3
4
2
90+5'

Pućko już minął Stipicę, strzał z ok. 30 metrów ofiarnym wślizgiem zablokował Kowalczyk. Powinno być 0:2!

15
6
10
6
13
90+4'

Zamieszanie w polu karnym kielczan, strzał został zablokowany. Po dograniu z rogu głową uderzał... Stipica. Piłkę przejął obrońca.

10
7
6
4
6
90+4'

Stipica daleko przed własną bramką przerwał kontrę Korony.

4
2
8
4
11
90+3'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ivan Jukić.

6
6
8
8
5
90'

Jeszcze 5 minut gry przed nami.

14
6
5
4
9
90'
8
5
2
3
6
88'

Na murawie leży Miletić. To efekt ostrego wejścia Frączczaka.

2
2
4
3
4
87'

Ależ było groźnie pod bramką kielczan. Konstantinos Triantafyllopoulos do Maniasa, ale Grek nie doszedł do piłki! Dobrze w defensywie zachował się Szymusik.

7
4
2
3
4
85'

Z rzutu wolnego uderzył Adam Frączczak, piłka odbiła się od muru przeleciała pół metra ponad bramką.

8
5
9
7
9
84'

Będzie rzut wolny dla Pogoni z ok. 20 metrów. Łasickiego dość przypadkowo sfaulował Żubrowski.

10
3
4
83'

Korona gra w dziewiątkę. Poza boisko musiał zejść na moment Szymusik, który ma problemy z dłonią.

4
4
3
2
7
82'

Kielczanie coraz bliżej sprawienia niespodzianki. Grając w osłabieniu goście zdobyli gola i w miarę pewnie utrzymują prowadzenie.

12
5
3
4
4
80'

Przerwa w grze. Problemy ma Matynia.

1
1
2
6
79'

Coraz mniej czasu ma Pogoń, Korona skutecznie rozbija ataki Portowców.

16
3
2
4
7
76'

Z kilku metrów głową uderzał Stec, piłka nie znalazła drogi do bramki kielczan!

7
1
5
5
4
74'

Pacinda mógł podwyższyć prowadzenie kielczan, w ostatnim momencie zablokował go Stec.

6
3
8
1
12
73'

Dogranie przed bramkę do Maniasa, Grek jednak w piłkę nie trafił. Po chwili strzał Spiridonovica złapał Kozioł.

4
1
2
4
2
72'

Starają się kruszyć mur kielczan gospodarze. Jednak bardzo opornie im to idzie, a czasu coraz mniej.

2
2
2
3
70'

Utrzymuje się przewaga Cracovii. Korona cofnęła się bardzo głęboko.

6
27
7
2
4
66'

Kolejne zagrożenie pod bramką Korony, piłka minęła jednak bramkę kielczan.

5
1
6
2
5
65'

Szybka akcja Portowców. Zagranie do Matyni, którego strzał zdołał odbić bramkarz.

3
4
2
6
64'

Korona cofnięta, widzimy mały "autobus". Pogoń jeszcze nie gra zbyt nerwowo, ale na pewno zbyt wolno.

1
2
3
3
5
62'

Ucierpiał Kozioł. Przerwa w grze, a sekundy płyną.

1
58'

Z ostrego kąta uderzał Manias, Grek trafił w boczną siatkę.

1
58'

Optyczna przewaga Pogoni, Korona prowadzi i już nie kwapi się do ataku.

56'

Spiridonović już był siedem metrów przed bramką. Uderzenie Austriaka zablokował obrońca!

4
2
3
3
3
53'

A teraz Żubrowski ograł Greka w barwach Pogoni. Strzał z narożnika pola bramkowego, piłkę trącił Stipica i uratował Pogoń!

4
3
1
4
6
52'

Kolejna okazja przed Koroną. Uderzać w bramkę starał się Pacinda. Gola nie ma, ale Pogoni po zmianie stron ma problemy.

5
3
3
3
5
50'

Gol! Strzelił Matej Pucko. Strata Podstawskiego w środku pola. Zagranie do Pucki, który ograł Konstantinosa Triantafyllopoulosa i w sytuacji sam na sam pokonał Stipicę. 0:1!

49
29
15
14
32
48'

Korona gra w dziesiątkę. Jednak kielczanie starają się ryzykować i wysoko wychodzą do rywala.

6
3
3
2
2
46'

Kozioł musiał wyjść z pola karnego. Uczynił to skutecznie, akcja Pogoni przerwana.

5
2
1
46'

Wracamy do meczu.

3
46'
17:38

1
1
45+4'

Jeszcze trochę pogramy. Czerwona kartka, kontuzja. Sędzia na pewno doliczy kolejne sekundy.

4
3
4
45+3'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Ognjen Gnjatić. Zmiana decyzji! Korona będzie grała w osłabieniu!

15
8
3
1
9
45+2'

Poza boiskiem opatrywany jest Manias. Grek ucierpiał po ostrym wejściu Gnjaticia.

5
3
5
6
2
45+1'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ognjen Gnjatić.

8
2
2
3
7
45'

Doliczone zostały 3 minuty do 1. połowy.

3
2
2
4
2
42'

Pucko po ostrym wejściu Greka ucierpiał. Zawodnik Korony potrzebuje konsultacji medycznej.

1
3
2
5
4
41'

Żółtą kartkę otrzymał za faul Konstantinos Triantafyllopoulos.

6
2
2
1
6
39'

Dość wolne tempo gry w końcówce 1. połowy. Niewiele dzieje się na boisku.

4
3
1
2
3
36'

Jedna z nielicznych w ostatnich minutach akcja Korony, piłka nie dotarła nawet w pole karne.

7
5
1
1
1
34'

Łasicki padł w polu karnym Korony, sędzia słusznie uznał, że to Miletić został sponiewierany.

7
4
5
8
8
33'

Będzie rzut wolny dla Pogoni z prawej strony pola karnego.

2
29'

Gnjatić ostro potraktował Listkowskiego. Zawodnik Pogoni potrzebuje pomocy medycznej.

2
2
6
7
4
26'

Ładna akcja Pogoni, wycofanie piłki do Hostikki, ten jednak uderzył niecelnie.

8
3
4
5
4
24'

Piłkarze Korony rozgrywają piłkę. Wszystko trwa długo. W końcu dośrodkował Pucko, ale źle to uczynił. Naprawdę nie ma w Polsce lepszych zawodników niż np. pan Pucko, który za kromkę chleba w Kielcach na pewno nie gra.

5
6
1
3
1
21'

Między nogami obrońcy zdołał uderzyć Spiridonović. Kozioł był dobrze ustawiony i złapał piłkę.

3
2
1
5
1
21'

Optyczna przewaga Pogoni, goście dość pewnie radzą sobie w obronie.

5
4
1
1
1
18'

Kolejna okazja przed Maniasem, piłka odbiła się od obrońcy i wyszła na rzut rożny.

1
1
3
3
2
17'

Pogoń stara się dyktować warunki gry. Odpowiada to Koronie, która zamierza wyprowadzać kontry.

4
3
1
1
2
15'

Po dwóch okazjach dla jednej i drugiej drużyny spokojniejszy fragment gry. Mecz toczy się w środku pola.

1
1
2
2
2
12'

Matej Pucko uciekł obronie Pogoni, wpadł w pole karne, górą jednak Stipica! Strzał na pewno mógł być dużo groźniejszy.

4
3
1
1
1
11'

Dalekie dogranie do Maniasa. Grek doszedł do uderzenie, lob nad Koziołem i piłka o centymetry minęła poprzeczkę.

2
1
3
3
1
9'

Po ostrożnym początku coraz odważniej zaczyna grać Korona. Pogoń od kilku minut ustawiona bliżej własnej bramki.

3
1
2
1
2
8'

Dość nieśmiały atak Korony, gościom udało się wywalczyć rzut rożny.

3
2
2
1
2
5'

Sprzed pola karnego uderzał Srdjan Spiridonović, piłkę zablokował obrońca.

1
1
1
1
1
3'

Pogoń wysoko atakuje Koronę. Przynosi to efekty, goście nie potrafią wyjść z własnej połowy.