Raków Częstochowa jeszcze stara się atakować.

1
85'
82'

Gol! Strzelił Erik Pacinda.

3:0 dla Korony! W polu karnym Rakowa strzelał Erik Pacinda. Piłka odbiła się od Piątkowskiego i wpadła do bramki. Sytuację starał się jeszcze ratować Szumski, ale wygarnał już piłkę zza linii bramkowej.

Korona Kielce
16
8
1
5
5
77'

Raków szuka okazji na gola, ale Korona cały czas pewnie prezentuje się w defensywie.

1
76'
1
1
1
1
1
75'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Michal Papadopulos.

1
1
74'

Domański strzelał z rzutu wolnego, ale trafił w mur.

1
1
1
2
2
73'

Ostatnia  zmiana w Rakowie. Schodzi: Petr Schwarz. Wchodzi: Maciej Domański.

71'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gości, po którym jeden z zawodników Rakowa wybił piłkę.

1
2
70'

Z linii pola karnego strzelał Marcin Cebula. Uderzenie zostało zablokowane.

1
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
1
2
1
67'

Sporo walki na boisku w ostatnich minutach.

64'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mateusz Spychała.

2
1
2
61'

Z rzutu wolnego niecelnie strzelał Marcin Cebula.

1
1
1
1
60'

Będzie rzut wolny dla Korony. Dobra okazja na uderzenie na bramkę Rakowa. Chwilę wcześniej natomiast niecelnie główkował Tomas Petrasek.

1
1
1
56'

Z pierwszej piłki z woleja Marcin Cebula! Piłka odbiła się od słupka!

1
1
1
54'

Efektowna akcja Marcina Cebuli zakończona uderzeniem na bramkę. Znów obronił Szumski.

53'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bryan Nouvier.

Raków Częstochowa
3
1
50'

Po dośrodkowaniu Michal Papadopulos tym razem główkował na bramkę Rakowa. Szumski obronił.

1
48'

Świetną okazję miał Michal Papadopulos. Napastnik otrzymał podanie w polu karnym, strzelał z około 5 metrów, lecz świetnie obronił Jakub Szumski.

komentarz

47'

Zamieszanie w polu karnym Rakowa po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Ostatecznie jednak zabrakło nawet strzału.

1
1
46'

Początek drugiej połowy.

46'

I jeszcze jedna zmiana w Rakowie. Schodzi: Emir Azemović. Wchodzi: Piotr Malinowski.

46'

Zmiana w Rakowie. Schodzi: Rusłan Babenko. Wchodzi: Miłosz Szczepański.

45'

Doliczone dwie minuty.

1
1
2
1
44'

I znów dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Korony. Piłkę tym razem wybił Michal Papadopulos.

3
1
1
3
1
43'

Po podaniu Piątkowskiego w polu karnym kielczał ładny strzał oddał Bryan Nouvier. Marek Kozioł nie dał się zaskoczyć.

2
2
1
43'

Jeszcze jedno dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Korony, ale znów piłka została wybita.

1
39'

Zanosiło się na groźną akcję Korony, lecz na spalonym był Andres Lioi.

1
1
2
1
36'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Michael Gardawski.

2
3
1
2
3
32'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Korony. Uros Duranović wybił piłkę.

2
2
30'

Dośrodkowanie w pole karne gospodarzy. Główkował Sebastian Musiolik, ale pewnie interweniował bramkarz Korony.

1
1
3
28'

Techniczny strzał z dystansu oddał Marcin Cebula. Uderzenie jednak niecelne, piłka przeleciała obok bramki.

1
2
26'

Gol! Strzelił Adnan Kovacević. Mocny strzał oddał Adnan Kovacević. Po ręce bramkarza piłka wpadła do bramki. 2:0 prowadzi Korona Kielce!

5
4
1
5
5
24'

W polu karnym Rakowa Emir Azemović faulował Marcina Cebulę.

1
1
1
24'

Rzut karny dla Korony Kielce!

2
2
14:26

1
23'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Rakowa, strzelał Duranović, ale to było uderzenie niecelne.

1
18'

Na uderznie z dystansu zdecydował się Uros Duranović. Piłkę odbił Jakub Szumski, zaasekurował go Tomas Petrasek, który wybił piłkę.

1
15'

Dośrodkowanie Kuna, strzelał głową Piątkowski, ale piłkę złapał Marek Kozioł.

1
1
2
1
14'

Gra toczy się w środkowej strefie boiska. Przy piłce zawodnicy z Częstochowy.

2
1
1
11'

Ładne dośrodkowanie Cebuli z rzutu wolnego w pole karne Rakowa. Goście zdołali jednak wybić piłkę.

2
1
1
1
7'

Uderzenie głową teraz na bramkę Korony Kielce. Piłka przeleciała jednak obok bramki.

3
1
2
1
6'

Tym razem zbyt mocne dośrodkowanie w pole karne gości. Piłka poza boiskiem.

2
1
1
2
1
4'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Kamil Piątkowski.

1:0 prowadzi Korona Kielce! Po dośrodkowaniu w pole karne Rakowa jeden z zawodników z Kielc oddał strzał głową. Następnie piłka odbiła sie jeszcze od Piątkowskiego i wpadła do bramki! Gol samobójczy!

8
6
4
4
12
2'

Gra wznowiona.

1
1
1
1
1'

Piłką trafiony został Kamil Piątkowski. Potrzebna jest pomoc medyczna, chwilowa przerwa w grze.

3
1
1
14:26

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.