Arbiter przedłużył mecz o minimum 5 minut.

6
8
88'

Gol! Strzelił Jose Kante.

Legia się rozkręciła! Mamy trzeciego gola warszawskiej drużyny. Tym razem na strzał z dystansu zdecydował się Kante, który strzelił mocno w lewy róg bramki Malarza. Bramkarz był blisko obrony, zabrakło mu centymetrów.

Legia Warszawa
148
56
16
18
56
87'
11
4
2
2
7
85'

Gol! Strzelił Domagoj Antolić. Mocny strzał w róg bramki Malarza i Legia prowadzi 2:1!

144
60
18
33
94
83'

Żółtą kartkę otrzymał Jan Sobociński. Bartosz Frankowski zadecydował! Rzut karny dla Legii i żółta kartka dla Sobocińskiego, który będzie pauzował w następnym meczu!

34
15
2
17
60
82'

Piłka dotknięta przez Sobocińskiego ręką w polu karnym. Mamy VAR.

25
11
6
6
22
81'
79'

Strzał Srnicia obok słupka bramki Majeckiego.

7
5
5
17
12
78'

Corral trafił w mur. Rzut rożny dla ŁKS-u.

15
4
4
7
4
78'

Corral faulowany przez Gwilię na 20. metrze. Szansa dla ŁKS-u.

14
9
2
5
77'
77'

Kontuzja Dąbrowskiego. Nie będzie mógł kontynuować gry.

3
1
4
4
8
76'

Żółtą kartką napomniany trener Vuković.

24
12
4
2
7
76'

Na trybunach 23 898 widzów.

14
5
6
5
6
75'

Jose Kante przerzucił piłkę głową nad poprzeczką. Od bramki Malarz.

4
1
7
3
5
74'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Piątek. Sfauował Luquinhasa.

10
7
73'
73'

Żółtą kartkę otrzymał Jan Grzesik. Za faul.

ŁKS Łódź
3
3
2
6
72'

A teraz z przewrotki strzelał Jose Kante! Z trudami obronił Malarz.

35
9
5
2
12
72'

Po rzucie rożnym Gwilii w słupek trafił Maciej Rosołek! Mógł być absolutnym objawieniem!

14
9
5
3
7
71'

Taniec Pawła Wszołka w polu karnym ŁKS-u. Piłkę na rzut rożny wybił Moros.

12
3
1
5
4
70'

Gol! Strzelił Maciej Rosołek. Asystował mu Walerian Gwilia.

I mamy wyrównanie! Po doskonałym podaniu Gwilii, Maciej Rosołek wyskoczył najwyżej w polu karnym i pokonał głową Malarza! Legia wraca do gry!

80
33
7
21
78
67'
67'

Ale szansa Legii Warszawa! Doskonała akcja Wszołka, podanie do Luquinhasa i doskonała obrona Malarza! Dobijał Martins, jednak Dąbrowski wybił piłkę na rzut rożny!

9
2
2
2
62'
62'

Michał Trąbka dośrodkowywał piłkę z rzutu rożnego. Najwyżej wyskoczył Jose Kante.

5
2
2
1
4
60'

Akcja skrzydłem Grzesika, piłkę wybił Karbownik.

7
3
3
5
5
58'

Żółtą kartkę otrzymał Przemysław Sajdak. Sfaulował rywala.

7
3
3
3
7
56'

Żółtą kartkę otrzymał Igor Lewczuk. Za faul.

38
14
7
3
9
53'

Gol! Strzelił Łukasz Piątek. Asystował mu Michał Trąbka. Szok w Warszawie! Piłkarze ŁKS-u zatańczyli w polu karnym Legii! Po długiej akcji pod bramką Majeckiego, Michał Trąbka ograł Jędrzejczyka, podał piłkę do niekrytego przez nikogo Piątka, a ten wyprowadził ŁKS na prowadzenie!

243
147
37
28
47
51'

Antolić dośrodkowywał piłkę z rzutu wolnego, na spalonym jeden z warszawian.

6
4
4
3
4
49'

Ciekawie zapowiadająca się akcja Wszołka, jednak były reprezentant Polski podał do nikogo w pole karne.

3
5
3
1
5
46'

Od mocnego uderzenia chciał zacząć ŁKS, Michał Trąbka nie opanował jednak piłki w polu karnym rywala.

5
2
5
2
3
czas Druga połowa
45+3'

Po rzucie rożnym strzelał Wszołek, jednak zabrakło precyzji.

13
4
4
3
2
45+3'

Malarz zdolny do gry, rzut rożny dla Leii.

13
8
5
2
4
45+2'

Malarz wciąż opatrywany przez służby medyczne ŁKS-u.

1
4
4
10
11
45+1'

Strzał Novikovasa, doskonale obronił Malarz! Bramkarz ŁKS-u ucierpiał przy tej interwencji, kopnięty przez Carlosa Morosa Gracię.

13
4
6
8
16
45'

Arbiter doliczył minimum minutę do czasu gry.

10
3
7
4
7
44'

Kolejny nieudany rzut rożny ze strony Legii.

12
12
5
5
14
43'

Luquinhas zatańczył w polu karnym z Vidmajerem, Słoweniec jednak do końca stał na nogach i wybił piłkę na rzut rożny.

4
7
5
6
5
41'

Wrzawa na stadionie Legii! Strzelał Jose Kante, trafił jednak tylko w boczną siatkę.

39
12
4
7
8
41'

Malarz piąstkował piłkę po wrzutce Antolicia.

5
3
3
2
7
40'

Długa akcja Legii Warszawa. Po dograniu Vesovicia, piłkę na rzut rożny wybił Grzesik.

5
3
3
2
5
38'

Na strzał z dystansu zdecydował się Luquinhas. Piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką b ramki Malarza.

7
5
1
7
4
36'

Po raz pierwszy od kilkudziesięciu minut piłkarze ŁKS-u wymienili kilkanaście podań na połowie rywala. Vidmajer stracił jednak piłkę na rzecz Vesovicia.

8
3
2
4
4
34'

Vidmajer wrzucał piłkę w pole karne z rzutu wolnego, tam jednak doskonale ustawiony Kante. ŁKS nie zdołał stworzyć sobie okazji.

8
7
5
4
11
34'

Żółtą kartkę otrzymał Artur Jędrzejczyk. Sfaulował Wolskiego.

13
9
4
5
9
33'

Swoich szans próbował Jose Kante, jednak nie można było tego nazwać nawet strzałem. Piłka w rękach Malarza.

7
3
1
4
9
29'

Piątek wyskoczył najwyżej po rzucie rożnym Legii.

6
1
1
3
8
28'

Kante podał piłkę do Vesovicia, ten jednak powstrzymany przez Vidmajera.

4
1
2
2
4
27'

Długa piłka w pole karne od Andre Martinsa, Novikovas przegrał jednak pojedynek powietrzny z piłkarzem ŁKS-u

7
2
3
5
7
24'

Strzał Andre Martinsa, piłka przeleciała kilkanaście centymetrów nad poprzeczką.

10
9
5
5
5
23'

Antolić podał piłkę do tyłu z rzutu rożnego. Piłkę przyjął Karbownik, który został sfaulowany przez Guimę. Szansa dla warszawian.

8
7
1
4
5
22'

Wielka przewaga Legii Warszawa. Na boisku widać wyraźnie pozycje drużyn w ligowej tabeli. ŁKS nadal się dzielnie trzyma.

10
3
2
6
9
21'

Ale szansa Legii! Luquinhas podał piłkę do Jose Kante, ten jednak minimalnie przestrzelił!

25
18
3
8
11
20'

Ricardo Guima zderzył się głową z Dąbrowskim. Na szczęście nic nie wskazuje na to, że będzie potrzebował przerwy.

7
2
2
4
2
19'

Kolejny rzut rożny Legii, znów bez efektu.

12
4
3
5
8
17'

Lekki strzał Karbownika nie mógł zaskoczyć Malarza. Doświadczony bramkarz pewnie złapał piłkę.

15
2
3
8
6
17'

Novikovas szukał kolegów w polu karnym. Dobrze ustawieni obrońcy ŁKS-u nie pozwolili jednak na wiele. Wybili piłkę na aut.

5
1
3
3
2
12'

Vesović dośrodkował piłkę w pole karne, tam jednak nie było nikogo z Legii.

7
7
3
6
8
10'

Szansa ŁKS-u! Po podaniu z bocznego sektora boiska, z woleja strzelał Ricardo Guima! Minimalnie przestrzelił.

30
14
6
5
14
8'

Tym razem strzał ŁKS-u. Po rykoszecie, piłkę pewnie przygarnął Majecki.

12
7
4
2
8
7'

Antolić wrzucał piłkę z rzutu rożnego, nic z tego jednak nie wynika. Piłka szybko oddalona przez łodzian.

7
2
3
7
6
7'

Antolić wrzucił piłkę z rzutu wolnego. Strzelał głową Jose Kante, jednak w bramce ŁKS-u doskonale Arkadiusz Malarz.

25
10
1
5
7
5'

Dynamiczna akcja Arvydasa Novikovasa. Litwin zatrzymany dopiero w polu karnym ŁKS-u.

6
4
5
4
8
3'

ŁKS zepchnięty do defensywy. Legioniści bliscy przejęcia piłki w polu karnym rywala.

16
8
4
4
10
2'

Spokojny początek meczu. ŁKS rozgrywa piłkę w defensywie.

3
2
3
2
5
Jakim wynikiem zakończy się mecz w Warszawie?