7
2
7
76'

Gol! Strzelił Paweł Cibicki. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w bramce został Chudy. Piłka trafiła do Cibickiego, który trafił na 3:1!

Pogoń Szczecin
34
19
12
12
44
75'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Alasana Manneh.

Górnik Zabrze
10
6
3
4
10
73'

Coraz mniej czasu ma Pogoń na zmianę swoje sytuacjii. Goście jednak niewiele robią, aby tak się stało. Przed momentem ponad bramką uderzył sprzed pola karnego Marcin Listkowski.

9
6
1
1
70'

Tym razem uderzał Jirka, piłka przeleciała obok słupka. Niemrawa Pogoń, co stara się wykorzystać Górnik.

14
8
4
5
5
68'

Kolejny strzał Angulo, piłka przeleciała niedaleko bramki gości.

10
3
2
2
3
67'

Po dośrodkowaniu z rogu błąd popełnił Stipica, a jeden z obrońców Pogoni wybił piłkę sprzed linii bramkowej.

4
2
3
5
6
66'

Piłka w polu karnym trafiła do Angulo. Hiszpan ją są zatrzymał i uderzył. Trafił jednak w obrońcę. To powinien być gol, a będzie tylko rzut rożny.

8
5
5
4
62'

Gol! Strzelił Jesus Jimenez. Asystował mu Igor Angulo. Angulo zgrał piłkę do Jimeneza, ten wypracował sobie pozycję do oddania uderzenia i przymierzył niemal w samo okienko. 3:0!

61
31
6
6
14
61'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kamil Zapolnik.

1
60'

Pogoń stara się wrócić do meczu. Szaukają bramkowej szansy Portowcy.

6
2
3
3
5
58'

Skurcze złapały Janżę, mamy przerwę w grze.

3
6
8
54'

Kolejna akcja Pogoni, uderzał Listkowski. Piłka poszybowała ponad bramką Chudego.

7
5
3
6
53'

Paweł Cibicki uderzal z rzutu wolnego, trafił jednak w mur.

9
8
1
1
1
50'

Pogoń przegrywa, ale to Górnik atakuje. Gospodarze co chwilę przedostają się w pole karne Portowców.

15
9
1
6
48'

Po dograniu z rogu Paweł Bochniewicz głową uderzył tuż obok słupka! To powinien być trzeci gol dla Górnika.

7
2
3
5
7
46'

1
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

7
2
2
2
3
42'

Po rzucie rożnym spore zamieszanie pod bramką Stipicy, ale gola nie ma.

5
2
2
5
8
42'

Wolsztyński uderzał sprzed pola karnego, trafił w obrońcę. Będzie rzut rożny.

12
3
2
3
41'

Pogoń w końcu się przebudziła, goście starają się wrócić do meczu.

9
2
2
1
5
39'

Kolejna akcja Pogoni, strzał Kowalczyka obronił Chudy.

11
6
2
4
6
38'

Po dograniu z rzutu rożnego Soufian Benyamina uderzył głową tuż obok słupka!

8
5
3
2
8
36'

Kolejna akcja zabrzan, z ostrego kąta uderzał Jirka, Stipica nogami odbił piłkę.

7
2
2
3
6
33'

Gol! Strzelił Igor Angulo. Asystował mu Łukasz Wolsztyński. Wóz VAR po analizach przekazał, że spalonego nie było. 2:0!

59
34
6
9
17
33'

Jeszcze trwają analizy VAR. Sytuacja była stykowa.

15
5
3
3
5
33'

Angulo w sytuacji sam na sam do bramki, ale gola nie ma. Hiszpan był na spalonym.

7
2
1
4
8
32'

Janża dogrywał z rzutu rożnego, głową z trzech metrów uderzał Angulo. Piłkę sprzed linii wybił Bartkowski!

1
28'

Górnik stara się spokojnie rozgrywać piłkę, Pogoń przeszkadza w tym gospodarzom. Niewiele dzieje się w ostatnich minutach na boisku.

3
6
2
5
25'

Kozulj uderzył z rzutu wolnego, piłka poszybowała ponad bramką.

8
4
2
3
5
23'

Po stracie gola zaatakować stara się Pogoń, Górnik skupiony na defensywie.

14
4
4
2
8
20'

Gol! Strzelił Erik Jirka. Asystował mu Łukasz Wolsztyński. Jirka otrzymał piłkę od Wolsztyńskiego, wpadł z nią w pole karne i strzałem w kierunku dalszego słupka pokonał Stipicę. 1:0!

55
32
11
17
28
18'

Srdjan Spiridonović do pustej bramki z dwóch metrów. Gola jednak nie ma! Zawodnik Portowców był na spalonym.

8
3
3
7
7
18'

Płaski strzał Wiśniewskiego sprzed pola karnego, piłka przeleciała tuż obok bramki!

5
1
2
15'

PIłkarze pozostawiają sobie niewiele miejsca na rozgrywanie akcji. Obydwa zespoły starają się wysoko atakować rywala.

5
4
12'

Mocny strzał sprzed pola karnego Prochazki, piłka trafiła w słupek bramki strzeżonej przez Stipicę!

8
11
6
4
8
11'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Roman Prochazka.

11
6
3
6
9'

Pogoń po słabym początku ma coraz więcej do powiedzenia. Górnik cofnął się i czeka na błąd rywala.

10
3
2
2
3
7'

Gra toczy się głównie w środku pola. Stara się atakować Pogoń, Górnik po przejęciu piłki natychmiast rusza z kontrą.

4
1
1
7
4'

Żółtą kartkę za próbę wymuszenia rzutu karnego otrzymał Soufian Benyamina.

14
4
3
2
5
3'

Górnik stara się atakować. Już trzykrotnie mogło być groźnie pod bramką Pogoni. Przed momentem niecelnie uderzył Angulo.