Jeszcze Maciej Gajos oddał niecelny strzał na bramkę Śląska.

Gol dla Śląska uznany. Mamy 2:2 i gramy dalej.

2
6
11
90+4'

Kolejna analiza VAR. Tym razem trwa sprawdzanie, czy gol dla Śląska powinien być uznany.

11
4
3
1
8
90+3'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Michał Chrapek.

2:2! Gol dla Śląska i remis we Wrocławiu. Dalekie zagranie w pole karne Lechii. Filip Raicević zgrywał piłkę, dopadł do niej Michał Chrapek i skierował do bramki.

Śląsk Wrocław
64
26
12
14
34
90+3'

Jeszcze Śląsk stara się rozegrać piłkę na połowie Lechii.

6
3
1
1
4
90'

Doliczone pięć minut.

9
8
3
2
7
90'

Śląsk cały czas przy piłce na połowie Lechii.

10
5
2
4
4
89'

Krzysztof Mączyński dośrodkował z rzutu wolnego. Będzie... rzut rożny dla Śląska.

6
5
89'

Będzie rzut wolny dla Śląska na wysokości pola karnego Lechii.

3
1
1
88'

Lechia Gdańsk dobrze oddala grę od własnego pola karnego.

2
2
2
1
3
87'
ZMIANA
85'

Z dystansu bardzo niecelny strzał oddał Tomasz Makowski.

1
81'

Zablokowany strzał Damiana Gąski z linii pola karnego.

3
1
2
3
4
79'

Po dośrodkowaniu Lubambo Musondy piłkę pewnie złapał Dusan Kuciak.

3
1
1
1
77'

Mocno, ale i niecelnie z dystansu strzelał Lubambo Musonda.

1
75'

Śląsk Wrocław zdecydowanie ruszył do ataku. Lechia zepchnięta do defensywy.

12
5
1
3
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
Tak
Nie
4
3
3
1
72'
ZMIANA
4
2
2
3
3
71'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Krzysztof Mączyński.

Krzysztof Mączyński wykorzystał rzut karny, chociaż Dusan Kuciak był blisko obrony tego uderzenia.

32
18
3
4
16
70'

Jest rzut karny!

19
8
2
4
12
69'

Trwa analiza VAR, czy Śląskowi należy się rzut karny.

8
6
5
2
8
69'

Rzut karny dla Śląska! Sędzia uznał, że faulowany był Michał Chrapek.

16
5
3
1
8
68'

A jednak. Pokazał się Filip Raicević. Napastnik Śląska oddał strzał głową, po którym znakomicie interweniował Dusan Kuciak.

4
1
2
67'

Wrocławianie mają problem z tym, aby wypracować sobie dobrą okazję strzelecką.

4
2
2
2
2
64'

Teraz zaatakowała Lechia. Goście prowadzili grę w okolicy pola karnego WKS-u, lecz zabrakło już strzału na bramkę.

2
3
2
2
2
61'

Gra toczy się na połowie Lechii. Goście bardzo solidnie prezentują się w defensywie.

1
1
1
1
1
58'
ZMIANA
58'

Po dośrodkowaniu Krzysztofa Mączyńskiego  z rzutu wolnego niecelnie główkował Israel Puerto.

3
3
3
3
3
56'

Po szybkiej akcji Śląska z dystansu strzelał Erik Exposito. Został jednak zablokowany.

1
1
1
1
1
54'

Z rzutu wolnego Maciej Gajos strzelił w mur.

2
2
2
2
2
54'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Israel Puerto.

5
2
2
2
2
52'

Śląsk stara się atakować skrzydłami. Przed chwilą niedokładne dośrodkowanie Przemysława Płachety.

7
6
2
2
2
50'

Śląsk ma problemy w defensywie, a Lechia szuka okazji do podwyższenia prowadzenia.

2
48'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego Filipa Mladenovicia, po którym minimalnie niecelnie główkował Flavio Paixao.

3
3
2
2
3
46'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Flavio Paixao. Asystował mu Filip Mladenović.

Kapitalne dogranie Mladenovicia w pole karne Śląska, gdzie na piłkę nabiegł Flavio Paixao i z kilku metrów skierował ją do bramki. 2:0 dla Lechii!

25
11
3
9
15
46'

Początek drugiej połowy.

3
2
2
1
1
45+5'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Maciej Gajos.

Lechia Gdańsk
10
2
3
4
6
45+3'

Przemysław Płacheta dogrywał w pole karne Lechii. Zabrakło już jednak strzału na bramkę.

3
1
2
45+1'

Ogromne zamieszanie przed bramką Śląska po dośrodkowaniu z rzutu rożnego! Wyratowali się wrocławianie, ale sędzia i tak odgwizdał spalonego.

8
2
1
1
4
45'

Doliczone siedem minut.

2
3
7
1
5
45'

Nie ma czerwonej kartki. Jest rzut wolny dla Lechii.

2
3
4
3
8
44'

Sędzia sprawdza, czy Lubambo Musonda powinien zostać ukarany czerwoną kartką.

8
4
6
2
4
43'

Trwa chyba analiza VAR czy Lubambo Musonda nie powinien zostać ukarany czerwoną kartką. A piłkarz Lechii dalej jest opatrywany.

3
2
3
3
3
43'

Pomocy medycznej potrzebuje jeden z piłkarzy Lechii. Chwilowa przerwa w grze.

1
1
1
3
2
42'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Lubambo Musonda.

4
1
1
1
2
40'

Na spalonym Flavio Paixao. Zanosiło się na groźną akcję Lechii.

3
1
1
39'

Z dystansu strzelał Dino Stiglec. Został jednak zablokowany.

4
1
1
38'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie główkował Michał Nalepa.

1
1
1
1
37'

Filip Mladenović dośrodkował z rzutu rożnego, ale wrocławianie wybili piłkę. Lechia jednak już rozgrywa kolejną akcję.

3
1
34'

Dobre podanie otrzymał Tomasz Makowski, ale jego strzał z dystansu był już niecelny.

1
1
1
1
1
34'

Z dystansu niecelnie strzelał Krzysztof Mączyński.

1
1
1
1
33'

Nieco spokojniejszy fragment spotkania i sporo gry w środkowej strefie.

31'

Wrocławianie spokojnie rozgrywają piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

2
1
2
1
6
28'

Śląsk ma przewagę, ale Lechia Gdańsk solidnie prezentuje się w defensywie.

5
4
3
2
5
26'

W polu karnym miejsce wywalczył sobie Erik Exposito. Jego uderzenie było jednak niecelne.

5
1
1
24'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Tomasz Makowski. Pomocy medycznej potrzebuje Lubambo Musonda.

1
2
4
7
24'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Śląska, po którym niecelnie główkował Mario Maloca.

1
1
2
22'

Szuka gola Śląsk Wrocław. Najpierw akcja Przemysława Płachety i piłka wybita przez Filipa Mladenovicia. Potem jeszcze niecelny strzał z dystansu.

2
19:56

1
1
21'

Lechia Gdańsk zbyt długo rozgrywała piłkę w okolicy linii pola karnego Śląska i futbolówkę przejął Lubambo Musonda.

1
1
1
20'

Z 20 metrów po szybkiej akcji Śląska strzelał Krzysztof Mączyński. Uderzenie zablokowali zawodnicy Lechii.

6
2
1
1
19'

Z pierwszej piłki, tuż zza pola karnego, strzelał Jakub Łabojko. Uderzenie było jednak niecelne.

3
3
1
2
1
17'

Nie ma rzutu karnego, gramy dalej.

7
2
3
2
10
16'

Mamy analizę VAR. Sędzia sprawdza, czy przyznać Śląskowi rzut karny po zagraniu piłki ręką.

4
1
2
3
15'

Dusan Kuciak wyszedł z bramki i wybił piłkę. Dobrze spisał się bramkarz Lechii.

4
2
14'

Lubambo Musonda wpadł w pole karne Śląska, dograł do Erika Exposito, lecz ten stracił piłkę.

2
3
13'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Przemysława Płachety piłkę wypiąstkował Dusan Kuciak. Po chwili z dystansu niecelnie strzelał Jakub Łabojko.

3
1
1
11'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Rafał Kobryń.

3
1
3
6
9'

Śląsk Wrocław rozgrywa teraz piłkę na połowie Lechii. Po dograniu w pole karne niecelnie główkował Krzysztof Mączyński.

6
2
8'

Gol uznany, Lechia Gdańsk prowadzi 1:0.

7
6
1
3
7'

Mamy jeszcze analizę VAR.

1
1
3
2
5
6'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Flavio Paixao. Asystował mu Conrado Buchanelli Holz. 1:0 dla Lechii! Błąd w defensywie Śląska. W polu karnym Conrado uciekł rywalom, po rykoszecie dograł do Flavio Paixao, a ten z bliska skierował piłkę do bramki.

35
26
2
4
16
5'

Matus Putnocky wybiegł z bramki i wybił piłkę. Na spalonym i tak jednak był Flavio Paixao.

2
1
5
4'

Sporo teraz gry w środkowej strefie boiska.

1
2
1
2
4
1'

Wrocławianie od początku spotkania zdecydowanie ruszyli do ataku.

8
2
1
3
2
19:56

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.