Sprzed pola karnego uderzał Wszołek, piłka minęła cel o metr.

ZMIANA
86'
ZMIANA
84'

Legia czeka na Wisłę. Goście jednak nie potrafią przebić się przez środkową strefę boiska.

12
6
2
4
1
81'

Furman dośrodkował z rzutu wolnego, Tomasik głową uderzył tuż obok słupka! To powinien być gol.

10
11
3
9
5
80'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Igor Lewczuk.

Legia Warszawa
6
4
3
8
10
77'
ZMIANA

Wisła Płock. Schodzi: Ricardinho. Wchodzi: Olaf Nowak.

10
8
6
5
5
74'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jarosław Niezgoda. Asystował mu Domagoj Antolić. Antolić dośrodkował z lewej strony, głową kapitalnym strzałem do siatki trafił Niezgoda. 3:1!

102
56
14
10
17
73'

Jak Jarosław Niezgoda tego nie trafił? Napastnik uderzał z sześciu metrów, piłka odbiła się od słupka i wróciła na boisko!

21
11
15
14
14
73'
ZMIANA
11
7
5
2
4
72'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dominik Furman.

Wisła Płock
12
8
5
4
6
71'

Legia wysoko ustawiona. Wisła rozgrywa piłkę na własnej połowie.

10
6
3
2
3
68'

Furman dogrywał z rogu, Jędrzejczyk i Kante zbili piłkę na boczną siatkę. Sędzia... nakazał Majeckiemu wznowić grę.

15
6
4
7
8
64'

Mogło być 3:1! Po dograniu z prawej strony głową uderzał Kante, Daehne popisał się świetnym reflfeksem!

24
5
4
6
11
62'

Uaktywniła się w ofensywie Wisła. Czy to oznacza, że w końcówce czekają nas spore emocje?

1
60'

Strzał sprzed pola karnego Antolicia, piłkę po drodze odbił obrońca i ta tuż obok słupka wyszła na rzut rożny.

9
3
6
3
4
57'

Jedna z nielicznych prób Wisły. Strzelał Uryga, Majecki na posterunku.

11
4
3
5
55'

Gospodarze twierdzą, że Fuman zagrał ręką we własnym polu karnym. Sędzia nakazał grać dalej. Utrzymuje się przewaga Legii.

15
7
6
5
8
51'

Wisła nie potrafi wyjść z własnej połowy. Legia dobrze się ustawia, goście nie potrafią zaskoczyć rywala.

16
9
2
2
2
48'

Wisła Płock uzyskała optyczną przewagę, jednak niewiele z niej wynika.

11
8
4
4
7
46'

2
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

9
5
5
5
4
45'

Z pola karnego uderzał Luquinhas, piłka odbiła się od obrońcy i przeleciała tuż ponad bramką.

4
1
3
2
2
44'

Legia cały czas na połowie Wisły. Gospodarze czekają na kolejny błąd rywala.

13
9
3
5
5
41'

Luquinhas doszedł do strzału osiem metrów przed bramką. Uderzył jednak ponad bramką.

10
7
8
4
9
39'

Piłkarze Legii spokojnie rozgrywają piłkę na połowie Wisły. Goście skupieni na defensywie.

12
6
4
5
6
36'

Bardzo źle ustawiają się w defensywie gracze Wisła. Legia z dużą łatwością kreuje sobie okazje.

22
9
3
2
6
34'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dominik Furman. Pewny strzał trenera Furmana. Majecki postanowił się nie rzucać. 2:1!

Wisła Płock
60
14
12
18
33
33'

Daehne otrzymał kartkę za... podglądanie monitorka.

21
26
7
6
10
33'

Rzut karny dla Wisły Płock!

21
5
5
9
19
33'

Żółtą kartkę otrzymał Thomas Daehne. Bramkarz pobawił się w pana Sławka i za to otrzymał kartkę.

Wisła Płock
12
7
3
3
6
32'

Sędzia biegnie do wozu. Za moment obejrzy sytuację i zapewne wskaże na "wapno".

4
1
4
4
8
31'

Powtórki pokazują, że faul był ewidentny. Jak można było tego nie widzieć? Do tego potrzebny jest VAR?

4
3
5
1
4
31'

Merebaszwili padł w polu karnym. Sędzia nakazał grać dalej. Co na to VAR?

2
30'

Piłkarze Wisły mają problemy z rozegraniem kilku podań. Legia każdy błąd wykorzystuje i przejmuje piłkę.

12
9
1
1
1
27'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jose Kante. Asystował mu Jarosław Niezgoda. Po chwili Legia wyprowadziła kolejną akcję. Niezgoda został zatrzymany w polu karnym, zdołał jednak odegrać piłkę na szesnasty metr do Kante, a ten płaskim strzałem przy słupku trafił na 2:0!

65
33
6
10
24
27'

Kontrę Legii zatrzymał Daehne, który wyszedł przed pole karne.

2
2
1
4
2
25'

Legia prowadzi i ma mecz pod kontrolą. Wicemistrzowie Polski nie oddają rywalom piłki.

20
11
3
2
3
22'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jarosław Niezgoda. Asystował mu Jose Kante. Rozmontowali na czynniki pierwsze obronę Wisły piłkarze Legii. W końcowej fazie akcji Kante odegrał piłkę do Niezgody, a ten strzałem po ziemi pokonał Daehne. 1:0!

83
38
6
9
25
21'

Początek w wykonaniu Legii zapowiadał szybkie gole. Teraz jednak próby wicemistrzów Polski nie są tak groźne jak wcześniej.

9
8
2
1
5
18'

W końcu płocczanie przejęli piłki i długo rozgrywają ją na własnej połowie.

1
9
4
1
4
16'

Kante uderzał, a może wrzucał. Piłka wpadła w rękawice Daehne.

4
4
1
5
13'

Dośrodkował z prawej strony Antolić, piłka spadła na poprzeczkę bramki Wisły Płock.

5
1
1
4
11'

Wisła cały czas skupiona własnej połowie. Goście jeszcze nie zagrozili Majeckiemu.

7
4
2
4
8'

Przewaga Legii. Piłka toczyła się w okolicach przedpola bramki Daehne, ale Luquinhas nie zdołał dojść do uderzenia.

10
5
2
3
3
5'

Piękny strzał Kante z ok. 16 metrów. Kapitalnie w bramce zachował się Daehne! Bramkarz wybił piłkę na rzut rożny.

11
7
2
1
4
3'

Pierwszy rzut rożny dla Legii, piłkę wybili obrońcy Wisły Płock.

10
5
4
1
6
1'

I już gorąco pod bramką Wisły. Dwa uderzenie graczy Legii zostały zablokowane.

14
4
2
2
4
19:36

Mecz poprowadzi Jarosław Przybył (Kluczbork).