Strzał Gytkjaera, kolejna świetna obrona Kuciaka.

6
12
90+1'

Gol! Strzelił Filip Marchwiński. Asystował mu Juliusz Letniowski.

To mamy po meczu! Mocny strzał Marchwińskiego pod poprzeczkę i Lech prowadzi 2:0!

236
121
18
19
50
90'

Arbiter przedłużył mecz o minimum 5 minut.

31
8
10
10
25
90'

Powinien być remis! Lipski rozkręcił akcję, podał piłkę do Mladenovicia, ten oddał mu ją i Lipski strzelił metr od bramki!

37
25
14
10
26
88'
36
14
13
11
13
85'

Kuciak obronił strzał Tiby.

41
11
5
7
32
83'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Dusan Kuciak.

Lech poznań dopiął swego! Na strzał z dystansu zdecydował się Jakub Moder, którego potężny strzał uderzył w słupek. Piłka niefortunnie odbiła się od pleców Kuciaka i bohater Lechii autorem gola samobójczego. Mimo wszystko to z pewnością kandydat na gracza kolejki!

Lechia Gdańsk
252
130
29
42
88
82'

Szybka akcja Lecha Poznań. Po strzale Jóźwiaka, od bramki Kuciak.

8
80'

Strzał Kostewycza, doskonała obrona Kuciaka! To co robią Kuciak i Nalepa jest wprost niewyobrażalne!

31
8
7
5
27
79'

Lech Poznań oddał jak dotąd 33 strzały, przy 6 Lechii Gdańsk.

33
17
13
7
14
79'

Serb może kontynuować grę. Od bramki Kuciak.

22
7
6
6
11
78'

Niecelny strzał Ramireza. Na boisku leży Mladenović.

12
2
8
14
12
77'

Na trybunach 12 693 widzów.

29
12
8
4
5
77'

Lechia Gdańsk. Schodzi: Maciej Gajos. Wchodzi: Kenny Saief. To debiut reprezentanta USA w PKO Ekstraklasie.

23
11
5
5
9
76'

Strzał Pedro Tiby, piłka przeszła daleko obok bramki Kuciaka.

18
8
6
4
12
76'

Siedemnasty rzut rożny Lecha. Lechia oddaliła na chwilę piłkę.

13
5
2
2
16
76'

I kolejny rzut rożny, znów Gajos w roli bramkarza.

14
5
3
4
13
75'

Kolejny krótko rozegrany rzut rożny Lecha. Piłkę na siebie przyjął Gajos. Pełne poświęcenie Lechii.

21
5
3
3
13
74'

Czternasty rzut rożny dla Lecha, ale poradzili sobie piłkarze Lechii.

21
6
5
4
10
74'

Michał Nalepa głową obronił potężny strzał Tiby. Na razie obrońca Lechii jest zdecydowanie piłkarzem meczu.

24
5
7
6
11
73'

Drugi celny strzał Flavio Paixao. Piłkę po koźle złapał bramkarz Lecha.

25
8
8
9
15
73'

Lechia ciągle się umiejętnie broni, choć mocno pachnie bramką dla Kolejorza.

22
5
4
7
10
72'

Tiba przedarł się przez obronę Lechii, jednak wywalczył tylko rzut rożny.

20
9
7
5
9
71'

Pierwszy celny strzał Lechii i od razu duże zagrożenie dla Lecha! Strzał Flavio Paixao obronił van der Hart.

28
10
13
6
20
69'

Żółtą kartkę otrzymał Filip Marchwiński. Za próbę wyłudzenia rzutu rożnego. Bez kontaktu z Gajosem padł jak porażony w polu karnym Lechii.

17
14
5
6
13
67'

Jedna z nielicznych okazji dla Lechii. Lipski podawał piłkę do Zwolińskiego, czujnie obrońcy Lecha.

23
11
4
5
12
67'

Powinien być gol dla Lecha Poznań! Strzał Tiby obronił nogami Kuciak, dobijał Ramirez - niecelnie!

28
14
6
8
27
66'

Gramy dalej!

54
17
5
4
13
66'

komentarz

Sędzia będzie rozmawiał o całej sytuacji z delegatem. Na stadionie nie ma warunków do gry.

24
8
8
7
42
komentarz

Race lądują też na murawie. Z pewnością posypią się drakońskie kary dla klubów.

23
9
9
11
58
66'

Dym na sektorach, piłkarze zeszli do szatni. Nie chcemy oglądać takich scen!

28
16
8
13
78
66'

Mecz przerwany, piłkarze schodzą do ławek rezerwowych!

29
11
8
6
65
65'

Do kibiców Lechii apelował o spokój Flavio Paixao.

53
13
3
4
12
64'

Kibice obu drużyn rzucają racami. Mecz przerwany.

11
8
12
7
38
63'

Akcja Jóźwiaka i Ramireza, najpierw piłkę złapał Nalepa, a następnie złapał ją Kuciak.

10
5
5
3
9
61'

Po akcji Mladenovicia, zablokowany strzał Paixao.

11
5
1
3
12
59'
58'

Lechia Gdańsk. Schodzi: Conrado. Wchodzi: Patryk Lipski.

9
3
1
2
1
58'

I kolejny strzał Lecha. Techniczny strzał Tiby, od bramki Kuciak.

15
4
2
4
10
57'

Tym razem strzelał Puchacz, kolejny raz bohaterem Lechii Nalepa, który wybił piłkę głową.

14
7
2
2
6
57'

W pole karne piłkę wrzucał Kostewycz, piłkę wybił Nalepa.

11
5
2
3
5
56'

Kamiński podał piłkę do Gytkjaera, ten jednak przeniósł piłkę nad poprzeczką.

10
4
4
6
10
55'

Przewaga Lecha wzrasta, choć nic z tego nie wynika.

10
5
5
3
12
52'

Strzał Gytkjaera zablokował Maloca.

18
5
3
5
7
51'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Karol Fila. Przerwał kontratak Lecha Poznań. Nieodpowiedzialne zachowanie młodzieżowca Lechii.

47
14
7
7
32
50'

Dośrodkowywał Tiba, wprost na głowę Nalepy.

6
6
5
3
11
49'

Szansa LEcha! Uderzał Ramirez, piłkę zablokował Nalepa! Kolejny rzut rożny dla Lecha.

11
3
4
1
7
48'

Gajos nie utrzymał piłki na boisku. Od bramki Lech.

9
5
2
1
1
47'

Wrzutkę Kamińskiego zablokował Conrado. Aut dla Lecha.

7
1
1
3
czas Druga połowa
17:24

Piłkarze obu drużyn zmierzają w kierunku murawy.

17
3
1
45+3'

Dramatyczne wykonanie rzutu wolnego przez Puchacza. Piłka przeleciała daleko obok bramki.

8
11
6
2
8
45+2'

Żółtą kartkę otrzymał Mario Maloca. Za faul na Tibie. Wyraźnie spóźnił się z interwencją.

15
5
4
6
45'

Arbiter doliczył minimum 2 minuty do czasu gry.

9
7
5
1
1
42'

Tym razem gdańszczanie wygrali piłkę po rzucie rożnym bitym przez Lecha.

15
4
1
5
15
41'

Doskonała szansa Muhara! Kolejna świetna interwencja Kuciaka, który wyjął piłkę z okienka bramki!

32
14
7
8
19
40'

Doskonały powrót i interwencja defensywna Mladenovicia, który z premedytacją zabrał piłkę Tibie.

9
2
4
4
5
39'

Potężny strzał Daniego Ramireza! Piłka przeleciała obok spojenia słupka z poprzeczką!

12
6
10
4
3
38'

Żółtą kartkę otrzymał Karol Fila. Za faul na Kostewyczu.

14
7
4
4
10
37'

Dogranie piłki do Flavio Paixao, ten na minimalnym spalonym.

12
4
3
2
8
35'

Kontrowersja w Poznaniu. Dwóch piłkarzy Lechii ucierpiało przy interwencjach - Fila został kopnięty, Nalepa nabity przez piłkę. Sędzia przerwał akcję Lecha.

7
1
10
3
9
34'

Piłkę dogrywał Ramirez, strzelał Puchacz, jednak nieskutecznie.

9
8
3
5
4
33'

Krótko rozegrany rzut rożny, piłkarze z Poznania wywalczyki kolejny "korner". Dusan Kuciak protestuje, gdyż twierdzi że był faulowany . Zderzył się z Gytkjaerem, który ucierpiał przy interwencji.

7
8
6
3
33'

Piłkę dogrywał Puchacz, Michał Nalepa przeciął podanie, wybijając na rzut rożny.

5
1
5
2
30'

Żółtą kartkę otrzymał Karlo Muhar. Ostro sfaulował Macieja Gajosa. Wprost skasował rywala. To szósta żółta kartka dla Muhara w tym sezonie.

Lech Poznań
9
2
3
3
8
30'

Kolejny rzut rożny Lecha, tym razem piłkarze Lechii szybko wyjaśnili sytuację.

8
2
2
2
3
30'

Rzut rożny Lecha i doskonała interwencja Kuciaka po strzale głową Gytkjaera.

12
4
2
3
29'

Strzał z dystansu Jóźwiaka. Z trudem skaczącą piłkę na rzut rożny odbił Kuciak.

12
4
4
2
28'

Kostewycz podał piłkę do Ramireza, od którego się jednak tylko odbiła piłka. Od bramki Dusan Kuciak.

5
8
3
1
3
27'

Na strzał z dużego dystansu zdecydował się Nalepa, który jednak przymierzył nad poprzeczką.

2
2
3
27'

Ciekawa akcja Conrado, zejście przed pole karne, jednak jego strzał zostal zablokowany.

2
3
3
1
3
24'

Rzut rożny Mladenocicia, po strzale głową piłkę złapał van der Hart.

9
5
3
2
10
23'

Gajos podał piłkę do Conrado, Brazylijczyk oddał strzał, jednak został on zablokowany przez Kamińskiego.

9
4
1
1
5
22'

Kolejna akcja Lecha. Tiba strzelił bardzo delikatnie, Kuciak nie miał problemów z interwencją.

13
9
5
2
5
19'

Centrostrzał Puchacza, czujny Kuciak wybił piłkę.

13
6
6
1
4
19'

Tym razem celnie strzelał Tiba, wprost w Kuciaka.

7
4
2
1
2
18'

I mamy celny strzał Lecha. Po rzucie rożnym uderzał Satka, jego strzał głową był jednak zbyt lekki, by pokonać Kuciaka. Lech ma przewagę.

6
3
3
2
5
17'

Powinno być 1:0! Po podaniu Tiby, po rykoszecie piłka trafiła do Gytkjaera. Jego stezał został jednak zablokowany.

23
15
9
10
14
14'

Na razie bardzo szybki mecz. Obie drużyny są usposobione ofensywnie, brakuje jednak dokładności, w czym na pewno nie pomaga bardzo śliskie boisko w Poznaniu.

12
4
7
4
1
13'

Długie podanie Mladenovicia w stronę Paixao, w okolicach pola karnego czujny Rogne.

16
4
6
6
5
11'

Żółtą kartkę otrzymał Thomas Rogne. Za uderzenie łokciem w szyję Dusana Kuciaka.

Lech Poznań
15
7
7
6
17
10'

Krótko rozegrany rzut rożn Lecha, zamieszanie w polu karnym i faul Rogne na Kuciaku.

7
6
2
3
10
10'

Zmarnowany rzut wolny Lecha. Poznaniacy po chwili wywalczyli rzut rożny.

6
10
4
4
11
9'

Jóźwiak faulowany przez Mladenovicia około 20 centymetrów od linii pola karnego. Zasłużony rzut wolny dla Lecha, o karnym nie było mowy.

9
4
4
4
10
5'

Zza pola karnego strzelał Tiba, doskonała interwencja obrońcy Lechii Gdańsk, Mario Malocy!

14
4
1
3
6
4'

Flavio Paixao na spalonym.

10
4
3
2
8
3'

Tym razem świetna szansa Lechii! Mladenović wrzucał piłkę w pole karne w kierunku Flavio Paixao, w polu karnym pewne zachowanie Mickeya van der Harta.

25
15
2
1
8
2'

Kostewycz zgrał piłkę w pole karne, tam był Puchacz, jednak strzelił tuż obok słupka z ostrego kąta.