PKO Ekstraklasa: 23. kolejka
21 lut 2020 18:00
90+4'

Piłka zatańczyła pół metra od bramki Pogoni Szczecin, którą uratowała interwencja Dantego Stipicy. Rewelacyjna obrona Chorwata po uderzeniu z bliska! Końcówka pojedynku jest szalona!

18
7
4
4
14
90+3'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Konstantinos Triantafyllopoulos za faul.

90+3'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Zvonimir Kozulj!

Tradycja w PKO Ekstraklasie. Wykonanie rzutu karnego jest coraz trudniejsze! Zvonimir Kozulj nie wykorzystał jedenastki. Co prawda zmylił Arkadiusza Malarza, ale nie potrafił przymierzyć do odsłoniętej przez weterana bramki. Poślizgnął się.

Pogoń Szczecin
50
38
8
23
53
90+1'

Rzut karny dla Pogoni Szczecin po faulu na Zvonimirze Kozulju! Bośniak został zahaczony przez Tadeja Vidmajera po wbiegnięciu w szesnastkę beniaminka! Emocje w doliczonym czasie.

30
7
4
6
13
90'

Doliczone trzy minuty.

2
4
2
3
3
89'

Maciej Dąbrowski staranowany blisko bramki przeciwnika przez Dantego Stipicę. Specyficzna interwencja golkipera Pogoni Szczecin, który zamiast skoncentrować się na przechwyceniu piłki, zaatakował nogami byłego zawodnika klubu z Twardowskiego.

1
6
3
1
6
86'

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Dąbrowski za przewinienie na własnej połowie. Akcja Pogoni Szczecin przerwana.

8
1
1
2
7
86'

Benedikt Zech interweniował jak profesor we własnym polu karnym. Austriak był odpowiednio ustawiony i nie pozwolił na wpakowanie piłki do bramki po zagraniu Jakuba Wróbla.

7
3
83'

Jan Grzesik pognał dynamicznie w kierunku bramki Pogoni Szczecin. Ostre wstrzelenie bocznego defensora, którego nie udało się przeciąć żadnemu kompanowi z klubu. Futbolówka tylko przetoczyła się przez pole bramkowe przyjezdnych.

4
2
2
82'
ZMIANA
82'

1
80'

Antonio Dominguez zdobył przestrzeń na prawej stronie boiska. Jego wstrzelenie miało być w założeniu podsumowane uderzeniem, jednak na przeszkodzie stanął Dante Stipica i popisał się interwencją kilka metrów przed własną bramką.

4
1
2
76'

5150 kibiców na trybunach.

9
3
2
2
5
75'

Gwizdek przeciwnika po niebezpiecznym ataku Marcina Listkowskiego w centrum boiska.

3
3
1
74'

Dante Stipica dryblował blisko własnego pola karnego. Na szczęście dla szczecinian ich bramkarz nie pozwolił sobie na błąd, choć przeciwnik energicznie ruszył z wysokim pressingiem.

7
1
2
72'
ZMIANA
3
3
4
2
4
67'

Antonio Dominguez próbował strzelić gola zza pola karnego. Piłka odbiła się po drodze rykoszetem od zawodnika w granatowo-bordowym stroju i łupem beniaminka był wyłącznie korner. Obu drużynom nie udaje się wykorzystać stałych fragmentów gry.

1
4
5
64'

Pobudzona jest publiczność ostatnimi atakami beniaminka. Piłka znalazła się na wysokości pola karnego Pogoni Szczecin, ale tym razem nie udało się stworzyć niebezpieczeństwa dla Dantego Stipicy po dośrodkowaniu.

4
4
1
4
62'

Pogoń Szczecin wymieniła podania na obrzeżach pola karnego przeciwnika, ale nie stworzyła zagrożenia, a sprowokowała do kontrataku beniaminka. Niewiele zabrakło Jakubowi Wróblowi, żeby wepchnąć piłkę z bliska do bramki po dośrodkowaniu.

2
3
7
60'

Piękna interwencja Dantego Stipicy po potężnym strzale. Bramkarzowi Pogoni Szczecin udało się końcami palców sparować piłkę na korner. Po interwencji solidnie obsztorcował swoich ospałych obrońców.

5
1
4
1
1
58'

Zablokowane uderzenie na bramkę Arkadiusza Malarza. Defensor wyręczył doświadczonego golkipera, ale Pogoń Szczecin wysłała sygnał, że budzi się po przespanym początku drugiej części.

9
3
3
2
2
54'

Pogoń Szczecin jeszcze nie przeprowadziła niebezpiecznego ataku w drugiej połowie. Wyżej notowana w tabeli PKO Ekstraklasy drużyna nie potrafi zdominować swojego przeciwnika.

4
5
2
5
11
51'

ŁKS dynamicznie po powrocie z szatni na boisko. Gospodarze mają ochotę na zdobycie kompletu punktów. W konfrontacji z Davidem Stecem udało im się wywalczyć korner, ale posłane spod chorągiewki dośrodkowanie nie sprawiło problemu Portowcom.

8
4
2
2
6
48'

Premierowa akcja po przerwie przeprowadzona przez łodzian. Piłkarze Kazimierza Moskala domagali się podyktowania rzutu karnego za zagranie ręką Benedikta Zecha, ale sędzia nie gwizdnął. Po chwili uderzenie w boczną siatkę Pogoni Szczecin.