Kun posłał piłkę z lewego skrzydła, Lewczuk nie chciał ryzykować i wybił ją na korner.

6
6
6
88'

Jędrzejczyk zgrał piłkę w pole bramkowe, ale przytomnie zachował się Szumski, który pewnie złapał futbolówkę.

19
13
9
9
10
88'

Legia prowadzi grę, a Raków broni się na własnej połowie.

14
13
6
5
14
87'

Kante wysoko podniósł nogę, ale sędzia nie użył gwizdka.

6
6
6
6
17
86'

Dośrodkowanie Vesovicia, Tudor wybija piłkę na korner.

9
4
3
1
2
82'

Brown Forbes mógł mieć wejście smoka! Oddał techniczny strzał, ale pięknie interweniował Majecki.

17
5
4
9
13
81'

. Schodzi: Petr Schwarz. Wchodzi: Felicio Brown Forbes.

80'

Niecelne uderzenie Tudora z dystansu. Piłka przeleciała daleko od celu.

5
3
2
2
4
79'

Gol! Strzelił Petr Schwarz.

2:2! Schwarz pewnie wykonał jedenastkę! Majecki rzucił się z prawo, a strzelec posłał piłkę przy lewym słupku. A to nie jest koniec emocji!

Raków Częstochowa
149
78
14
14
32
77'

Drugi rzut karny dla Rakowa! Faulowany był Miłosz Szczepański! Przewinił Luquinhas.

7
74'

Gol! Strzelił Jose Kante. Asystował mu Walerian Gwilia. Gwillia napędził akcję Legii i podał piłkę do Luquinhasa. Rezerwowy gości dostał podanie zwrotne i oddał strzał - z uderzenia zrobiła się ładna asysta, bo Kante  bliskiej odległości wbił futbolówkę do bramki Szumskiego! 2:1 dla Legii!

7
73'

Prosta strata Karbownika. Gospodarze ruszyli do natarcia, lecz strzał Schwarza nie został skierowany w światło bramki.

7
3
1
1
2
71'

Babenko zablokował strzał Vesovicia.

1
2
2
5
69'

. Schodzi: Daniel Bartl. Wchodzi: Patryk Kun.

9
2
4
1
5
66'

Strzał Gwilli z półobrotu. Pewnie broni Szumski.

7
2
4
4
4
64'

Bartl przegrywa pojedynek z Majeckim! Powinien wyprowadzić beniaminka do prowadzenie.

9
8
5
7
9
63'

Kante przypadkowo kopnął rywala w głowę. Rzut wolny dla częstochowian.

2
2
9
3
7
61'

Przeciągnięte dośrodkowanie Karbownika. To nie tak miało wyglądać w tej akcji.

1
4
2
60'

Mocny strzał Kante z dystansu. Piłka leciała w środek bramki, a ten stał dobrze ustawiony Szumski.

10
3
3
4
4
59'

Małe zamieszanie w polu karnym Rakowa. Legioniści nie zdołali jednak uderzyć na bramkę Szumskiego. Jeden ze stoperów wybił piłkę poza plac gry.

8
3
5
3
3
57'

Kapitalna wrzutka z narożnika boiska. Jach główkował, piłka leciała do siatki, jednak znakomicie w bramce spisał się Majecki! Dużo się dzieje!

5
3
2
1
3
56'

Szczepański strzelił zza pola karnego, ale piłkę odbił Majecki.

8
4
3
1
3
54'

Po emocjonującym początku drugiej połowy teraz gra trochę się uspokoiła.

4
3
1
1
2
54'
19:58

2
1
2
2
3
50'

I jesteśmy już przy drugiej bramce. Wszołek oddał strzał obok słupka.

12
9
7
7
10
49'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Daniel Bartl! Ale pudło Bartla! Wykonał podcinkę za mocno i piłka przeleciała nad poprzeczką!

37
27
19
34
67
48'

Żółtą kartkę otrzymał Artur Jędrzejczyk.

Faulował Jędrzejczyk.

36
17
10
6
19
48'

Rzut karny dla Rakowa!

45
20
8
5
16
46'

Gol! Strzelił Luquinhas.

Fantastyczny początek drugiej połowy! Zamieszanie w polu karnym Rakowa wykorzystał Luquinhas, który wyrównał stan meczu! Mamy remis!

Legia Warszawa
41
31
11
27
82
46'
czas Druga połowa
19:58

Oba zespoły wracają na boisko w Bełćhatowie. W zespole Rakowa szykuje się zmiana.

1
2
2
2
45+1'

Luquinhas przewrócił się w okolicach pola karnego Rakowa, ale faulu nie było.

14
4
2
5
8
45'

Doliczona została jedna minuta.

8
3
3
1
3
44'

Zbliżamy się do końca pierwszej połowy. Raków dotrwa do przerwy?

17
4
5
6
5
41'

Rosołek wyłożył piłkę Kante. Zawodnik Legii nie zdążył oddać strzału! Wciąż 1:0 dla beniaminka.

16
5
5
6
7
41'

Centra Antolicia, ale zabrakło strzału.

6
6
8
3
3
40'

Dłuższa akcja Legii została zakończona faulem na Vesoviciu. Będzie szansa do dośrodkowania ze stojącej piłki.

1
38'

Luquinhas podał piłkę do Kante, ale ten był na pozycji spalonej. Sędzia użył gwizdka gdy futbolówka była już w posiadaniu Szumskiego.

2
4
1
3
36'

Kante lepszy od Babenki. Zawodnik Legii zagrał piłkę do Vesovicia, ten momentalnie szukał podaniem Rosołka, ale napastnik Legii nie zamknął akcji.

11
8
5
3
7
35'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Karbownik.Ostry atak Karbownika na Malinowskim i żółta kartka dla młodego zawodnika z Warszawy.

14
4
5
7
7
34'

Świetna wrzutka z narożnika boiska! Kościelny nieznacznie chybił.

3
2
7
3
3
33'

Odważna próba Tudora z dalszej odległości. Piłka odbiła się od jednego z Legionistów i mamy korner.

8
4
8
4
4
Czy zobaczymy bramkę jeszcze w pierwszej połowie?
2
30'

Groźnie w polu karnym przyjezdnych! Schwarz jednak skiksował, a drugiej okazji do strzału już nie dostał.

5
4
3
5
8
29'

Legia próbuje zaskoczyć piłkarzy Rakowa dośrodkowaniami. Wszołek wrzucił celnie na głowę Kante, ale na posterunku Szumski.

5
26'

Niezłe dośrodkowanie Karbownika, ale Kante nie dopadł do piłki. Kilkanaście sekund później piłkę wrzucał Vesović, lecz zrobił to dużo gorzej od młodszego kolegi.

2
8
2
3
25'

Dwie ważne interwencje Szumskiego po strzałach gości. Legia musi podkręcić tempo.

9
4
3
3
5
22'

Gol! Strzelił Sebastian Musiolik. Asystował mu Petr Schwarz.

Niespodzianka! Schwarz dośrodkował piłkę z prawego skrzydła, a Musiolik doskonale wyskoczył do główki i mamy 1:0! Majecki bezradny, uderzenie było silne. Raków prowadzi!

146
87
22
16
25
21'

Bartl dał się sfaulować Wszołkowi. Mądre zagranie zawodnika gospodarzy.

12
3
5
3
3
20'

Legioniście konsekwentnie rozgrywają piłkę i szukają wolnej przestrzeni. Częstochowianie jednak nie popełniają błędów.

2
2
2
1
2
17'

Lewczuk doskonale przeczytał zagranie Babenki. Pomocnik Rakowa ruszył z kontratakiem, ale nie dostarczył piłki do Musiolika.

5
2
1
2
16'

Teraz dla odmiany dośrodkował Wszołek, lecz zrobił to niedokładnie. Piłka przeleciała zbyt wysoko.

1
1
5
1
15'

Dośrodkowanie Vesovicia z prawej strony, jednak Luquinhas przegrał pojedynek główkowy i nie zdołał uderzyć.

1
2
4
13'

Legia prowadzi grę, ale nie stworzyła jeszcze klarownej sytuacji. Raków czeka na własnej połowie i próbuje wyprowadzać kontrataki.

4
4
2
2
12'

Ładna piłka w kierunku Vesovicia. Prawy obrońca Legii próbował nabić Bartla, jednak ta sztuka mu się nie powiodła i od bramki zacznie Szumski.

3
1
2
4
11'

Sapała nieprzepisowo zatrzymał Martinsa. Piłkarz Rakowa nie obejrzał od sędziego żółtej kartki.

1
2
2
5
2
9'

Dobra wrzutka Antolicia. Luquinhas wygrał pojedynek powietrzny z defensorem Rakowa, lecz nie trafił czysto w piłkę.

3
2
3
8'

Tudor odebrał piłkę rozpędzonemu Karbownikowi. Po chwili jeden z gości go sfaulował.

1
6'

Po wykonaniu rzutu rożnego drużynie beniaminka nie stała się żadna krzywda.

1
2
3
3
1
5'

Martins pokusił się o uderzenie zza pola karnego, piłka odbiła się od jednego z częstochowian i wypadła na rzut rożny.

1
2
1
4'

Gra toczy się w środkowej części boiska. Ambitna walka z obu stron.

1
4
2'

Nieudany strzał z dystansu Jose Kante. Piłka znalazła się na aucie.

3
6
5
2
3
2'

Wszołek ruszył prawym skrzydłem, ale zatrzymał go Jach. Znakomity wślizg obrońcy Rakowa.