Akcja Korony przerwana. Żyro zagrał piłkę ręką.

1
3
1
87'

Korona mogła doprowadzić do wyrównania, ale zabrakło skuteczności. Piłka po strzale Pacindy przeleciała obok słupka.

1
1
1
2
85'

Sokół ubiegł piłkarza Cracovii i wygarnął mu piłkę spod nóg.

1
1
1
1
84'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Janusz Gol.

1
2
1
1
81'

Cracovia. Schodzi: Mateusz Wdowiak. Wchodzi: Milan Dimun.

80'

Fatalne rozegranie akcji przez kielczan. Cracovia skutecznie broni wyniku.

1
2
77'

Starcie Ferraresso z Kovaceviciem. Piłkarz Korony leży na boisku i zwija się z bólu. Przerwa w grze.

3
74'

Korona nie jest w stanie stworzyć żadnego zagrożenia pod bramką przeciwnika. Dobrze w drugiej połowie gra defensywa Cracovii.

1
2
1
71'

Po wrzutce z rzutu rożnego jeden z piłkarzy Korony uderzył głową ponad bramką.

1
68'

Akcja prawym skrzydłem Cracovii zakończona zablokowanym dośrodkowaniem Strózika.

1
1
64'

Korona stara się atakować, ale gospodarze kontrolują losy spotkania.

1
1
2
61'
61'
1
1
1
1
1
59'

Po wrzutce z rzutu rożnego groźnie głową uderzył Ołeksij Dytiatjew. Uderzenie obronił Sokół.

1
1
1
2
1
58'

Lopes oddał strzał z dwudziestu metrów. Piłka przeleciała obok słupka.

1
2
1
1
2
57'

Po wrzutce z rzutu rożnego piłkę złapał Sokół.

1
1
1
1
2
56'

Korona spokojnie konstruuje kolejne akcje i stara się zagrozić bramce rywala.

1
2
1
1
2
52'

Korona ruszyła z kolejną akcją, którą niecelnym uderzeniem zakończył Cebula.

2
1
1
2
1
50'

Nieudane dośrodkowanie Arweładze w pole karne. Akcja zakończona stratą.

1
1
1
1
1
48'

Dobre podanie do Lopesa. Ten zza linii pola karnego strzelił metr nad poprzeczką.

1
46'

Początek drugiej połowy. Oba zespoły bez zmian.

1
1
2
1
1
45'

Strzał Żubrowskiego z rzutu wolnego prosto w mur.

1
2
1
1
2
44'

Arweładze faulowany na dwudziestym metrze. Szansa dla Korony.

2
1
1
1
1
42'

Kolejna wrzutka z kornera i znów piłkę wybili obrońcy gospodarzy.

1
1
3
1
1
41'

Rzut rożny dla Korony, ale bez zagrożenia pod bramką Cracovii.

1
1
1
2
1
38'

Akcja Cracovii przerwana. Wdowiak był na spalonym.

3
1
2
1
2
35'

Gol! Strzelił Sergiu Hanca. Asystował mu Janusz Gol. Świetne podanie Gola, który wypatrzył niepilnowanego Hancę. Rumun strzelił z dwudziestu metrów i wykorzystał to, że Sokół stał przy prawym słupku. Hanca strzelił przy lewym słupku i golkiper Korony nie był w stanie obronił tego uderzenia.

10
7
4
7
8
33'

Korona coraz groźniejsza w ofensywie. Gospodarze popełniają błędy w obronie, co starają się wykorzystywać goście.

1
2
2
1
2
29'

Piłka w siatce, ale gola nie ma. Arweładze dograł do Papadopoulosa, a ten w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza. Po chwili sędzia odgwizdał spalonego. Ten, jak pokazują telewizyjne powtórki, był minimalny.

2
1
1
1
2
25'

Cracovia stara się przejmować inicjatywę, póki co jest to wyrównane widowisko.

2
1
22'

Hanca uderzył z rzutu wolnego, piłkę nad poprzeczką przeniósł Sokół.

2
20'

Celny strzał Kovacevicia, ale piłkę pewnie złapał Pesković.

17'

Kielczanie znaleźli się z piłką w polu karnym rywali. Nie mieli jednak pomysłu na zakończenie akcji i stracili piłkę.

1
1
15'

Kolejna akcja Korony. Arweładze starał się dograć do Cebuli, lecz piłkę przechwycili gospodarze.

13'

Kovacević strzelił z ostrego kąta. Trafił jedynie w boczną siatkę. Cracovia może mówić o szczęściu, że nie straciła gola.

12'

Groźny strzał Gardawskiego, ale dobrą interwencją popisał się Pesković.

1
1
9'

Bez zagrożenia pod bramką Korony po wrzutce z kornera.

1
2
2
1
8'

To powinno być 1:0 dla gospodarzy. Po wrzutce z rzutu rożnego głową strzelił Hanca, ale jego strzał obronił Sokół. Po dobitce i rykoszecie piłka opuściła boisko. Cracovia wywalczyła jedynie rzut rożny.

2
3
1
5'

Drybling Cebuli w polu karnym rywali, ale ostatecznie stracił piłkę i nie stworzył żadnego zagrożenia pod bramką przeciwnika.

2
3
3
4'

Akcja Korony zakończona stratą Arweładze, który źle przyjął piłkę.

3
1'

Starcie Gardawskiego z Ferraresso. Piłkarz Korony nie podnosi się z boiska. Krótka przerwa w grze.