PKO Ekstraklasa: 18. kolejka
07 gru 2019 20:00
90+5'

Popisał się teraz Nalepa! Odebrał piłkę, rozprowadził akcję, a na koniec oddał ładny strzał. Nie wpisał się jednak na listę strzelców.

24
6
3
1
4
90+4'

Lechia skutecznie oddala grę od własnej bramki. Wisła przegra ten mecz.

16
3
3
4
6
90+2'

Nalepa na pozycji spalonej. Od bramki rozpocznie Daehne.

7
4
3
2
7
90+1'

Mądre zachowanie Gajosa. Poczekał aż sfauluje go rywal i zyskał dla gdańszczan kilkanaście sekund.

9
1
2
2
4
90'

Sędzia doliczył pięć minut.

10
5
8
5
5
89'

Mladenović kolejny raz przeciągnął dośrodkowanie. Nie jest to dobry występ bocznego obrońcy Lechii.

8
3
5
8
5
88'

Paixao szukał hat-tricka. Portugalczyk strzelił zza pola karnego, ale wyraźnie przestrzelił.

9
3
7
2
4
88'

Goście nie potrafią stworzyć zagrożenie pod bramką Lechii.

15
8
4
3
4
86'
8
5
4
4
4
84'

Arak padł w polu karnym Wisły po kontakcie z rywalem. Nie ma jednak "jedenastki".

6
2
5
3
7
83'

Żółtą kartkę otrzymał Zlatan Alomerović.

Żółta kartka dla Alomerovicia za opóźnianie gry.

8
5
5
4
11
82'

Michalski przestrzelił z kilku metrów. Stefańczyk popisał się niezłym dośrodkowaniem na głowę kolegi.

3
3
5
3
6
80'

Piłkarze z Płocka powoli rozgrywają piłkę na własnej połowie. Nie zanosi się na odrobienie straty.

8
9
2
5
4
78'

Agresywny Nalepa w pojedynku powietrznym. Użył za dużo siły i sędzia odgwizdał przewinienie.

5
4
2
6
1
77'
11
6
7
3
3
76'

Ładnie Peszko wychodził na pozycję. Zagranie Flavio przeczytał jednak jeden z płocczan.

8
4
3
4
3
75'

Lechiści nie popełniają blędów we własnym polu karnym. Znowu skutecznie obronili się przy rzucie rożnym.

12
2
2
3
6
74'

Furman wywalczył rzut rożny. Lider Wisły dośrodkowywał, ale nie było to jego najlepsze zagranie w karierze.

1
9
1
3
3
72'

Było groźnie! Ambrosiewicz oddał strzał, piłka odbiła się od jednego z gdańszczan i zmyliła Alomerovicia. Na szczęście dla gospodarzy przeleciała obok słupka.

10
7
5
5
9
70'

Kolejna świetna szansa Sobiecha! Napastnik Lechii główkował, ale wywalczył tylko korner.

8
5
6
4
7
70'

Rasak ostro sfaulował Wolskiego. Za chwilę Mladenović wykona dośrodkowanie ze stojącej piłki.

7
3
3
3
7
68'

Peszko przerwócił się w polu karnym Wisły, ale gwizdek sędziego milczy. Prowadzenie Lechii nie podlega żadnej dyskusji.

6
4
5
3
3
66'

Przeciątnięte dośrodkowanie Mladenovicia. Wcześniej nie popisał się też Peszko.

7
3
7
4
8
65'

Lechia długo rozgrywa piłkę na połowy Wisły. Okazji strzeleckich jednak nie ma.

10
2
2
1
2
63'

Wzorowo gra Makowski. Młody piłkarz Lechii nie popełnia błędów.

23
5
2
1
3
60'
57'

Gol! Strzelił Flavio Paixao. Lechia prowadzi już 2:0! Paixao skierował piłkę przy lewym słupku i wpadła do siatki. Daehne wyczuł intencje kapitana gdańszczan, ale nie zdołał odbić futbolówki!

Lechia Gdańsk
65
39
11
15
20
56'

Rzut karny dla Lechii! Daehne sfaulował Wolskiego.

35
16
6
8
10
54'

Ofiarny wślizg Mladenovicia. Lewy obrońca Lechii nabił rywala i gospodarze mają aut.

14
6
4
5
5
52'

Wrzutka Furmana z prawego narożnika. Pojedynek powietrzny wygrał Nalepa. Zagrożenie oddalone.