3
3
5
88'

Śląsk powinien zamknąć mecz. W zamieszaniu niemal do pustej bramki uderzał Pich. Zawodnik gospodarzy z sześciu metrów przestrzelił!

17
15
9
10
20
85'

Kamil Dankowski i Jean Carlos Silva zderzyli się głowami. Obaj potrzebują pomocy medycznej.

4
3
12
6
1
83'

Dankowski uderzył z rzutu wolnego. Buchalik był dobrze ustawiony i złapał piłkę.

6
4
3
3
7
80'

Wisła stara się zepchnąć Śląsk pod własną bramkę. Gospodarze nie zamierzają jednak bronić prowadzenia, ale szukają trzeciej bramki.

9
10
9
2
6
77'

Gol! Strzelił Krzysztof Mączyński. A jednak Śląsk! Dwa strzały graczy gospodarzy były blokowane. W końcu do piłki dopadł Mączyński, który precyzyjnym strzałem pokonał Buchalika. 2:1!

100
46
16
21
45
75'
74'

Dośrodkował z prawej strony Błaszczykowski, Buksa nie doszedł do piłki.

4
4
5
2
74'

Buchalik daleko przed polem karnym. Pewna interwencja bramkarza Wisły.

6
3
1
72'

Kilka akcji Wisły, krakowianie zaczynają szukać okazji do zdobycia zwycięskiej bramki.

11
7
4
2
6
69'
68'

Mączyński uderzył sprzed pola karnego. Tuż obok słupka!

9
8
4
2
1
66'

Minuty płyną. Gra toczy się w środku pola. Przeważa Śląsk, jednak niewiele z tego wynika.

4
3
4
2
5
63'

Dwa dośrodkowania w pole karne Wisły. Pierwsze było zbyt mocne, drugie złapał Buchalik.

7
4
4
3
6
61'

Dużo słabsza jest druga połowa. Gra jest szarpana, niewiele jest składnych akcji.

3
59'

Po raz pierwszy od dłuższego czasu Wisła pod bramką Śląska. Piłkę złapał Putnocky.

6
4
2
2
5
57'

Dośrodkował Stiglec, a Sadlok chciał zagrywać do Buchalika i omal go nie pokonał!

7
7
4
2
7
54'

Exposito i Klemenz wymieniają "uprzejmości". Zawodnicy przyłożyli sobie czoła. To widać taki zwyczaj wśród piłkarzy.

4
11
3
1
2
52'

Z rzutu rożnego dośrodkował Mączyński, pewnie interweniował obrońca Wisły, który wybił piłkę.

9
6
1
2
6
50'

Cały czas atak pozycyjny Śląska. Wisła po przerwie jeszcze nie zagroziła poważniej gospodarzom. Miejscowi także nie są w stanie wykreować sobie szansy bramkowej.

12
6
2
1
5
47'

Wisła cofnięta, Śląsk konstruuje atak pozycyjny.

15
6
2
6
8
46'

Wracamy do meczu!

7
2
1
2
2
46'
komentarz

6
5
2
2
4
45+1'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Krzysztof Mączyński.

14
10
4
5
7
45'

11
8
2
2
45'

Gol! Strzelił Wojciech Golla. Asystował mu Przemysław Płacheta. Płacheta dośrodkował z rzutu rożnego na piąty metr. Golla urwał się obrońcy i mocnym uderzeniem głową pokonał Buchalika! 1:1!

71
45
11
19
43
44'

Wóz zamilczał, rzut rożny bez efektu wykonał Śląsk.

6
6
3
2
3
43'

W polu karnym Wisły leży Exposito. Co na to sędzia? Co na to wóz VAR?

3
3
5
2
6
41'

Zbliżamy się do przerwy, Wisła konsekwentnie rozbija próby Śląska, który nie ma pomysłu na rozmontowanie obrony rywala.

10
7
1
3
1
38'

Śląsk ponownie pod bramką Wisły, goście jednak dobrze radzą sobie z atakami wrocławian.

3
8
1
3
35'

Płaski strzał z dystansu oddał Pich. Piłka o centymetry minęła bramkę Buchalika.

6
8
1
6
1
34'

Śląsk na połowie Wisły. Wrocławianie swoje akcje konstruują jednak momentami zbyt wolno.

3
10
1
2
2
31'

Dwa kwadranse za nami. Wisła po słabym początku poczyna sobie coraz śmielej. Śląsk jednak cały czas jest groźny i szuka okazji na wyrównanie.