Jak odpowie Legia? Niewiele czasu pozostało gościom na doprowadzenie do remisu.

4
2
6
82'

Gol! Strzelił Damjan Bohar. Asystował mu Filip Starzyński. A jednak Zagłębie zadało cios! Starzyński prostopadle do Bohara, a ten w sytuacji sam na sam pokonal Majeckiego. Bramkarz podobny warty jest miliony, a pozwolił rywalowi na skuteczny strzał w kierunku bliższego słupka. 2:1!

128
61
15
18
46
81'

Sędzia przerwał grę. Kostorz otrzymał piłkę, wcześniej był na spalonym.

4
1
3
7
78'

Lubinianie długo rozgrywają piłkę, Legia czeka na błąd rywala.

14
5
4
3
2
76'
75'

Przerwa w grze. Na boisku leży Poręba, który trzyma się za nogę. To uraz mięśniowy.

3
3
6
2
2
72'

Kostorz dogrywał do Wszołka. Strzał głową był wyraźnie niecelny.

13
5
3
4
9
71'
71'

Strzał Zivca zablokowany, poprawka Starzyńskiego była niecelna.

4
2
2
70'

Dogrywał Gwilia, głową uderzał Wietesa. Słabo i wprost w Forenca.

4
1
1
2
7
68'

Białek ewidentnie faulowany przed polem karnym, sędzia Musiał uznał, że nic nie było.

10
6
3
3
12
65'

Spadło tempo meczu. Legia wysoko stara się atakować gospodarzy i zaczyna przynosić to efekt.

12
6
1
2
5
62'

Forenc niepotrzebnie łapał piłkę i... wyjechał z nią poza linię. Będzie rzut rożny.

5
60'
8
3
2
1
5
59'

Mistrzostwo świata. Legia rozgrywała rzut rożny. Krótkie podanie i po chwili... spalony.

5
14
2
3
5
59'

Groźny strzał Vesovicia, Forenc wybił piłkę na rzut rożny.

7
1
1
2
58'

Strata gola ożywiła Legię, jednak Zagłębie chce więcej. Zapowiadają się pasjonujące dwa ostatnie kwadranse.

9
2
2
56'

Gol! Strzelił Bartosz Białek. Asystował mu Alan Czerwiński. W końcu Białek uderzył celnie i skutecznie. Z prawej strony dośrodkował Czerwiński, głową z sześciu metrów uderzył Białek. Piłka odbiła się od słupka i wpadła do bramki. 1:1!

92
43
16
19
41
54'

Na strzał z dystansu zdecydował się Białek. Młody napastnik pomylił się o dwa metry.

5
7
2
1
4
50'

Kolejne uderzenia Slisza, pomocnik trafił w Bohara, który dodatkowo był na spalonym.

5
6
2
3
4
49'

Dobrze w bramce Legii Majecki. Strzał z pola karnego Slisza frunął w zasięgu rąk golkipera.

8
3
1
1
48'

Od początku 2. połowy przy piłce Zagłębie, ale gospodarze jeszcze bez okazji bramkowej.

5
2
2
2
5
46'

3
45'

Sędzia doliczył minutę.

9
1
2
43'

Dośrodkował Starzyński, Białek doszedł do piłki, ale trafił w słupek!

10
6
5
5
14
43'

Strzał z ostrego kąta Białka dla pewności na rzut rożny wybił Majecki.

9
4
1
1
41'

Kolejna próba Martinsa. Piłka przeleciała tuż obok bramki!

11
2
2
1
4
40'

Mocno z dystansu uderzył Martins. Wprost w Forenca.

9
3
1
2
6
40'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Łukasz Poręba.

12
7
1
38'

Legia po objęciu prowadzenia nie pozwala na zbyt wiele Zagłębiu.

19
4
1
1
3
35'

Starzyński starał się uderzać sprzed pola karnego. Został jednak zablokowany.

16
6
2
2
2
32'

Gol! Strzelił Jarosław Niezgoda. Asystował mu Paweł Wszołek. Wszołek wpadł z piłką w pole karne, wyłożył piłkę Niezgodzie, a ten mocnym strzałem pokonał Forenca. 0:1!

2
31'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Alan Czerwiński.

17
5
3
1
7
28'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mateusz Wieteska.

Legia Warszawa
9
7
2
7
13
27'

Groźny strzał Kante, piłka uderzona z boku pola bramkowego minęła cel w niewielkiej odległości.

11
2
1
4
25'

Strzał sprzed pola karnego Poręby, Majecki zdołał sparować piłkę do boku.

14
5
3
3
1
23'

Starzyński dośrodkował z rzutu rożnego, głową uderzał Kopacz. Wprost w ręce Majeckiego.

10
3
2
4
21'

Kante odegrał do Luquinhasa, strzał został przyblokowany przez obrońcę.

8
3
2
4
9
18'

Żadna z drużyn nie zamierza kalkulować. Bardzo obiecująco wyglądają ataki lubinian.

6
4
2
7
5
16'

Zagranie Zivca, piłka przeszła obok Majeckiego, Bohar nie zdołał do niej dojść. Coraz ciekawiej w Lubinie.

11
5
3
2
7
15'

Z pola karnego uderzał Kante, Forenc odbił piłkę! Powinno być 0:1!

11
7
3
4
10
13'

Miejsce do strzału z pola karnego znalazł sobie Zivec. Majecki był dobrze ustawiony i złapał piłkę.

12
4
3
1
3
12'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Andre Martins.

9
3
3
6
13
9'

Kilka podań wicemistrzów Polski w okolicy pola karnego Zagłębia. Zabrakło jednak dobrego uderzenia.

10
3
2
2
8
7'

Lubinianie przez moment nie potrafili wybić piłki z własnego pola karnego. W końcu złapał ją Forenc.

12
5
2
6
13
4'

Czerwiński do Białka, który przejął piłkę i uderzył. Wieteska wystawił nogę i to uratowało Legię! Futbolówka przeleciała tuż obok bramki.

10
4
5
2
4
3'

Legia stara się wysoko atakować Zagłębie. Gospodarze jak na razie radzą sobie z pressingiem rywala.