ŁKS jeszcze próbuje, ale tylko cud może uratować gości przed porażką.

4
3
6
90+2'

Gol! Strzelił Kamil Jóźwiak. Asystował mu Jakub Kamiński. Akcja dwóch zmienników i jest po meczu! Jevtić z pierwszej piłki odegrał do Kamińskiego, który płasko zagrał przed bramkę, a tam nogę dołożył Jóźwiak i strzałem w środek bramki rozstrzygnął losy tego spotkania.

65
31
10
5
9
90+2'

Potężnie przymierzył Moder. Malarz jednak spokojnie zatrzymał piłkę.

6
3
4
2
2
90+1'

W końcu miejsce do oddania strzału wypracował sobie Ramirez. Uderzył jednak podobnie do Trąbki - daleko od bramki.

5
3
1
1
1
90'

Sędzia doliczył aż 9 minut.

4
3
5
3
5
90'

Radionow nie opanował piłki w polu karnym, która odbiła mu się od nogi i opuściła boisko.

3
2
1
2
3
89'

Trąbka uderzył z dystansu, ale znacząco chybił.

4
3
2
2
2
88'

Od razu błąd popełnił Klimczak, piłkę przejął Jóźwiak, ale nic z tej akcji nie wyniknęło.

4
4
2
3
3
88'

Gramy dalej.

4
1
1
86'

Powoli przejaśnia się przy Bułgarskiej. Na wznowienie gry wciąż jednak czekamy.

4
4
4
3
3
85'

ŁKS Łódź. Schodzi: Pirulo. Wchodzi: Adam Ratajczyk.

4
2
2
2
3
85'

Lech Poznań. Schodzi: Pedro Tiba. Wchodzi: Jakub Moder.

6
5
2
3
2
83'

Nadrabiamy również zaległości, bowiem dym zasłaniał wszystko. Jóźwiak chwilę wcześniej uderzał z pola karnego, a Malarz kapitalnie interweniował.

4
4
2
2
2
83'

Widoczność boiskowych wydarzeń jest zerowa. Gra ponownie została wstrzymana.

3
1
1
1
5
81'

Po raz trzeci w tym meczu strzelał Pirulo. Efekt bez zmian, czyli nie było zagrożenia.

3
3
3
3
3
81'

Gra wznowiona. Przy piłce ŁKS.

3
3
3
4
3
79'

Kibice Lecha odpalili race. Mecz wstrzymany.

3
3
4
3
11
75'

Od razu pierwsza próba Radionowa po wrzutce z narożnika. Nie była to jednak groźna główka.

2
4
2
3
2
72'
72'

ŁKS próbuje głównie akcji skrzydłami, ale wszystkie dośrodkowania wybijają obrońcy.

1
komentarz

1
1
1
70'
69'

Ładny strzał Jóźwiaka, lecz tym razem Malarz spisał się bez zarzutu.

2
2
3
4
2
65'
65'

Guima wpadł w pole karne i trafił w boczną siatkę. Podrażniony ŁKS szuka szybkiego wyrównania.

1
64'

Guima celnie przymierzył z dystansu, ale van der Hart pewnie złapał piłkę.

2
1
64'

Przymierzył Ramirez, a Kostewycz głową wybił piłkę.

63'

Kostewycz sfaulował tuż przed polem karnym Wolskiego. Zrobił to jednak w bocznym sektorze, więc pozycja do strzału nie jest wymarzona.

1
1
1
61'

Dariusz Żuraw przygotował już do wejścia Kamila Jóźwiaka, który miał zmienić Amarala właśnie i czekał nawet przy linii bocznej na przerwę w grze. Trafienie pomocnika zmieniło jednak decyzję trenera i Jóźwiak wrócił na rozgrzewkę.

2
2
2
59'

Gol! Strzelił Joao Amaral. Asystował mu Lubomir Satka. Portugalczyk łatwo minął Guimę, nawinął jeszcze obrońcę w polu karnym i huknął w kierunku bliższego słupka. Piłka przełamała ręce Malarza i zatrzepotała w siatce. Doświadczony golkiper powinien zachować się lepiej w tej sytuacji, ale nie zmienia to faktu, że Lech prowadzi 1:0.

65
32
4
7
6
59'

Coraz aktywniej próbuje atakować Lech, ale jest mało konkretny w swoich poczynaniach.

7
3
1
3
2
56'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Karlo Muhar.

Lech Poznań
1
1
1
2
4
54'

Muhar potężnie huknął z dystansu. Obu nikomu poza stadionem nic się nie stało.

1
4
1
1
53'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Maciej Wolski.

ŁKS Łódź
1
2
52'

Ramirez szukał prostopadłym podaniem w pole karne Sekulskiego, lecz Kostewycz był na posterunku.

1
1
1
1
1
50'

Początek drugiej odsłony podobny do pierwszej - Lech rozgrywa piłkę, a ŁKS czeka na swoją szansę.

1
1
47'

Sekulski we własnym polu karnym uprzedził Dejewskiego, który tylko dołożyłby głowę, a Lech wyszedłby na prowadzenie.

5
4
3
3
3
46'

17:20

45'

Doliczona minuta.

2
1
1
1
1
45'

Płaskie dogranie Wolskiego w pole karne zostało zatrzymane przez Lecha.

1
1
41'

Kostewycz posłał centrostrzał, który omal nie zaskoczył Malarza.

1
3
1
1
2
39'

Amaral poszukał Gytkjaera ładnym dośrodkowaniem, ale tuż pred bramką Duńczyka uprzedził Juraszek.

1
1
37'

Ramirez dośrodkował nieco za mocno z rzutu wolnego. Goście domagali się jednak rzutu karnego, bo w polu karnym padł Sobociński. O przewinieniu nie było mowy.

1
34'

Gytkjaer miał pełną swobodę po wrzutce Tiby, ale jego główka poleciała w środek bramki. To powinien być gol.

2
3
1
32'

Puchacz huknął z dystansu, lecz piłka została wybita.

3
30'

Potężnie uderzenie Tiby z powietrza obiło boleśnie Sobocińskiego.

4
1
1
2
28'

Błąd popełnił Dejewski i do piłki ruszył Sekulski. Miał mnóstwo miejsca i czasu, ale... za daleko wypuścił sobie piłkę i zaprzepaścił szansę.

2
1
1
4
27'

Kapitalne uderzenie Jevticia, ale jeszcze lepsza parada Malarza!

2
1
2
3
26'

Pirulo ponownie spróbował z dystansu. Piłka poleciała obok słupka.

2
1
1
23'

Od kilku chwil ŁKS dłużej utrzymuje się przy piłce i coraz bardziej zagraża Lechowi.

6
1
1
21'

Pirulo uderzył z dwudziestu metrów, ale van der Hart nie miał problemów z interwencją.

5
2
1
1
17'

Ależ to była okazja! Amaral znalazł podaniem wbiegającego z drugiej linii Tibę, ale ten źle trafił w piłkę z jedenastu metrów i fatalnie skiksował.

3
1
1
17:20

14'

ŁKS nieco oddalił grę od własnego pola karnego, ale daleko gościom do stwarzania okazji.

2
4
2
10'

Guima miał sporo miejsca i czasu na prawym skrzydle, żeby dośrodkować. Posłał piłkę prosto w ręce van der Harta.

1
1
9'

Pierwszy wypad ŁKS-u i wstrzelenie piłki na szósty metr przez Sekulskiego. Sytuację wyjaśnili obrońcy.

2
1
1
7'

Goście długo rozgrywali piłkę pod swoim polem karnym i pachniało to stratą. Tak też się stało i piłkę przejął Muhar. Jego strzał został zablokowany, a próbę Amarala na raty wyłapał Malarz.

1
1
6'

Satka piętą odegrał do Amarala, a ten znalazł na osiemnastym metrze Tibę. Portugalczyk płasko przymierzył, lecz wprost w ręce Malarza.

5'

Od początku meczu przy piłce utrzymuje się Lech. ŁKS wyczekuje swojego rywala.

2
2'

Puchacz dopadł do piłki przed polem karnym i uderzył z powietrza. Było to tak złe, że ciężko to opisać słowami.