PKO Ekstraklasa: 18. kolejka
08 gru 2019 12:30
90+1'

Gol! Strzelił Pelle van Amersfoort. Asystował mu Michał Rakoczy.

3:0 dla Cracovii! Rakoczy w polu karnym dograł piłkę do Pelle van Amersfoorta, a ten z pierwszej piłki z około 10 metrów strzelił przy słupku.

90'

Doliczone trzy minuty.

3
3
4
3
4
90'

W pole karne dograł Siplak, tam strzelał Pelle van Amersfoort, ale świetnie obronił Jakub Szumski.

4
3
1
1
1
89'

Cracovia. Schodzi: Sergiu Hanca. Wchodzi: Michal Siplak.

86'

Pusta bramka Rakowa po tym, jak daleko z bramki wybiegł Szumski. Strzelał z dystansu Rakoczy, ale to było uderzenie niecelne.

3
3
1
2
1
84'

Groźnie w polu karnym Cracovii. Strzelał Tomas Petrasek, a po rykoszecie piłka poza boiskiem.

3
3
2
1
3
82'
82'

Kamil Pestka ładnie strzelał na bramkę Rakowa. Bramkarz odbił piłkę, ale zabrakło już dobitki.

5
3
1
1
1
80'

Zanosiło się na groźną akcję Cracovii. Podanie Wdowiaka było jednak zbyt lekkie i piłkę przejął Tomas Petrasek.

3
2
1
1
2
78'

Cracovia. Schodzi: Rafael Lopes. Wchodzi: Filip Piszczek.

77'

Po ładnej akcji Cracovii w polu karnym Rakowa strzelał Mateusz Wdowiak. Efektownie obronił Jakub Szumski.

4
2
1
2
1
77'

Zmiana w Rakowie. Schodzi: Kamil Piątkowski. Wchodzi: Daniel Bartl.

76'

Sylwester Lusiusz dryblował w polu karnym Rakowa, ale ostatecznie piłkę odebrał mu jeden z obrońców.

3
2
1
1
1
75'

W ostatnich minutach sporo gry w środkowej strefie boiska.

72'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Rusłan Babenko.

3
71'

Cracovia źle rozegrała rzut wolny. Piłkę przejęli zawodnicy z Częstochowy.

2
1
1
1
2
70'

Będzie teraz rzut wolny dla Cracovii. Okazja na dośrodkowanie w pole karne.

1
1
1
1
67'

Z rzutu wolnego strzelał Jarosław Jach. Piłka trafiła w mur.

3
3
4
3
4
65'

Będzie rzut wolny dla Rakowa. Do bramki Cracovii około 20 metrów.

2
2
63'

Z dystansu niecelnie strzelał Sergiu Hanca.

4
4
3
2
2
61'

Cracovia cały czas stara się atakować i jeszcze podwyższyć prowadzenie.

5
2
1
2
59'

Zmiana w Rakowie. Schodzi: Piotr Malinowski. Wchodzi: Michał Skóraś.

58'

Gol! Strzelił Kamil Pestka.

2:0 dla Cracovii! Kamil Pestka dopadł do wybitej piłki. Przyjął sobie ją i strzelił nie do obrony z około 17 metrów.

22
11
1
8
13
56'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Janusz Gol.

5
2
1
2
2
55'

Cracovia ruszyła z kolejną akcją. Gospodarze zostali jednak powstrzymani przez obrońców Rakowa.

3
52'

Gol! Strzelił Janusz Gol. Asystował mu Sergiu Hanca.

Cracovia dopięła swego! Sergiu Hanca świetnie dośrodkował w pole karne. Na piłkę nabiegł Janusz Gol i oddał strzał głową. Piłka wpadła do bramki! 1:0 dla gospodarzy.

25
8
5
18
50'

Bardzo groźne są dośrodkowania Cracovii, lecz cały czas świetnie wybijają je obrońcy Rakowa Częstochowa.

6
1
1
1
2
49'

Sergiu Hanca dośrodkował z rzutu rożnego. Następnie niecelnie główkował Rafael Lopes.

1
1
3
1
6
48'

Znów zamieszanie przed bramką Rakowa. Kolejny raz wyratowali się zawodnicy z Częstochowy.

1
1
1
5
46'

Kilka strzałów zawodników Cracovii. Uderzenia były jednak blokowane przez zawodników Rakowa.

1
1
1
3
46'

Początek drugiej połowy.

3
1
1
1
1
45+3'

Kapitalny strzał z dystansu oddał David Jablonsky! Obrońca Cracovii uderzył z około 35 metrów, a piłka odbiła się od poprzeczki!

5
3
2
2
7
45+2'

Jeszcze ładne dośrodkowanie w pole karne Rakowa. Dobrze piłkę złapał jednak Jakub Szumski.

8
2
2
45+1'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z piłkarzy Cracovii.

3
3
4
4
3
45'

Doliczone dwie minuty.

2
1
2
3
43'

Dośrodkowanie Pestki, strzelał Hanca, a po rykoszecie piłka opuściła boisko.

3
1
2
2
1
41'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Rakowa. Było tam uderzenie głową, ale piłkę przejęli zawodnicy klubu z Częstochowy.

7
1
2
40'

Zmiana w Rakowie. Schodzi: Miłosz Szczepański. Wchodzi: Sebastian Musiolik.

39'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Igor Sapała.

6
4
3
4
7
38'

Aleksandar Kolew zagrał przed bramkę Cracovii do Szczepańskiego. W ostatniej chwili piłkę wybił Kamil Pestka.

4
1
1
2
38'

Cornel Rapa zagrał piłkę w pole karne Rakowa. Pewnie interweniował Jakub Szumski.

7
1
1
34'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Cracovii. Piłkę wybił Janusz Gol.

1
1
2
1
4
34'

Będzie rzut wolny dla Rakowa. Dobra okazja na uderzenie, ale i na dośrodkowanie w pole karne Cracovii.

9
2
2
32'

Nie ma rzutu karnego. Gramy dalej.

7
4
1
31'

Trwa analiza VAR. Sędziowie zastanawiają się, czy przyznać Cracovii rzut karny. W polu karnym Rakowa wcześniej padł Sylwester Lusiusz.

4
2
2
1
2
29'

Ładny, techniczny strzał niemal z narożnika pola karnego oddał Jarosław Jach. Uderzenie było minimalnie niecelne.

2
2
3
1
2
28'

Z rzutu wolnego dośrodkował Petr Schwarz. Piłkę wybił jeden z obrońców Cracovii.

1
2
2
2
1
27'

Po zgraniu piłki przez Gola z pierwszej piłki z woleja uderzył Rafael Lopes. Uderzenie ładne, ale niecelne.

1
25'

Z kilkunastu metrów strzelał Janusz GolJakub Szumski nie dał się zaskoczyć.

3
3
2
22'

Cornel Rapa ładnie dośrodkował w pole karne Rakowa. Piłkę zdołał jednak wybić jeden z obrońców.

2
2
2
3
1
19'

Szybka akcja Rakowa! Szczepański wpadł w pole karne Cracovii i posłał piłkę tuż obok bramki.

8
2
4
18'

W polu karnym Rakowa dryblował Pestka. Wywalczył rzut rożny po tym, jak jego uderzenie zablokował Petrasek.

1
1
2
1
1
16'

Blisko było o gola dla Cracovii! Niemal z linii końcowej boiska dośrodkowywał Sergiu Hanca. Piłka prawie wkręciła się do bramki, Raków uratował słupek!

3
1
3
3
5
15'

Wyrównane spotkanie w Krakowie. Teraz coraz częściej atakuje Raków.

6
2
1
2
12'

Tym razem wrzutka z rzutu rożnego. Piłkę trącił głową Jarosław Jach, a ta przeleciała obok bramki.

2
1
1
2
11'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego przed bramkę Cracovii. Goście wywalczyli rzut rożny.

2
2
2
9'

Raków Częstochowa rozgrywa piłkę na połowie Cracovii. Dośrodkowanie w pole karne, skąd jeden z obrońców Pasów wybił futbolówkę.

1
1
2
6'

Dobra okazja dla Cracovii! Po dośrodkowaniu w pole karne z kilku metrów strzelał Sergiu Hanca. Źle trafił w piłkę i był to strzał niecelny.

1
4
1
6'

Cracovia śmiało zaatakowała. Gospodarze szukają dokładnego dośrodkowania w pole karne rywala.

2
1
1
5'

Pelle van Amersfoort strzelał w polu karnym Rakowa. Został jednak zablokowany.

1
2
3'

Jak na razie sporo gry w środkowej strefie boiska.

1
11:35

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.