PKO Ekstraklasa: 19. kolejka
14 gru 2019 15:00
90+1'

Efektowny strzał przewrotką oddał Igor Angulo. Piłka jednak przeleciała nad bramką.

5
7
2
4
3
90'

Doliczone trzy minuty.

3
1
89'

Górnik szuka okazji na gola, ale bardzo pewnie w defensywie gra Raków Częstochowa.

6
1
2
3
86'

Z dystansu niecelnie strzelał Petr Schwarz.

4
1
1
85'

Raków Częstochowa stara się długo utrzymywac piłkę i rozgrywa ją na połowie Górnika.

6
2
2
3
4
85'

Zmiana w Rakowie. Schodzi: Miłosz Szczepański. Wchodzi: Dawid Szymonowicz.

82'

Gol! Strzelił Petr Schwarz. 2:1 prowadzi Raków Częstochowa! Petr Schwarz oddał pewny, mocny strzał i piłka wpadła do bramki.

Raków Częstochowa
27
21
4
6
11
80'

Żółtą kartkę otrzymał Martin Chudy. W polu karnym Górnika dryblował Sebastian Musiolik, a sędzia odgwizdał faul bramkarza Górnika na napastniku Rakowa.

Górnik Zabrze
11
8
1
2
12
80'

2
78'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Juan Bauza.

2
2
1
1
1
75'

Zamieszanie przed brammką Górnika. Zawodnicy Rakowa szukali udrzenia na bramkę, ale byli blokowani przed zawodników Górnika.

4
2
73'

Gra wznowiona.

2
72'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników Górnika.

1
1
2
3
3
68'

Miłosz Szczepański wstrzelił piłkę przed bramkę Górnika. Futbolówka jeszcze się podbiła i zaskoczony Musiolik nie zdołał oddać celnego strzału.

2
66'

Zmiana w Rakowie. Schodzi: Kamil Piątkowski. Wchodzi: Michał Skóraś.

66'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Igor Sapała.

2
1
1
65'

Kamil Piątkowski otrzymał dobre podanie, trochę uciekła mu jednak piłka i jego strzał z kilkunastu metrów obronił bramkarz.

1
2
komentarz

64'

Nie jest to porywające widowisko. Sporo gry w środkowej strefie boiska.

59'
57'

Z rzutu wolnego Erik Janza trafił w mur. Po rykoszecie piłka opuściła boisko.

1
1
56'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jarosław Jach.

2
2
55'

Ależ było groźnie pod bramką Rakowa! Najpierw strzał Angulo z kilku metrów obronił Jakub Szumski. Po chwili kolejne uderzenie bramkę gospodarze i znów górą Szumski, a następnie strzał Angulo został zablokowany.

6
1
1
2
4
54'

Wrzutka z rzutu rożnego przed bramkę Górnika. Zaskakujący strzał oddał Tomas Petrasek, ale Chudy nie dał się zaskoczyć.

4
1
53'

Dośrodkowanie w pole karne Górnika. Do strzału już składał się Tomas Petrasek, lecz wrzutka była jednak zbyt mocna.

4
1
52'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Przemysław Wiśniewski. A na boisku sporo walki w środku pola.

3
1
3
50'

50'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Petr Schwarz.

3
46'

Początek drugiej połowy.

1
46'

Zmiana w Rakowie. Schodzi: Piotr Malinowski. Wchodzi: Daniel Bartl.

42'

Żółtą kartkę za faul otrzymał David Kopacz.

2
1
6
42'

Z pierwszej piłki zza pola karnego strzelał Igor Angulo. Uderzenie zablokował Tomas Petrasek.

2
1
3
39'

Ładne, aczkolwiek minimalnie niecelne uderzenie z rzutu wolnego oddał Jarosław Jach.

3
6
3
2
1
39'

Raków będzie miał kolejny rzut wolny. Znów jest możliwość do uderzenia na bramkę Górnika.

2
1
1
1
6
36'

W polu karnym Górnika przypadkowo w dobrej sytuacji znalazł się Igor Sapała. Oddał jednak niecelny strzał.

3
8
2
3
2
34'

Ładny strzał na bramkę Górnika oddał Petr Schwarz. Martin Chudy pewnie jednak złapał piłkę.

7
2
1
1
2
32'

Z rzutu wolnego nad bramką strzelał Miłosz Szczepański.

7
2
4
1
1
31'

W ostatnich minutach brakuje dobrych okazji strzeleckich. Teraz będzie jednak rzut wolny dla Rakowa. Okazja i na strzał, i na dośrodkowanie w pole karne gości.

1
2
2
3
28'

Miłosz Szczepański zagrywał przed bramkę Górnika. Piłkę pewnie złapał Martin Chudy.

4
1
3
27'

Zabrzanie rozgrywają piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

2
1
1
2
1
24'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Rakowa, ale piłkę wybili gospodarze. Po chwili jeszcze jedna wrzutka, a piłkę wybił Szumski.

1
3
14:02

2
21'

Raków Częstochowa stara pójść za ciosem i szuka kolejnej okazji na gola.

4
1
1
18'

Gol! Strzelił Sebastian Musiolik. Asystował mu Petr Schwarz.

W pole karne Górnika dośrodkował Petr Schwarz, a z około 11 metrów precyzyjny, mocny strzał głową oddał Sebastian Musiolik. Piłka wpadła do bramki i mamy remis 1:1!

24
17
3
4
14
15'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Rakowa. Piłka jednak poza boiskiem. Grę wznowili gospodarze.

1
13'

Raków Częstochowa szuka dośrodkowań w pole karne Górnika. Zabrzanie wybijają jednak piłkę.

4
2
1
11'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Tomas Petrasek zgrywał piłkę, ale tę następnie przejęli zawodnicy Górnika.

5
1
9'

Raków Częstochowa rozgrywa piłke na połowie Górnika. W polu karnym strzelał Miłosz Szczepański, ale to było uderzenie niecelne.

4
1
1
5'

Gol! Strzelił Jesus Jimenez. Asystował mu Filip Bainović.

Szybka odpowiedź Górnika na akcję Rakowa. Doskonałe, otwierające drogę do bramki podanie Bainovicia. Jimenez opanował piłkę i pewnie pokonał bramkarza gospodarzy. 1:0 prowadza zabrzanie.

23
18
1
8
10
4'

Dośrodkowanie w pole karne Górnika z rzutu wolnego. Do strzału doszedł Tomas Petrasek, ale Martin Chudy nie dał się zaskoczyć.