakło uderzenia na bramkę Lecha.

2
3
3
3
50'

Starają się płocczanie wykreować sobie okazję pod bramką Lecha. Trudno o to jednak zawodnikom gości.