PKO Ekstraklasa: 17. kolejka
30 lis 2019 20:00
90+2'

Gol! Strzelił Jose Kante. I jeszcze na koniec czwarty cios Legii! Płaski strzał Vesovicia, Kozioł odbił przed siebie płaskie uderzenie. Do piłki doszedł Kante i z powietrza wbił do bramki. 4:0!

Legia Warszawa
61
21
9
7
8
90+1'

Kante uderzył sprzed pola karnego. Słabo i niecelnie.

6
4
4
5
9
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

9
1
1
2
90'

Vesović poza boiskiem. Gracz Legii powinien jednak wrócić do gry.

5
2
4
3
3
88'

Vesović zderzył sięz Koziołem. Zawodnik Legii ucierpiał.

2
4
10
3
86'

Mocny strzał sprzed pola karnego Martinsa. Kozioł efektownie wybił piłkę na rzut rożny!

1
1
4
85'

Kante z piłką w polu karnym, ale przewrócił się i nie był w stanie oddać strzału na bramkę Korony.

3
1
5
83'

Cebula daleko dorzucał z autu. Piłka trącona przez napastnik przeszła obok bramki. Rozpocznie Majecki.

7
2
1
80'

Kante do bramki. 4:0? Nie! Spalony i do tego metrowy.

6
2
2
5
13
77'

Do piłki 16 metrów przed bramką doszedł Kante. Strzał z woleja poszybował pół metra ponad bramką.

4
2
1
4
10
76'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mateusz Spychała.

12
3
3
2
2
75'
10
4
5
2
1
74'

Duranović uderzył celnie, Majecki był dobrze ustawiony i złapał piłkę.

7
2
2
73'

Żółtą kartkę otrzymał Artur Jędrzejczyk.

4
4
1
4
15
72'

Strzelał Pacinda, kilka metrów ponad bramką Majeckiego.

4
6
3
71'

Akcja kielczan, na strzał zdecydował się Duranović. Piłkę zablokował obrońca.

10
5
5
3
4
69'

Gol! Strzelił Walerian Gwilia. Asystował mu Luquinhas. Już po zawodach. Po przejęciu piłki Luquinhas zagrał do Gwilii, a Gruin w sytuacji sam na sam pokonał Kozioła. 3:0!

67
22
9
9
12
68'

Strzał z dystansu Pacindy, piłkę pewnie złapał Majecki.

6
4
4
2
3
66'

Optyczna przewaga Legii. Szybkie wyjścia kielczan są w stanie zagrozić gospodarzom.

6
1
2
3
1
64'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Igor Lewczuk.

1
61'
7
2
2
1
1
61'
58'

Legia pod bramką Korony. Z dziesięciu metrów uderzał Jędrzejczyk, Kozioł zdołał instynktownie odbić piłkę.

8
4
3
5
7
55'

Niezgoda urwał się obrońcy, w sytuacji sam na sam uderzył ponad Koziołem. Kovacević wślizgiem tuż sprzed linii wybił piłkę! Powinno być 3:0!

10
4
5
5
6
54'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jose Kante.

9
3
1
7
14
53'

Z lewej strony dogrywał Dziwniel, przewrócił się Lewczuk, ale Korona z okazji nie skorzystała.

4
3
9
5
4
51'

Dobrze w bramce Legii Majecki, który złapał piłkę po dograniu Spychały. Na błąd czekał już Duranović.

8
3
3
3
2
49'

Wszołek znalazł się z piłką w polu karnym. Płaski strzał w kierunku dalszego słupka minął bramkę.