7
6
88'
87'

Gol! Strzelił Jakub Moder. Asystował mu Christian Gytkjaer. Kapitalny gol! 3:0 dla Lecha Poznań po fantastycznej bramce, którą strzelił Jakub Moder. Piłkarz Lecha oddał strzał w samo okienko bramki Rakowa Częstochowa.

105
54
12
7
12
86'

Z dystansu niecelnie strzelał Pedro Tiba.

2
1
2
9
9
83'

Zmiana w Rakowie. Schodzi: Fran Tudor. Wchodzi: Piotr Malinowski.

83'

Zmiana w Rakowie. Schodzi: Miłosz Szczepański. Wchodzi: Bryan Nouvier.

82'

Żółtą kartkę otrzymał Fran Tudor. Za prostety w kierunku arbitra po golu dla Lecha. Czerwoną kartką ukarany został natomiast Marek Papszun.

Raków Częstochowa
13
4
3
3
81'

Gol! Strzelił Tymoteusz Puchacz.

Puchacz otrzymał podanie w polu karnym Rakowa. Minął obrońcę i po ładnym strzale skierował piłkę do bramki. 2:0 dla Lecha.

1
78'

Wrzutka w pole karne Rakowa, po której główkował Jakub Moder. Dobrze spisał się Szumski, który złapał piłkę.

4
1
1
3
6
76'

I jeszcze niecelny strzał z dystansu Tymoteusza Puchacza.

2
1
7
4
7
76'

Zmiana w Rakowie. Schodzi: Igor Sapała. Wchodzi: Felicio Brown Forbes.

76'

Szybka akcja Lecha Poznań, po której strzelał Jakub Moder. Dobrze obronił Jakub Szumski.

10
1
3
3
6
73'

Z ostrego kąta strzelał Jarosław Jach. Mickey van der Hart nie dał się zaskoczyć.

10
3
4
1
72'
72'

Mocny, ale i niecelny strzał z dystansu oddał Karlo Muhar.

2
2
4
1
2
69'

Raków zaatakował. Beniaminek szybko chce doprowadzić do wyrównania.

9
3
3
4
6
67'

Gol! Strzelił Christian Gytkjaer. Pewny strzał z "jedenastki" w środek bramki. Jest gol dla Lecha Poznań!

107
55
11
15
27
66'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Szumski.

24
6
3
8
11
66'

Jednak rzut karny dla Lecha. Sędzia odgwizdał faul Jakuba Szumskiego na Christianie Gytkjaerze.

45
15
6
8
17
65'

Będzie analiza VAR, czy Lechowi przyznać rzut karny. Sędzia biegnie zobaczyć sytuację.

32
15
6
3
10
64'

W polu karnym Rakowa padł Christian Gytkjaer. Sędzia nakazał grać dalej.

6
8
5
13
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeden gol?
4
2
1
1
1
63'

Fran Tudor dośrodkował w pole karne Lecha. Zawodnicy Rakowa minęli się jednak z piłką.

6
3
3
3
4
59'

Kamil Jóźwiak wpadł w pole karne Rakowa. Jeszcze dogrywał do Christiana Gytkjaera, ale świetnie w defensywie spisał się Rusłan Babenko, który wybił piłkę.

13
6
3
2
4
58'

Dość spokojne tempo meczu i sporo gry w środkowej strefie boiska.

1
54'

Po dośrodkowaniu w pole karne Lecha niecelnie główkował Fran Tudor.

3
1
51'

Jeszcze jeden strzał z dystansu. Tym razem Tymoteusz Puchacz, a na raty piłkę łapał Jakub Szumski.

7
3
3
1
2
50'

Jeszcze raz z dystansu uderzył Karlo Muhar. Ładny strzał, ale piłkę pewnie złapał Jakub Szumski.

6
2
4
49'

Raków stara się grać wysokim pressingiem i odbierać piłkę na połowie Lecha. Przed chwilą jednak z dystansu niecelnie strzelał Karlo Muhar.

2
2
1
46'

Żółtą kartkę za faul na bramkarzu Lecha otrzymał Sebastian Musiolik.

6
2
2
2
5
46'

Początek drugiej połowy.

2
1
1
45+2'

Z rzutu wolnego dośrodkował Wołodymyr Kostewycz. Tomas Petrasek wybił piłkę.

10
3
3
3
2
45+1'

Jeszcze będzie rzut wolny dla Lecha niemal z narożnika pola karnego Rakowa.

6
6
1
1
9
45'

Doliczona jedna minuta.

2
2
4
2
2
45'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Tomas Petrasek.

10
6
1
1
6
43'

W odpowiedzi z dystanu niecelnie uderzył Miłosz Szczepański.

8
2
2
2
7
42'

Z dystansu niecelnie strzelał Jakub Kamiński.

5
2
2
2
3
41'

Raków oddalił grę od własnego pola karnego i rozgrywa piłkę na połowie Lecha.

4
5
2
1
6
38'

Sytuacja na boisku nie ulega zmianie. Lech rozgrywa piłkę na połowie Rakowa i szuka błędu rywala.

4
35'

Gra wznowiona.

5
4
1
1
1
33'

Zderzenie piłkarzy Rakowa z Kamilem Jóźwiakiem. Mamy chwilową przerwę w grze.

1
5
5
2
31'

Raków zamknięty na własnej połowie. Zagranie w pole karne gości. Z pierwszej piłki niecelnie uderzył jednak Filip Marchwiński.

2
2
2
1
8
30'

Lech Poznań stara się atakować i rozgrywa piłkę na połowie Lecha. Raków Częstochowa jednak solidnie prezentuje się w defensywie.

6
3
1
1
5
27'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zamieszanie w polu karnym Rakowa. Ostatecznie z kilku metrów niecelnie strzelał Lubomir Satka.

1
3
3
3
26'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Rakowa. Futbolówka wybita, jeszcze z dystansu strzelał Pedro Tiba, a po rykoszecie piłka wyszła poza boisko.

2
2
2
3
4
Czy w pierwszej połowie padnie przynajmniej jeden gol?
2
1
1
24'

Z dystansu ładny strzał oddał Tymoteusz Puchacz. Pewnie piłkę złapał bramkarz beniaminka.

3
1
1
23'

Kolejorz spokojnie rozgrywa piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

4
1
1
1
20'

Petr Schwarz ładnie dośrodkował z rzutu rożnego w pole karne Lecha. Zabrakło już jednak uderzenia na bramkę gospodarzy.

4
2
3
2
19'

Miękko dośrodkowanie Tymoteusza Puchacza. Jakub Szumski musiał wybijać piłkę poza bramkę.

4
3
2
2
16'

W ostatnich minutach groźniejszy jest Lech. Przed chwilą po dośrodkowaniu w pole karne Rakowa dobrze interweniował jednak Jakub Szumski.

12
3
1
3
14'

Ładnie z dystansu strzelił Filip Marchwiński. Niezbyt dobrze interweniował bramkarz, Christian Gytkjaer chciał dobijać, ale tym razem Jakub Szumski spisał się już bardzo dobrze.

5
1
2
1
1
13'

Spotkanie się wyrównało, a gra toczy się w środkowej strefie boiska.

3
2
1
1
3
12'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Jarosław Jach wybił piłkę z własnego pola karnego.

3
1
1
5
11'

Po podaniu Puchacza z pola karnego strzelał Pedro Tiba. Uderzenie zosało zablokowane i będzie rzut rożny dla gospodarzy.

8
1
1
10'

Lech Poznań ruszył do ataku. Wołodymyr Kostewycz szukał dośrodkowania w pole karne Rakowa, ale piłka została wybita.

7
2
6'

Raków Częstochowa rozgrywał piłkę na połowie Lecha. W końcu jednak złe podanie jednego z zawodników i piłka poza boiskiem.

5
2
1
1
2
5'

Raków Częstochowa lepiej rozpoczął to spotkanie. Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Lecha. Główkował Jarosław Jach, a w ostatniej chwili ofiarnie wybił piłkę Thomas Rogne.

6
2
2
2'

Zamieszanie w polu karnym Lecha. Ostatecznie jednak piłka została wybita.

11
1
3
1
1'

Raków śmiało ruszył do ataku. Gra toczy się na połowie Kolejorza.

7
3
1
2
4
16:41

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.