Akcja Buksy, strzał z pola karnego trafił jednak w obrońcę.

7
1
8
90+3'

Po dośrodkowaniu Malarczyk staranował Stipicę. Bramkarz leży na murawie, a czas płynie.

2
4
3
23
90+1'

Żółtą kartkę otrzymał Konstantinos Triantafyllopoulos.

6
2
6
3
13
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

6
7
1
11
90'

Pogoń rozgrywa piłkę na połowie Piasta. Goście są bezradni.

17
7
4
3
88'

Płaski strzał Spiridonovicia, Plach pewnie w bramce Piasta Gliwice.

9
2
4
5
8
86'
ZMIANA
85'

Przerwa w grze. Na murawie leży Kozulj.

2
1
6
6
14
84'

Z ok. 16 metrów uderzał Kowalczyk, piłkę zdołał złapać Plach.

9
2
4
6
3
81'
ZMIANA
12
3
4
5
5
80'

Badia dośrodkował z rzutu wolnego, wprost w ręce Stipicy.

7
4
4
1
78'

Wcześniej był spalony, kontrowersji więc nie ma. Gramy dalej.

11
6
2
7
20
77'

Trwa analiza VAR. Kirkeskov trącił rywala, jak zinterpretuje zdarzenie sędzia?

9
3
2
1
76'

Gracze Pogoni domagali się podyktowania rzutu karnego. Sędzia nakazał grać dalej.

2
2
4
10
75'

Rzut rożny dla Piasta. Dogranie Badii nie doleciało nawet do pierwszego słupka.

11
9
1
2
1
74'

Piast z piłką w okolicach środka pola. Pogoń dobrze się broni.

9
1
1
2
1
71'

Strzał Buksy obronił Plach, po chwili po raz kolejny uderzał napastnik. Tuż ponad poprzeczką!

4
1
2
6
70'
ZMIANA
65'

Kozulj do Spiridonovicia, ten jednak na spalonym.

2
2
2
3
4
63'

Po dograniu z rogu z woleja uderzał Dąbrowski, piłka trafiła w Koruna.

1
1
5
3
61'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sebastian Milewski.

1
59'

Na spalonym Parzyszek, po chwili Stipica wpadł na... Bartkowskiego.

3
2
3
2
57'

Utrzmuje się optyczna przewaga Piasta, z której niewiele wynika.

1
3
5
1
5
54'

Tymczasem kontra Pogoni, sam na sam z bramkarzem znalazł się Spiridonović, ale jego strzał na raty złapał Plach!

3
3
4
12
3
52'

Pogoń cały czas wysoko stara się atakować rywala. Gliwiczanie po zmianie stron starają się grać aktywniej w ofensywie.

4
2
3
49'

Po dograniu z rzutu wolnego głową z ok. 6 metrów uderzał Konstantinos Triantafyllopoulos. Grek jednak przestrzelił!

3
1
6
4
2
47'

Parzyszek mógł znaleźć się w sytuacji sam na sam ze Stipicią, pilka mu jednak uciekła!

6
11
5
3
46'

1
44'

Zbliżamy się do przerwy. Piłka najczęściej w środku pola. Niewiele się dzieje w Szczecinie.

4
3
2
1
4
41'

Groźnie zapowiadała się akcja Piasta, Sokołowski jednak źle zagrywał i piłkę złapał Stipica.

11
7
4
4
2
39'

Matynia mógł otrzymać kartkę, skończyło się na upomnieniu słownym.

3
4
3
2
37'

Uwidoczniła się przewaga Piasta, Pogoń jednak w defensywie błędów nie popełnia.

4
2
4
3
36'

Pogoń ponownie pod bramką Piasta, gospodarze również zwolnili tempo swoich akcji.

9
5
3
2
3
33'

Hateley dogrywał z rogu, Parzyszek głową uderzył metr obok słupka.

2
2
5
2
32'

W końcu groźniej w polu karnym Pogoni. Gospodarzom udało się wybić piłkę.

4
5
5
14:35

1
1
29'

Zaskoczony Parzyszek. Zdaniem sędziego napastnik faulował rywala.

1
6
1
27'

Piast poza strzałem z 1. minuty nie potrafi nawet wejść w pole karne Pogoni!

11
7
3
2
3
24'

Po raz kolejny tragicznie defensywa Piasta. Strzał Buksy nogą odbił Plach! Tutaj już mogło być 3:0.

13
6
9
5
4
23'

Niewiele potrafi pokazać w ofensywie Piast. To Pogoń jest bliżej drugiego trafienia.

14
5
3
2
2
20'

Płasko z rzutu wolnego uderzał Kozulj. Plach "wypluł" piłkę i ta wyszła na rzut rożny.

10
3
4
17'

Pogoń prowadzi i ni pozwala gliwiczanom na zbyt wiele. Gospdoarze kontrolują przebieg gry.

17
6
3
5
5
14'

Kolejny strzał w meczu Steca. Tym razem Plach zdołał obronić.

10
7
6
2
8
13'

Kryminał w defensywie Koruna. Obrońca dał się uprzedzić Spiridonovicowi. 2:0? NIE! Austriak przestrzelił o centymetry!

2
5
13
4
5
12'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego głową udrzał Korun. Piłka poszybowała obok słupka.

1
8
1
8'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił David Stec. Asystował mu Adam Buksa. Dogranie z rzutu wolnego z okolic własnego pola karnego. Piłkę zgrał głową Buksa. Malarczykowi uciekł Stec i w sytuacji sam na sam mierzonym uderzeniem pokonał Placha. 1:0!

Pogoń Szczecin
60
23
5
7
12
8'

Zagranie do Konczkowskiego, ten jednak na spalonym.

4
3
2
3
1
7'

Pogoń długo rozgrywa piłkę, nie ma to jednak żadnego przełożenia na stwarzanie okazji pod bramką Placha.

1
1
1
4
4'

Gra toczy się głównie w środku pola. Spokojne pierwsze minuty.

3
2
2
2
1
1'

I już pierwszy strzał w meczu. Sprzed pola karnego płasko przymierzył Tom Hateley, Stipica pewnie interweniował.

9
5
3
1
3
14:35

Mecz poprowadzi Krzysztof Jakubik (Siedlce).

1
2
2
14:35

Serce się raduje, kiedy patrzy się na rosnące w Szczecinie trybuny. Dużo wcześniej niż pwostały plany budowy obiektu w Pogoni, Andrzej Kotala, prezydent Chorzowa, zapowiadał nowy stadion przy Cichej. Teraz fani Ruchu mogą obejść się smakiem. Dobrze, że w Szczecinie są słowni ludzie!