Strzał Kowalczyka poszybował wprost w dobrze ustawionego bramkarza Wisły.

6
7
9
90+3'

Wisła gra w przewadze i przeniosła ciężar gry pod bramkę Pogoni. Niewiele czasu pozostało Portowcom na uratowanie punktu.

22
10
4
2
14
90'

Sędzia doliczył 6 minut.

21
6
8
10
34
89'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Ricardo Nunes.

Pogoń Szczecin
60
35
10
19
31
89'

Cztery autobusy i dwa TIRy stoją przed bramką Wisły. Co na to atakująca Pogoń?

17
26
5
6
8
88'

Strzał Tomasika, w bramce pewnie Stipica.

13
2
1
4
6
88'

Furman miał wykonywać rzut wolny, ale wcześniej... napił się wody.

7
21
8
3
9
87'

Buksa uderzał z pola karnego, trafił w bramkarza. Napastnik powinien dogrywać do partnera.

10
7
6
5
7
85'

Płocczanie wciąż grają na czas. Sporo minut doliczy sędzia.

15
11
5
7
22
84'

Żółtą kartkę otrzymał Damian Rasak. Przepychanki na murawie.

Wisła Płock
12
6
6
6
9
84'

Żółtą kartkę otrzymał Michalis Manias.

15
6
3
5
7
83'

Iker Guarrotxena znalazł się sam naprzeciwko bramkarza, Daehne nogą odbił strzał zawodnika gospodarzy!

15
4
4
3
81'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ricardo Nunes.

19
10
2
2
11
80'

Kontra Pogoni, dogranie do Maniasa, ale ten minął się z piłką.

14
6
2
7
9
79'

3 na 2 wyszli z akcją goście, ale Merebaszwili źle rozegrał piłkę.

3
3
2
3
9
77'
8
7
2
2
9
74'

Sędzia dostrzegł faul w ataku jednego z graczy Pogoń. Wykorzystał to Rasak, który pokazuje, że boli go twarz. Nie lubimy takiej bezczelnej gry na czas. To jednak również "urok" futbolu.

6
3
6
21
72'

Udało się Wiśle oddalić grę od własnego pola karnego. Pogoń ponownie nie potrafi złapać swojego rytmu.

13
7
2
5
20
69'

Strzał Nunesa, Thomas Daehne w bramce jednak nie popełnił błędu.

12
7
3
4
10
68'

A na murawie leży sobie Ricardinho. Straszne skurcze złapały gracza Wisły.

11
6
2
7
10
66'

Starają się kraść cenne sekundy gracze Wisły. Do końca meczu jednak jeszcze daleko.

7
1
3
8
64'

Pogoń już niemal nie schodzi z połowy Wisły. Zbyt głęboko cofnęli się goście. Mogą za to słono zapłacić.

18
6
6
4
8
61'

Nunes precyzyjnie dośrodkował, Buksa uderzał głową z sześciu metrów. Tuż ponad bramką!

14
3
6
4
komentarz

59'

Strzał Spiridonovicia, uderzenie pewnie obronił Daehne.

10
4
2
6
8
57'

Zamieszanie pod bramką Wisły, jednak sędzia przerwał akcję dopatrując się zagrania ręką.

12
3
1
10
55'

Do dośrodkowania z rzutu wolnego doszedł Buksa, strzał głową poszybował ponad bramką o metr.

12
6
6
5
53'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mateusz Szwoch.

Wisła Płock
10
5
4
7
9
52'

Kontra Wisły, jednak Merebaszwili swoją szybkość gdzieś zgubił.

6
4
3
3
5
50'

Podstawski na prawo do Bartkowskiego, który jednak znalazł się na metrowym spalonym.

9
6
1
6
8
48'

Gol! Strzelił Dominik Furman. Skiksował Konstantinos Triantafyllopoulos, błąd wykorzystał Furman. Pomocnik popędził na bramkę Pogoni i w sytuacji sam na sam mocnym strzałem pokonał Stipicę! 1:2!