4
5
11
78'

Ale blisko gola był Kamil Jóźwiak! Po indywidualnej akcji strzelił w dłuższy róg, po interwencji Steinborsa piłka wyszła na rzut rożny.

20
9
9
6
17
77'
17
7
2
3
2
76'

Szansa Arki Gdynia! Vejinović strzelał zza pola karnego, udana interwencja bramkarza Lecha.

17
4
5
5
9
76'

Na trybunach zaledwie 7 641 widzów.

6
10
4
6
2
75'

Z dystansu strzelał Jóźwiak, piłkę obronił Steinbors.

14
2
1
2
9
74'

Gol! Strzelił Lubomir Satka. Asystował mu Christian Gytkjaer.  Po rzucie rożnym Jevticia piłkę strącił Gytkjaer, a sytuację zamknął Satka! Lech strzelił upragnionego gola!

79
47
10
16
28
74'

Z dystansu strzelał Amaral. Po rykoszecie piłkę "na notę" obronił Steinbors!

7
2
2
1
5
73'

Jóźwiak podał piłkę do Satki, doskonała interwencja defensywna Maricia.

4
4
3
5
7
72'

Koszmarny strzał Modera w kosmos. Gwizdy na trybunach.

8
9
2
2
12
69'
69'

Następny rzut rożny Lecha, nieporozumienie piłkarzy z Poznania i od bramki zacznie Steinbors.

7
6
2
2
6
68'

Kolejny rzut rożny Lecha i znów arkowcy wybijają za pole gry.

6
4
2
1
7
68'

Po rzucie rożnym dwa razy strzelał Moder! Bohaterem Marciniak, który zablokował jego strzał.

9
5
1
1
7
67'

Ciekawy strzał Joao Amarala. Krótkiego słupka upilnował Steinbors, wybijając piłkę na rzut rożny.

5
1
1
3
67'

Wszystko wraca do normy. Lech znów założył hokejowy zamek w okolicach pola karnego Arki.

4
4
4
3
6
65'

Nalepa wrzucił piłke w pole karne Lecha. Nic z tego nie wynika, piłka dla gospodarzy.

8
1
2
2
7
62'

Ósmy rzut rożny Lecha, kolejny raz bez zagrożenia dla bramki Steinborsa. Tym razem Łotysz sam wybił piłkę.

12
4
4
3
17
61'

Kolene zablokowane dogranie Jevticia. Lech wywalczył rzut rożny.

11
3
7
58'

Zablokowany strzał Jevticia. Na jego linii strzału było dwóch rywali. Nie mógł nic więcej zrobić.

11
1
1
4
13
57'

Akcja po drugiej stronie boiska po błędzie indywidualnym Modera. Nalepa strzelał zza pola karnego, jednak fatalnie chybił.

14
6
4
4
13
56'

Dwa zablokowane strzały przy jednej akcji Lecha Poznań.

9
3
4
2
10
55'

Lech Poznań. Schodzi: Karlo Muhar. Wchodzi: Joao Amaral.

24
10
2
53'

Scenariusz na boisku bez zmian. Zaparkowany autobus Arki neutralizuje kolejne ataki Lecha.

7
3
2
5
10
52'

Rzut wolny Jevticia, piąstkował Steinbors.

9
4
4
4
10
50'

Ataki Lecha nie ustają. Wszystko wygląda jednak świetnie do czasu, gdy trzeba oddać strzał. Arka ciągle na prowadzeniu.

14
6
7
6
7
48'

Tym razem Jóźwiak znalazł się z piłką w polu karnym Arki, jednak przymierzył pół metra nad poprzeczką!

8
4
2
2
8
47'

Ale szansa Lecha! Świetną akcję przeprowadził Puchacz, dograł piłkę w pole karne, ale Gytkjaer nie trafił w piłkę!

11
6
4
4
14
47'

Rzut wolny lecha na wysokości pola karnego. Piłkę wybił Vejinović.

6
2
2
2
8
czas Druga połowa
45+1'

Gol! Strzelił Fabian Serrarens. Asystował mu Mateusz Młyński.  Młyski podał piłkę w pole karne. Tam Serrarens wygrał pojedynek z Crnomarkoviciem i grająca w dziesiątkę Arka prowadzi! Piłkarze Lecha próbowali jeszcze uratować tę piłkę, tą już po wybiciu zza linii jeszcze dla pewności do bramki wbił Jankowski. To pierwszy gol Serrarensa w PKO Ekstraklasie tydzień po tym, jak pierwszy raz trafił w światło bramki.

76
48
20
19
42
45'

5
3
6
6
14
45'

Ale piękne rozegranie w ofensywie piłkarzy Lecha! Podawali sobie z pierwszej piłki, zabrakło jednak strzału.

4
3
2
1
4
43'

Po krótkiej weryfikacji, gramy dalej. O rzucie karnym nie było mowy.

19
7
4
2
10
42'

Jevtić przewrócony w polu karnym po kontakcie z Nalepą. Sędzia nie gwizdnął "jedenastki".

5
1
3
1
9
41'

Mamy kolejną akcję Lecha! Kostrwycz z ostrego kąta strzelił nad spojeniem.

8
6
6
4
5
40'

Świetna akcja Jevticia z Puchaczem. Polak był bliski strzelenia gola, jednak znów brakowało mu czystego uderzenia w piłkę.

2
1
1
1
7
39'

To powinien być gol! Po podaniu Puchacza strzelał Christian Gytkjaer, z trudem obronił Steinbors!

11
4
8
6
15
36'

Centrostrzał Dancha, z wielkim trudem obronił bramkarz Lecha.

14
6
7
5
7
36'

Rzut rożny dla Arki. Po dośrodkowaniu Nalepy, Kostewycz wybił na aut.

6
5
1
2
2
35'

Zablokowane dośrodkowanie Mateusza Młyńskiego.

1
2
1
5
34'

Ciekawa kombinacyjna akcja Lecha, jednak piłka ponownie w rękach Steinborsa. Ten wynik to spory sukces Arki. Lechowi na razie brakuje jakości z przodu.

3
2
1
1
2
31'

I następny rzut rożny dla Lecha Poznań, znów jednak górą Arka. Jak widać ten element nie wychodzi najlepiej gospodarzom.

7
2
4
6
9
29'

Krótko rozegrany rzut rożny. Ostatecznie piłka trafiła do Modera, który jednak strzelił obok spojenia słupka z poprzeczką Arki.

5
4
4
3
9
29'
28'

Satka wrzucał piłkę w pole karne, Helstrup wybił na rzut rożny.

2
2
4
2
2
27'

Jevtić trafił w mur. Dobijał Puchacz, jednak nie trafił czysto w pilkę i przeleciała ona daleko obok słupka.

8
5
6
6
8
25'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Damian Zbozień. Przegrał pojedynek biegowy z Puchaczem i sfauował rywala na 17. metrze! Decyzja nie mogła być inna! Arka gra w dziesiątkę.

47
19
5
9
16
24'

Tym razem akcja Arki Gdynia. Jankowski podawał do Zbozienia, ten jednak nie zdołał oddać celnego strzału.

9
5
2
2
3
23'

Z rzutu rożnego dośrodkował Jevtić, jednak poznaniakom nie udało się oddać czystego strzału.

6
4
2
4
5
22'

Serrarens ostro sfaulował Jóźwiaka. Arbiter o dziwo oszczędził holenderskiego napastnika, który w poprzedniej kolejce pierwszy raz celnie strzelił na bramkę w polskiej lidze po 11 godzinach gry.

4
3
7
3
6
21'

Po świetnej akcji Jevticia strzeał Moder, jednak nieco chybił.

9
1
2
3
3
20'

Kibice Arki mogą odetchnąć, Steinbors pozbierał się po zderzeniu z rywalem.

15
8
5
3
4
17'

Żółtą kartkę otrzymał Djordje Crnomarković. Jevtić dośrodkował piłkę z rzutu wolnego. Crnomarković sfaulował Steinborsa, który ucierpiał po zderzeniu z rywalem.

7
6
9
6
12
16'

Żółtą kartkę otrzymał Tymoteusz Puchacz. Za dyskusję z arbitrem.

8
6
8
7
11
14'

Jankowski dogrywał piłkę w pole karne. Podanie do Młyńskiego przeciął Kostewycz.

10
5
2
1
3
12'

Arce nieco udało się oddalić grę od własnej bramki. Chwila oddechu dla żółto-niebieskich.

8
6
4
1
3
10'

Zbyt głębokie dogranie Lecha z rzutu wolnego. Piłkę bezproblemowo złapał Steinbors.

9
3
3
3
6
9'

Pietwszy strzał Arki Gdynia. Jankowski uderzył jednak tylko dla statystyk, wyraźnie chybił.

8
4
4
1
1
9'

Krótko rozegrany rzut rożny. Nikt nie zamykał jednak wrzutki Jevticia.

1
1
3
6
8'

Jevtić podał piłkę Jóźwiakowi, ten strzelił prawą nogą, jednak doskonale interweniował Steinbors!

5
1
1
2
7'

Gra toczy się głównie w środkowej części boiska. Arce trudno jest jednak wymienić kilka podań.

5
1
1
2
4
5'

I tym razem piłkarze Arki zdołali oddalić grę od własnej bramki po wrzutce z rogu boiska.

4
4
1
2
4'

Rzut rożny dla Lecha. Drużyna z Poznania jedynie wywalczyła kolejny rzut rożny.

4
2
1
1
2
4'

Ciekawa akcja Lecha Poznań. Jóźwiak podał do Jevticia, ten jednak zablokowany przez jednego z obrońców.