Ucierpiał Pacinda, zawodnik Korony utyka, ale kontynuować grę może.

1
2
2
84'

Płaskie, mocne uderzenie Kopacza sprzed pola karnego, Kozioł zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

1
2
3
1
2
82'
3
4
1
1
1
79'

Jimenez w polu karnym do Angulo, ale snajper Górnika z dwunastu metrów uderzył obok słupka.

3
2
1
7
6
77'

Cecarić wpadł z piłką w pole karne, płaskie dogranie na rzut rożny wybił nogą Chudy.

5
3
1
2
4
komentarz

75'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Szymon Matuszek.

Górnik Zabrze
4
2
1
3
5
73'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Milan Radin.

Korona Kielce
6
3
3
2
2
71'
68'

Chudy wybiegł przed pole karne, piłki nie wybił. Kielczanie okazji nie wykorzystali.

2
6
2
2
1
67'

Kopacz z lewej strony przed bramkę do Jirki, ten jednak z sześciu metrów spudłował!

4
3
67'

Po dwóch zmianach ponownie więcej z gry ma Górnik. Korona nie potrafi przedostać się pod bramkę zabrzan.

7
3
1
1
65'

Jirka biegł i wpadł na rywala. Zawodnik Górnik odczuł zderzenie.

1
1
3
5
3
63'

Powinno być 0:1! Po błędzie obrony z pola karnego uderzał Jimenez, piłkę głową ze światła bramki wybił obrońca. Po chwili Hiszpan strzelił ponownie, ale tym razem obok słupka!

3
1
2
4
10
62'

Terminy wizyty w NFZ są na maj 2023 roku, więc Wiśniewski wolał wstać z murawy i kontynuować grę.

6
8
1
1
3
61'

We własnym polu karnym leży Wiśniewski. Obrońca potrzebuje konsultacji w NFZ.

1
59'
59'

Kolejna próba Pacindy, tym razem wysoko ponad bramką Górnika.

2
1
57'

Ładna akcja kielczan, piłka wyłożona na 19. metr do Pacindy, kapitalnie w bramce Chudy!

5
2
1
57'

Rzut rożny dla Korony, ale niewiele z niego wyszło.

5
3
54'

Z rzutu wolnego z ok. 20 metrów uderzał Pacinda, piłka poszybowała metr ponad poprzeczką bramki Chudego.

4
3
2
1
50'

Kontra zabrzan, z piłką ruszył Jirka. Akcję zakończył uderzeniem, dobrze w bramce interweniował Kozioł.

2
1
4
4
1
49'

Od początku 2. połowy warunki gry stara się dyktować Korona Kielce. Górnik czeka na rywala pod własnym polem karnym.