Korona Kielce
20' Michal Papadopulos 54' Jakub Żubrowski 64' Ognjen Gnjatić 89' Adnan Kovacević
KGHM Zagłębie Lubin
15' Sasa Balić 90+1' Bartosz Kopacz 90+3' Patryk Szysz
1:0

Koniec spotkania. Korona Kielce wygrała 1:0.

Żółtą kartkę otrzymał Patryk Szysz.

Przewrotką strzelał w polu karnym Korony Patryk Szysz. Przy okazji trafił rywala. A uderzenie niecelne.

Jeszcze KGHM Zagłębie Lubin rusza z atakiem na bramkę Korony.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bartosz Kopacz.

W polu karnym Korony chciał strzelać Michał Żyro. Uderzenie zostało zablokowane.

Doliczone trzy minuty.

Jeszcze dośrodkowanie w pole karne Korony, gdzie piłkę złapał Marek Kozioł.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Adnan Kovacević.

Korona stara się grać wysokim pressingiem i utrudnia rozegranie piłki Zagłębiu.

KGHM Zagłębie Lubin rozgrywa piłkę na połowie Korony, ale kielczanie skutecznie oddalają grę od własnego pola karnego.

Z rzutu wolnego strzelał Filip Starzyński. Piłkę pewnie złapał Marek Kozioł.

Sasa Zivec ładnie dograł piłkę w pole karne Korony. Minimalnie jednak zbyt mocno i piłkę złapał Marek Kozioł.

Uderzenie z dystansu oddał Filip Starzyński. Po rykoszecie piłka opuściła boisko.

Korona Kielce. Schodzi: Andres Lioi. Wchodzi: Michał Żyro.

KGHM Zagłębie Lubin długo rozgrywa piłkę na połowie Korony.

Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?

Uderzenie z dystansu na bramkę Korony. To był jednak strzał niecelny.

Zanosiło się na groźną akcję Korony. Uros Duranović źle rozegrał jednak piłkę i tę przejął jeden z zawodników Zagłębia.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ognjen Gnjatić.

Od początku drugiej połowy lepiej na boisku prezentuje się Korona Kielce.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jakub Żubrowski.

Blisko było o gola dla Korony! Po dośrodkowaniu w pole karne Zagłębia i zgraniu piłki z kilku metrów główkował Uros Duranović. To była znakomita okazja, ale piłkę złapał Dominik Hładun.

Z rzutu wolnego strzelał Filip Starzyński. Piłka trafiła w mur.

Będzie rzut wolny dla Zagłębia. Dobra okazja na uderzenie na bramkę Korony.

Początek drugiej połowy.

Koniec pierwszej połowy. 1:0 prowadzi Korona Kielce.

Szuka okazji na gola Zagłębie, ale cały czas dobrze prezentuje się defensywa gospodarzy.

Spore zamieszanie w polu karnym Korony. Szukali miejsca do strzału zawodnicy Zagłębia, szukali, szukali, aż ostatecznie gospodarze wybili im piłkę.

Gra toczy się teraz na połowie Korony. Kielczanie skutecznie jednak prezentują się w defensywie.

Ładne dośrodkowanie Filipa Starzyńskiego z rzutu wolnego. Znów jednak bez strzału na bramkę.

Tym razem ładne dośrodkowanie Alana Czerwińskiego. W polu karnym zabrakło jednak strzału na bramkę Korony.

Zagranie z rzutu wolnego w pole karne Zagłębia. Piłka wybita przez Lubomira Guldana.

KGHM Zagłębie Lubin cały czas nie potrafi wypracować sobie dobrej sytuacji bramkowej pod bramką Korony.

KGHM Zagłębie Lubin strara sie śmielej atakować i szuka dośrodkowań w pole karne rywala. Jak na razie bez efektu bramkowego.

Znów dośrodkowanie Alana Czerwińskiego, po którym pewnie interweniował Marek Kozioł.

Gol! Strzelił Michal Papadopulos. Asystował mu Uros Duranović.

Ataki Korony przyniosły swój efekt! Po dośrodkowaniu w pole karne Zagłębia Uros Duranović chciał strzelać przewrotką, ale wyszło mu podanie do Michala Papadopulosa. Ten z bliska skierował piłkę do bramki gości. 1:0 prowadzi Korona.

Jakub Żubrowski zdecydował się na uderzenie z rzutu wolnego. Piłka odbiła się od muru.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sasa Balić.

Alan Czerwiński dośrodkował w pole karne Korony. Piłkę pewnie złapał Marek Kozioł.

Jak na razie zdecydowanie groźniejsza jest Korona. Gospodarze co chwilę przedostają się w okolice pola karnego Zagłębia.

Wyszedł daleko z bramki Marek Kozioł i wybił piłkę. Zanosiło się na groźną akcję Zagłębia.

Ładne uderzenie z dystansu oddał Michael Gardawski! Piłka po palcach bramkarza odbiła się od słupka i wyszła poza boisko! Blisko było o gola dla Korony.

Wrzutka z rzutu wolnego przed bramkę gości. Piłka znów wybita.

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Zagłębia. Goście pewnie wybili piłkę.

KGHM Zagłębie Lubin spokojnie rozgrywa piłkę na własnej połowie.

Zaczynamy!

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.

Kto wygra mecz?

Spotkanie poprowadzi Paweł Raczkowski (Warszawa).

Przed nami spotkanie Korona Kielce - KGHM Zagłębie Lubin. Początek meczu o godzinie 15:00. Korona w tabeli PKO Ekstraklasy zajmuje miejsce szesnaste (8 punktów), a Zagłębie jest 10 (18 punktów).