PKO Ekstraklasa: 18. kolejka
07 gru 2019 15:00
90+3'

Znów spore zamieszanie przed bramką Konrada Forenca. Ostatecznie piłka znalazła się w rękach bramkarza.

11
7
1
1
1
90+3'

Jeszcze spore zamieszanie w polu karnym Zagłębia, ale wybronili się zawodnicy z Lubina.

12
7
2
1
3
90+2'
90'

4
90'

Doliczone trzy minuty.

3
2
2
4
4
90'

Strzał z rzutu wolnego na bramkę Jagiellonii. Sandomierski nie dał się jednak zaskoczyć.

3
3
3
6
4
87'

Nie ma rzutu karnego, gramy dalej.

8
6
5
6
13
86'

Trwa chyba analiza VAR. Sędziowie sprawdzają, czy jeden z zawodników Jagiellonii zagrał ręką we własnym polu karnym.

3
3
1
3
2
85'

W polu karnym Sasa Zivec strzelał z kilkunastu metrów. Po rykoszecie piłka przeleciała obok bramki.

2
3
2
2
2
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
2
1
1
1
1
83'

Mocno, ale i niecelnie z dystansu z pierwszej piłki uderzył Juan Camara.

3
3
3
3
3
82'

Teraz zablokowany strzał, który oddał Taras Romanczuk.

5
3
2
3
6
80'

Martin Pospisil ładnie uderzył zza pola karnego. Konrad Forenc odbił piłkę. Teraz to Jagiellonia w ofensywie.

2
2
2
3
5
77'

Ależ okazję miał Juan Camara! Pomocnik Jagiellonii strzelał z około 16 metrów - piłka przeleciała centymetry obok bramki gości.

11
6
4
5
5
76'

Teraz ofiarnie blokowali piłkę obrońcy Zagłębia. Dobrze wybił ją Lubomir Guldan.

1
74'

Jeszcze jedna groźna akcja gości i znów zablokowany strzał w polu karnym Jagiellonii.

1
1
1
3
2
73'
72'

Dośrodkowanie w pole karne KGHM Zagłębia Lubin. Rykoszet i piłka przeleciała tuż obok bramki. Sporo szczęścia mieli Miedziowi.

3
3
1
1
70'

Szuka KGHM Zagłębie Lubin drugiego gola. Gościom zdecydowanie brakuje jednak wykończenia akcji w jej decydującym momencie.

7
5
1
3
2
67'

Spora jest teraz przewaga KGHM Zagłębia LubinJagiellonia Białystok zamknięta na własnej połowie.

8
4
1
2
2
66'

Znów groźnie w okolicy pola karnego Jagiellonii. Strzelał Bartosz Slisz, a efektownie obronił Grzegorz Sandomierski.

5
1
1
1
65'

Ładnie w pole karne Jagiellonii dośrodkował Sasa Zivec. Tak główkował Damian Oko, a w ostatniej chwili piłkę wybił Grzegorz Sandomierski.

4
1
1
1
63'

Efektownie rywala w polu karnym chciał minąć Sasa Zivec. Wywalczył jednak tylko rzut rożny.

3
60'

Z dystansu nad poprzeczką strzelał Damian Oko.

3
59'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Martin Pospisil.

1
1
58'

Mimo gry w osłabieniu Jagiellonia stara się atakować. Groźne są akcje gospodarzy, ale jednak brakuje wykończenia.

1
2
1
55'

Martin Pospisil dośrodkował z rzutu wolnego. Konrad Forenc wypiąstkował piłkę. Po chwili jeszcze zablokowany strzał w polu karnym Zagłębia.