3
2
15
90'

Już jesteśmy po drugiej stronie. Rymaniak dogrywał, uderzał z pola karnego Hateley. Trafił jednak w obrońcę!

4
3
2
4
90'

Jedna z nielicznych akcji Lechii. Strzelał Mladenović, Plach pewnie w bramce.

7
4
2
1
5
86'

Hateley dośrodkował, ale Badia nie był w stanie wbić piłki do siatki. Piast w ataku!

8
2
2
2
7
86'
86'

Konczkowski dośrodkował, głową uderzał Felix. Kuciak bez problemów złapał piłkę.

6
4
1
5
83'

Piast w ataku, goście mają coraz mniej czasu na doprowadzenie do remisu.

6
1
2
81'

Hateley uderzył po krótko rozegranym rzucie wolnym. Piłka w niewielkiej odległości minęła bramkę Kuciaka.

8
4
1
3
79'

Będzie rzut wolny dla Piasta z ok. 20 metrów. W twarz został kopnięty Hatetely.

1
76'

Felix miał wymarzoną okazję. Po dograniu Rymaniaka strzał z dziesięciu metrów kapitalnie obronił Kuciak!

10
1
1
1
5
75'

Już tylko kwadrans pozostał Piastowi, aby doprowadzić do remisu. Lechia przeniosła ciężar gry na połowę gości.

5
2
2
2
4
72'

Lechia Gdańsk. Schodzi: Conrado. Wchodzi: Karol Fila.

10
2
4
2
3
72'

Piast na moment zamknął Lechię w jej polu karnym. Teraz jednak gospodarze spokojnie rozgrywają akcje.

3
1
5
69'

Dośrodkował Rymaniak, Sokołowski uderzył głową. Kuciak złapał piłkę.

8
3
3
2
5
67'

Felix uderzał z pola karnego i ponownie został zablokowany. To już czwarty raz.

6
3
3
1
4
66'
66'

Piast chce ruszyć do ataku, inne plany ma Lechia, która wciąż chce dominowac.

6
2
1
1
5
64'
63'

Gol! Strzelił Flavio Paixao. Asystował mu Jaroslav Mihalik. Piast źle wyprowadził piłkę, odzyskał ją Nalepa. Podał do Mihalika, ten dośrodkował, a Paixao z pięciu metrów uderzył do bramki. 1:0!

70
36
10
15
15
62'

Cały czas gra najczęściej toczy się w środku pola. Tutaj zbyt wielu goli raczej nie zobaczymy.

1
58'

Korun opatrywany poza linią. Piast na moment w dziesiątkę.

3
3
2
1
57'

A teraz z pola karnego starał się uderzać Tom Hateley. On również został zablokowany.

2
7
2
57'

Sprytne dogranie z rzutu wolnego do Felixa, ten jednak po raz kolejny został zablokowany.

6
1
5
2
3
54'

Sprzed pola karnego uderzał Felix, piłka o pół metra minęła bramkę.

6
3
4
1
3
53'

Akcja Lechii przerwana. Gajos znalazł się na spalonym.

5
1
2
2
51'

Żółtą kartkę otrzymał Zlatan Alomerović. To jednak rezerwowy bramkarz otrzymał kartkę.

6
9
1
1
4
50'

Nabroiła ławka gospodarzy. Jeden z członków sztabu szkoleniowego zobaczył żółtą kartkę.

3
4
1
49'

Kontra Lechii, Urbański do Conrado, którego uprzedził wracający Rymaniak.

2
2
48'

Powoli wchodzimy w 2. połowę. Piłkarze rozgrzewają silniki. Wkrótce będzie się działo.

1
4
2
46'

Wracamy do gry!

1
20:20

1
1
1
45'

Po dograniu z rogu głową ponad bramką uderzył Parzyszek.

5
1
1
1
44'

Jak to nie wpadło? Felix uderzył  ok. 11 metrów. Trafił w nogę Kobrynia i to uratowało Lechię!

6
2
4
1
43'

Błąd Kuciaka, pod bramką Lechii powstało zamieszanie. Strzał Felixa zablokował Nalepa.

5
3
4
40'

Z ok. 25 metrów uderzył Urbański, piłkę złapał Plach.

10
1
1
1
1
40'

Dośrodkowanie wzdłuż piątego metra, akcję zamykał Felix. Strzał głową trafił w boczną siatkę. Piast blisko premierowego trafienia.

5
2
5
2
39'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kristers Tobers.

Lechia Gdańsk
6
5
1
1
1
36'

Sprzed pola karnego starał się uderzać Parzyszek. Skiksował, piłka dotarła do Felixa, ten był jednak na spalonym.

1
33'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Flavio Paixao! Mocny strzał Portugalczyka, piłka odbiła się od poprzeczki! Wciąż 0:0!

22
17
12
12
27
32'

Rzut karny dla Lechii! W "szesnastce" Milewski przewrócił Conrado!

14
3
7
3
8
30'

Groźnie mogło być pod bramką Piasta. Gościom udało się wyjść z opresji. Będzie rzut rożny.

4
1
2
1
2
28'

Do dośrodkowania doszedł Tobers, uderzenie głową poszybowało wprost w ręce Placha.

7
2
27'

Parzyszek staranował Nalepę. Wciąż bez kartek, ale wkrótce można się ich spodziewać.

3
1
5
4
4
25'

Gajos dośrodkował z prawej strony, Flavio Paixao uderzał głową. Piłka w bezpiecznej odległości minęla bramkę.

6
2
2
2
23'

Mogło być 0:1! Z pola karnego tuż ponad bramką uderzał Jorge Felix!

5
3
6
2
21'

Gajos zdecydował się na uderzenie z rzutu wolnego z boku pola karnego. Piłka minęła już Placha, ale spadła na górną siatkę.

1
1
4
1
20'

Tuszyński wcześniej staranował bandę, teraz Paixao.

1
6
2
1
1
18'

Sprzed pola karnego uderzał Felix, piłka poszybowała daleko od celu.

6
1
2
1
15'

A teraz znowu Lechia przeważa. Jednak w dalszym ciągu bez celnych uderzeń.

8
3
5
2
6
13'

Sprzed pola karnego uderzył Milewski, daleko od celu. Tyle dobrze, że piłka nie wyleciała na aut, bo w poprzedniej serii tak bywało.

5
3
3
3
3
12'

Tuszyński ponownie na bandach. Tym razem nic nie uszkodził.

3
3
1
2
11'

Piast na dłużej pod polem karnym Lechii, ale zabrakło uderzenia na bramkę Kuciaka.

2
5
3
1
9'

Lechia przeniosła ciężar gry na połowę Piasta. Gospodarze jednak nie potrafią zagrozić Plachowi.

3
2
1
3
6'

Pierwszy strzał w meczu,  ok. 15 metrów uderzył Mladenović. Ponad poprzeczką. Będzie rzut rożny.

5
1
1
1
1
5'

Waldemar Fornalik ze spokojem obserwuje mecz przez gustowne okulary. Na boisku niewiele się dzieje.

5
7
3
2
3
3'

Od pierwszej minuty piłkarze uważnie wymieniają podania. Nikt nie chce na początku popełnić kosztownego błędu.

2
2
3
1
3
1'

Tuszyński zdemontował bandę reklamową . Nie zajął się naprawą, uciekł z miejsca zdarzenia.

3
7
5
2
2
20:20

Piszecie w listach do redakcji, aby nie cytować piłkarzy, bo to co mówią przed wejściem na murawę to ich prywatna sprawa. Dlaczego? To sól piłki!

1
2
1
20:20

- Oooooogiiiiieeeeeeeeńńńń - krzyknął jeden z zawodników wychodząc na murawę. A my czekamy na fajerwerki.