4
4
5
90+3'

Rajd Jesusa Jimeneza i odegranie do ustawionego kilkanaście metrów od bramki Davida Kopacza. Uderzenie zablokowane w ostatnim momencie. Nie trzeba było długo czekać na kolejny atak Górnika Zabrze.

12
3
4
8
9
90+2'
ZMIANA
90'

Doliczone pięć minut.

11
5
2
1
3
89'

Słupek! Mateusz Matras pomylił się minimalnie. Strzelał głową po kolejnym dośrodkowaniu z lewego skrzydła Erika Janży. Odetchnęli z ulgą zawodnicy oraz kibice Wisły Płock.

6
6
3
6
5
87'

Thomas Daehne nie spieszył się z wykonaniem dalekiego wykopu. Bramkarz Wisły Płock dał czas na złapanie oddechu swoim defensorom.

13
4
1
2
3
85'

Erik Janża tym razem centrował w kierunku dalszego słupka do ustawionych tam Mateusza Matrasa oraz Pawła Bochniewicza. Nie udało się stamtąd skierować piłki do bramki strzeżonej przez Thomasa Daehne.

5
6
1
2
6
82'

Erik Janża dośrodkował do Łukasza Wolsztyńskiego, którego uderzenie z bliska było nieczyste. Piłka odbiła się od głowy i od ramienia, po czym poleciała obok bramki. Podnosi się wrzawa na trybunach, ale gospodarze nie odzyskują prowadzenia.

7
6
6
5
79'

Górnik Zabrze próbuje pójść za ciosem i szuka trzeciego gola. Uderzenie Łukasza Wolsztyńskiego zostało zablokowane i Thomas Daehne nie musiał interweniować.

5
2
1
2
11
78'

Drużyna Marcina Brosza wyrównała po podwójnej zmianie.

12
5
2
4
13
76'

8201 kibiców na trybunach.

12
10
3
3
6
75'

Paweł Gil pokazuje piłkarzom i kibicom, że będzie doliczać. Powinien uważać, ponieważ o 20:30 początek kolejnego meczu PKO Ekstraklasy i warto się wyrobić.

14
10
2
1
74'

Żółtą kartkę otrzymał Alan Uryga za próbę wymierzenia sprawiedliwości Davidowi Kopaczowi.

Wisła Płock
8
3
2
3
4
73'

Żółtą kartkę otrzymał Boris Sekulić za serię fauli.

Górnik Zabrze
6
6
2
3
4
71'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Igor Angulo. Asystował mu Łukasz Wolsztyński.

Igor Angulo z drugim golem. On otworzył wynik i on dopadł Wisłę Płock. Uderzenie wewnętrzną częścią buta założonego na lewą stopę po eleganckiej asyście w pole karne Łukasza Wolsztyńskiego. Thomasowi Daehne pozostało wyciągnąć piłkę z siatki po precyzyjnym uderzeniu.

41
26
5
12
21
66'
ZMIANA
65'

Nieprzyjemna sytuacja. Ricardinho opuścił boisko kontuzjowany na noszach. Radosław Sobolewski musiał zmienić drugiego niezdrowego podopiecznego.

2
3
10
2
5
63'

Wisła Płock nie gra aktualnie głęboko cofnięta. Damian Rasak miał futbolówkę pod nogami i został sfaulowany przez nadbiegającego zza pleców Davida Kopacza.

8
7
5
4
7
62'

3
3
2
2
59'
ZMIANA
59'

Damian Rasak zabrał piłkę Davidowi Kopaczowi i uruchomił Dominika Furmana. Reprezentant Polski ograł Mateusza Matrasa, jednak trafił w kolejnego zabrzanina i łupem po uderzeniu z kilkunastu metrów był korner.

4
4
1
3
57'

Tym razem faulował Mateusz Matras. Górnik Zabrze nie przebiera w środkach. Czuje, że musi narzucić agresywne warunki przeciwnikom, jeżeli chce odwrócić wynik.

4
6
2
2
2
55'
ZMIANA
8
6
3
3
6
54'

Szymon Matuszek ostro potraktował przeciwnika w centrum boiska. Prawdopodobnie ostatnie ostrzeżenie od sędziego Pawła Gila. Tymczasem do zejścia z boiska szykuje się kontuzjowany Piotr Tomasik.

2
2
3
2
7
52'

Prawie z linii bramkowej wybił futbolówkę Mateusz Matras po strzale Piotra Tomasika. Martin Chudy został w blokach po dośrodkowaniu Giorgiego Merebaszwiliego oraz uderzeniu, ale mógł liczyć na bohaterską asekurację.

7
3
3
3
6
48'

David Kopacz marnuje sytuacje podbramkowe w tym spotkaniu. Ciekawe rozegranie Górnika Zabrze z udziałem Igora Angulo oraz Erika Janży, ale do wyrównania zabrakło idealnego strzału. Niezła próba, ale znakomitą robinsonadą popisał się Thomas Daehne.