Hanca wrzuca piłkę z narożnika boiska, ale Jodłowiec poradził sobie do spółki z Plachem!

2
5
86'
85'

Pelle van Amersfoort strzela i... nie ma gola! Celna główka piłkarza z Krakowa, ale Plach złapał piłkę. Futbolówka na pewno nie przekroczyła linii bramkowej. Wciąż 1:0 dla Piasta!

11
5
3
7
85'

Hanca zagrał piłkę w pole karne, ale dobrze ustawiony był Czerwiński.

8
3
4
4
8
81'

Dośrodkowanie Parzyszka i Siplak wybija piłkę na korner! Gramy w dwie strony, liczymy na kolejne gole!

8
4
2
2
5
80'

Odbiór i błyskawiczna kontra! Trzech na trzech, ale Badia wolał oddać strzał i nie skierował piłki w światło bramki. Piast mógł "zabić" mecz.

1
3
3
3
79'

Cracovia trochę przycisnęła. Za chwilę Pasy wykonają rzut rożny.

6
1
2
1
4
78'

Na stadionie znajduje się 4 176 widzów.

7
6
5
78'

Cracovia. Schodzi: Janusz Gol. Wchodzi: Tomas Vestenicky.

77'

Trudne dośrodkowanie Hancy dla bramkarza. Plach jednak ponownie na posterunku!

3
1
2
4
77'

Hanca oddał strzał z 17. metra. Piłka nieznacznie minęła prawy słupek bramki Placha.

1
2
1
1
4
75'

Ładny i celny strzał Lopesa z dystansu. Plech jest jednak świetnym bramkarzem i spokojnie wyłapał uderzenie.

3
1
3
3
73'

Piłka sprawiła teraz psikusa gliwiczanom. Podskoczyła na murawie i Kirkeshov kompletnie się pogubił.

5
1
3
2
4
72'

Żółtą kartkę otrzymał Cornel Rapa.Felix faulowany przez Rapę. Zasłużona żółta kartka.

8
1
3
3
5
69'

Felix faulowany przez Helika. Stoper gości pokazuje, że trafił w piłkę.

1
2
1
1
67'

Krakowianie w ataku pozycyjnej. Czasu coraz mniej, więc trzeba zaatakować.

6
4
2
2
4
66'

Cracovia. Schodzi: Kamil Pestka. Wchodzi: Michal Siplak.

7
3
5
3
3
66'

Cracovia. Schodzi: Ivan Fiolić. Wchodzi: Thiago.

9
4
3
2
3
64'

Długie i bardzo niedokładne podanie Koruna.

4
1
1
4
63'

Szykuje się podwójna zmiana w zespole prowadzonym przez Michała Probierza.

8
3
4
1
3
61'

Gol! Strzelił Sebastian Milewski. Asystował mu Bartosz Rymaniak.

Doskonałe podanie Rymaniaka do Milewskiego. Pomocnik Piasta strzelił z ośmiu metrów i piłka wpadła do siatki. Świetnym przyjęciem oszukał Rapę, Pesković był bliski od skutecznej interwencji. 1:0 dla gospodarzy!

52
22
8
17
26
58'

Dośrodkowanie z prawego narożnika prosto w ręce Placha.

6
4
1
4
3
57'

Gol miał dużo miejsca, więc oddał strzał zza pola karnego. Strzał zamienił się w podanie do Rapy. Obrońca Pasów wywalczył korner.

7
1
2
2
4
56'

Ponowie Piast w polu karnym Cracovii. Badia nie doszedł do zagrania Felixa. Ofiarny wślizg jednego z defensorów.

6
2
3
1
4
54'

Piękna interwencja Peskovicia! Badia fantastyczne wykonał rzut rożny, a Tuszyński główkował. Bramkarz gości wyciągnął bardzo trudne uderzenie!

8
4
2
2
53'

Kamil Pestka obejrzał czwarty żółty kartownik w tym sezonie, dlatego nie zagra w następnym meczu z Legią Warszawa.

5
3
2
11
53'

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Pestka.Badia faulowany przez Pestkę. Pierwsza żółta kartka w tym meczu.

8
2
2
2
6
52'

Cracovia wyprowadzała kontrę, ale zabrakło... komunikacji.

2
3
4
50'

Hateley strzelił z narożnika pola karnego, jednak Pesković spokojnie złapał piłkę.

4
1
2
1
2
49'

Piłka z głębi pola w okolice bramki Cracovii, ale na posterunku był Pestka.

4
1
3
47'

Niecelne zagranie van Amersfoorta. Zdecydowanie powinien to zrobić lepiej. Stracona szansa Pasów.

4
1
1
2
czas Druga połowa
45+1'

Zabrakło uderzenia po wykonaniu rzutu rożnego.

5
3
2
3
1
45'

Fiolić oddał strzał, piłka odbiła się od jednego z gliwiczan i mamy korner.

1
3
1
3
45'

Doliczona została jedna minuta.

2
2
1
1
1
43'

Szybka akcja Cracovii. Pestka zagrał mocną piłkę pod bramkę Piasta, ale najszybciej dopadł do niej Plach.

10
8
8
3
2
42'

Powoli zbliżamy się do końca pierwszej części gry. Na tablicy wyników jest bezbramkowy remis. Czekamy na zmianę!

1
39'

Lopes niepotrzebnie się zatrzymał i dogonił go Rymaniak. Napastnik gości powinien lepiej się zachować.

5
6
4
2
5
38'

Gliwiczanie byli długo przy piłce, jednak Cracovia nie pozwoliła na oddanie strzału. Defensywa to wielki atut drużyny Probierza.

2
1
3
6
35'

Felix mógł otworzyć wynik meczu! Ciekawe podanie Rymaniaka, ale Hiszpan zawiódł.

4
1
4
4
35'

Przeciągnięta centra Kirkeshova.

1
1
3
35'

Na szczęście piłkarze się pozbierali i gra została wznowiona.

6
3
1
34'

Ostra walka w polu karnym Piasta. Ucierpiało dwóch piłkarzy gospodarzy, więc mamy przerwę.

1
Czy w pierwszej połowie zobaczymy chociaż jednego gola?
Tak, strzeli Piast
Tak, strzeli Cracovia
Będzie 0:0
1
30'

Piękne prostopadłe podanie Hancy do Lopesa. Napastnik krakowian przegrał pojedynek z Plachem, a po zakończeniu akcji sędzia odgwizdał spalonego.

8
5
2
3
29'

Hanca zagrał futbolówkę w pole karne - tam najlepiej odnalazł się Rapa i oddał celny strzał. Taka próba nie sprawiła problemów Plachowi.

7
4
1
7
29'

Będzie rzut wolny. Piłka trafiła w rękę jednego z piłkarzy Piasta.

3
3
1
3
4
27'

Świetne wejście Pelle van Amersfoorta! Oszukał Czerwińskiego i obsłużył Hancę! Pomocnik gości jednak źle przyjął piłkę. To była doskonała szansa do zdobycia gola.

5
4
2
2
2
24'

Mikkel Kirkeskov krótko rozegrał rzut wolny. Piłkarze Piasta w łatwy sposób stracili piłkę, ale ich rywale nie zdołali wyprowadzić kontrataku.

3
4
2
4
5
21'

Przewrotka Rymaniaka! Piłka leciała obiecująco, ale przeleciała zbyt wysoko.

2
20'

Gerard Badia strzelił zza pola karnego. Futbolówka leciała jednak bardzo wolno i Pesković nie mógł mieć żadnych problemów.

1
1
1
3
2
19'

Felix wyłożył piłkę do Turzyńskiego. Napastnik gliwiczan oddał natychmiastowy strzał, lecz Rapa zablokował uderzenie.

4
2
4
18'

Role się odwróciły. Teraz to Cracovia gra w ataku pozycyjnym, a Piast czeka na własnej połowie.

3
1
2
16'

Kolejna próba przyjezdnych. Jeden z pomocników jednak zbyt mocno posłał piłkę do Lopesa.

6
3
4
2
2
15'

Małe zamieszanie w polu karnym Piasta, ale Czerwiński wyjaśnił sytuację.

1
1
1
1
15'

Pestka pewnie uporał się z Rymaniakiem, jednak zatrzymał go Hateley. Aut dla Pasów.

2
14'

Do głosu dochodzą krakowianie. W ostatnich minutach to oni częściej są przy piłce.

1
1
3
13'

Hateley wykonał rzut rożny z lewej strony. Piłka została posłana zbyt mocno, lecz Czerwiński zdążył ją trącić i wywalczył korner z drugiego narożnika.

2
1
12'

I było groźnie! Szybka akcja Cracovii, dośrodkowanie Rapy i strzał Hancy. Na szczęście dla gospodarzy - niecelny.

4
1
1
1
3
10'

W tym momencie warto przypomnieć, że Cracovia ma najlepszą defensywę w PKO Ekstraklasie. Przed piłkarzami Waldemara Fornalika bardzo trudne zadanie. Nie będzie łatwo wbić im bramkę.

4
2
3
2
2
8'

Pasy nie potrafią wymienić kilku podań. Zdecydowanie łatwiej gra się miejscowym.

6
7
1
6'

Drugie już dośrodkowanie miejscowych z prawego skrzydła, jednak Tuszyński nie dopadł do futbolówki.

2
3
2
5'

Gliwiczanie cały czas dłużej utrzymują się przy piłce. Teraz byliśmy świadkami ostrego wejścia Lusiusza w środkowej części boiska.

1
4'

Dośrodkowanie Tuszyńskiego w kierunku Milewskiego. Obrońca gości zgrał jednak piłkę do Peskovicia.

1
2
2
3'

Piast zadomowił się na połowie Cracovii. Piłkarze Michała Probierza czekają na ruch gliwiczan. Na razie do bramki daleko.

2
2
2
3
1'

Hanca posłał piłkę za plecy Czerwińskiego, ale obrońca Piasta był bezbłędny w defensywie.

2
2
2
czas Start meczu
19:03

Piłkarze obu ekip wychodzą na murawę. Tylko chwila dzieli nas od pierwszego gwizdka sędziego!