0:1
Zakończony
Cracovia
90+5'

Zamieszanie w polu karnym Cracovii, gospodarze domagali się rzutu karnego, ale sędzia nakazał grać dalej.

16
6
6
4
8
90+4'
ŻÓŁTA KARTKA

Jeszcze żółtą kartkę otrzymał Adam Marciniak.

19
8
3
4
5
90+3'

Cracovia utrzymuje się z piłką na połowie Arki Gdynia.

16
8
3
3
5
90+2'
ZMIANA

Arka Gdynia. Schodzi: Luka Marić. Wchodzi: Adam Danch.

4
2
3
2
6
90+1'
ZMIANA
90'

Doliczone cztery minuty.

4
2
2
2
5
89'

Dośrodkowanie w pole karne Cracovii, ale wybijają piłkę zawodnicy z Krakowa.

6
1
1
3
5
88'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Thiago Rodrigues de Souza.

Cracovia
4
2
3
5
4
88'

Cracovia oddaliła grę od własnego pola karnego i stara się rozgrywać piłkę na połowie Arki.

3
1
4
86'

Coraz mniej czasu do końca spotkania. Cracovia solidnie prezentuje się w defensywie, ale gospodarze cały czas szukają okazji na gola.

10
2
1
1
83'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kamil Pestka.

8
4
2
3
9
81'

Jeszcze jeden strzał z dystansu. Tym razem uderzył Marko Vejinović. Strzał jednak niecelny.

6
3
1
2
4
78'

Janusz Gol strzelał z dystansu. Zablokował go Marko Vejinović.

6
2
1
2
10
77'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Christian Maghoma.

3
75'

Rzut rożny dla Cracovii, zamieszanie w polu karnym Arki, ale ostatecznie piłka poza boiskiem.

9
1
1
75'

Sędzia nie zdecydował się odgwizdać rzutu karnego. Gramy dalej.

7
3
3
1
13
74'

Żółtą kartką ukarany został trener Cracovii, Michał Probierz.

12
6
1
1
5
74'

Cracovia domaga się rzutu karnego za faul na Ivanie Fioliciu. Trwa chyba analiza VAR.

6
2
2
2
5
73'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marko Vejinović.

1
1
3
71'
ZMIANA
68'

Mateusz Wdowiak wpadł w pole karne Arki, lecz został wypchnięty przez Christiana Maghome. Piłka dla Arki.

5
1
2
67'

Marko Vejinović dograł do Fabiana Serrarensa. Ten zdecydował się na strzał głową, ale bramkarz Cracovii nie dał się zaskoczyć. To była dobra okazja dla Arki.

7
1
2
64'

Maciej Jankowski szukał miejsca do oddania strzału w polu karnym Cracovii. Został jednak zablokowany.

5
3
3
4
5
61'
ZMIANA
59'

Adam Marciniak dostał piłkę w polu karnym Cracovii. Jeszcze dogrywał piłkę, ale tę złapał Michal Pesković.

2
2
1
3
59'

Arka w ofensywie. Gdynianie atakują i szukają gola. Cracovia dobrze się jednak broni.

9
2
1
2
58'

Z około 20 metrów z pierwszej piłki strzelał Michał Nalepa. Po rykoszecie piłka opuściła boisko.

1
2
2
1
56'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, po którym piłkę wypiąstkował Michal Pesković.

3
5
3
4
3
56'

Sytuacja opanowana, za chwilę rzut wolny.

2
1
1
55'

Żółtą kartkę otrzymał Sergiu Hanca.

5
1
2
2
2
55'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Nalepa.

4
1
2
2
3
55'

Nerwowo na boisku, jakaś sprzeczka piłkarzy obu drużyn, ale sędzia ma sytuacje pod kontrolą.

2
1
1
1
1
54'

Będzie rzut wolny dla Arki Gdynia. Z tego miejsca, z którego Sergiu Hanca strzelił gola w pierwszej połowie.

4
2
3
52'

Maciej Jankowski strzelał z pola karnego z kilkunastu metrów. Pewnie interweniował Michal Pesković.

6
1
3
2
2
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
4
51'

Sergiu Hanca dośrodkował z rzutu wolnego. Jednak zbyt mocno i piłke pewnie złapał Pavels Steinbors.

1
50'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Arki Gdynia. Główkował Michał Helik, ale jego uderzenie głową było niecelne.

2
1
1
2
3
48'

Zanosiło się na groźną akcję Cracovii. Zabrakło jednak dokładnego dogrania Mateusza Wdowiaka.

1
2
1
1
2
46'

Z dystansu strzelał Sergiu Hanca, a Pavels Steinbors nie dał się zaskoczyć.

6
2
2
2
1
46'

Początek drugiej połowy.

3
2
45'

Doliczona jedna minuta.

5
4
6
6
6
43'

Arka Gdynia w ofensywie. Gra toczy się na połowie Cracovii.

18
5
3
4
8
40'

Arka Gdynia stara się szybko doprowadzić do wyrównania, ale dobrze w defensywie prezentuje się Cracovia.

11
5
7
3
7
37'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sergiu Hanca.

1:0 dla Cracovii! Sergiu Hanca zdecydował się na strzał z rzutu wolnego z narożnika pola karnego. Piłka odbiła się od jednego z zawodników stojących w murze i wpadła do bramki!

77
35
25
32
53
36'

Faulowany był Mateusz Wdowiak. Będzie rzut wolny dla Cracovii niemal z narożnika pola karnego Arki.

6
6
5
3
11
33'

Pavels Steinbors zdecydował się na wyjście z bramki. To była dobra decyzja, bo bramkarz zatrzymał napastnika Cracovii.

12
4
4
3
4
31'

Spore zamieszanie w polu karnym Arki Gdynia. Piłka odbiła się od kilku zawodników, aż w końcu wybili ją obrońcy.

7
3
4
4
8
29'

Szuka Arka Gdynia okazji na gola. Gra toczy się na połowie Cracovii. Gospodarze w tym spotkaniu wypracowali sobie już kilka dobrych szans.

16
8
4
6
6
27'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jakub Wawszczyk.

8
6
7
6
4
26'

Znów bardzo dobra okazja dla Arki. Nemanja Mihajlović zagrywał przed bramkę Cracovii. W ostatniej chwili skutecznie wybił piłkę jeden z obrońców.

14
7
5
5
5
26'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Cracovii, po którym niecelnie główkował Fabian Serrarens.

8
3
5
3
3
25'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ołeksij Dytiatjew.

5
22'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Arki. Gospodarze wybili piłkę po wrzutce Sergiu Hanki.

6
4
3
5
3
21'

Dobrze w defensywie spisał się Christian Maghoma, który wybił piłkę Wdowiakowi. Zanosiło się na groźną akcję Cracovii.

9
5
2
3
3
19'

Przed chwilą krótka przerwa w grze po faulu na zawodniku Cracovii. Goście rozgrywają teraz piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

5
4
6
5
4
15'

Sporo teraz gry w środkowej strefie boiska. Nieco chaosu na boisku.

4
3
6
4
5
12'

Marko Vejinović zdecydował się na strzał niemal z narożnika pola karnego. Uderzenie zostało jednak zblokowane.

7
2
3
2
5
9'

Bardzo blisko było o gola dla Arki Gdynia! Najpierw ładny strzał głową po dośrodkowaniu, a piłka odbiła się od poprzeczki. Potem jeszcze dobitka, po którym piłkę z linii bramkowej wybijał Ołeksij Dytiatjew!

15
9
5
2
7
9'

Zamieszanie przed bramką Cracovii. Ładne dośrodkowanie ze skrzydła przed bramkę gości. W ostatniej chwili piłkę wybił Cornel Rapa.

7
3
3
4
5
7'

Na uderzenie z dystansu zdecydował się Adam Deja. Po rykoszecie piłka wyleciała poza boisko. Piłka dla Cracovii.

4
2
3
3
1
6'

Na początku spotkania przewagę miała Cracovia, teraz spotkanie już się wyrównało.

4
2
3
2
2
5'

Dośrodkowanie w pole karne Cracovii, gdzie piłkę pewnie złapał Michal Pesković.

5
3
4
3
3
3'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Arki Gdynia. Piłkę wybił jednak jeden z obrońców gospodarzy.

6
2
4
2
4
1'

Cracovia szybko ruszyła do ataku i stara się rozgrywać piłkę na połowie gospodarzy.

5
2
3
3
7
17:18

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.